Ne kadar üzücü, ne kadar heves kırıcıdır değil mi?

Başlayacakmış gibi görünüp de bir türlü başlayamayan, (aynı zamanda, o büyülü anların bittiği ) aşk...

0|1
46

En İyi Erkek Görüşü

• Acıtıyor elbet ama alışırsın merak etme, başlayıp yıllar sürüp karı koca gibi yaşayıp teninin her zerresinde izin kaldıktan sonra işte asıl o koyar adama...

Boşver bir zaman sonra öyle alışıyorsun ki, en sevdiğin filmi izlerken araya giren 20-30dk'lık reklam daha çok koyar hale geliyor adama ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sustukları konuştuklarından fazlaysa insanın, konuşmayı bilmiyor olduğundan değil, kırmamak ve daha da çok kırılmamak içindir. Bazende uzmemek için sessizce çekip giderler. Elin kolun bağlanır..
    #MelankolikDuygular

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu durumda sen diğer kızlar gibi karşı tarafı beklemekten başka bir şey yapmıyorsan haksızssın. Seviyorsan bazen riske gireceksin. Hep bizim mi açılmamız gerekiyor? Seviyorum demekle bir cacık olmuyor. İş üstünde görmek lazım.

0|0
    0|0
  • Karşındaki insanın sevgisini hoyratça ve amaçsızca kullanmaktan başka bir şey değil. Umut verip, güven aşılayıp, yarı yolda bırakılan insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezler.

0|0
    0|0
  • Ne de güzel demil Cemal Süreyya "Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan. Sadece seviyorum."

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Evet gadasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorum öyledir

0|0
    0|0