Merak ettim :) birinin istediğini yapmadım diye?

Sırf benden uygunsuz saçma sapan şeyler istedi diye bende bu hıyara hayır dediğim için defolup gitti :)

neyse gitsin zaten umrunda değil bu gerizekali bana tekrar ulaştı bende saygısızlık etmedim bir kez aradım derdi ne bu cinsin diye 😏

bana dediği tek şey birdahaki arayıp durma hayatımda biri var

benim tepeme attı tabi
bana ulaşan sensin ben değilim rahatsız etmeye meraklı değilim eğer ki öyle bir niyetim olsaydı bir kez değil çok kez arardım dedim ve oh şükür buldun dedim :)

nedir bu şimdi 😂 iyi güldüm ya bana ulaşan o bana trip atan da o hayatımda biri var diyen o 😂😂 be yapabilirim yani varsa neden bana söyleme gereği duydu hala anlamış değilim 😂😂

soruda burda : neden bana tekrar ulaşıp bunu söyler ki?

0|1
314

En İyi Erkek Görüşü

• Kuyruk acısı diyelim ya da ego tatmin etmek ya da senin ona geri dönmeni bekleme gayreti ya da hayal ettiğini yaşayamama durumu her açıdan bakabilirsin ama beyfendi bir kişiliğe yakışır bir durum değil

0|0
    0|0
    • Bende oh şükür :) meraklı değilim dedim
      Ama işte

• Rica ederim gene bekleriz :)

• Yazdı Bugun... anlamadım selam ne haber diye yazdı? Bana yazma diyen oydu bir ay önce

En İyi Kız Görüşü

• Fikrini değiştirdin mi diye yoklamak istemiş başka bir sebep yok. Üzerinde kafa yormaya değmez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Tam bir beyinsiz olduğunu söyleyerek söze başlayalım. Bunları sana soylemekteki amacı seni kiskandirip yanına çekmek. Çünkü seni istiyor. Yoksa umursamadigin birine " bak sevgili yaptım deyip haber vermezdim"

0|0
    0|0
    • İyide tutup bana rahatsız etme yazma diyor bunu neden der insan?
      Hadi hayatımda bırı var ve yazma nedir yani saçmalık ben cidden güldüm yani

• 😂😂😂😂

• Abi çocuk yazdı haklıydın zannedersem

• Hayırlı olsun diyemeden bitti Hemi 🙄

İlgi çekme çabasında olabilir... İstediği olmayınca ya tekrar yaparsın peşinde koşarsin diye düşündü ya da gerçekten peşini bırakmani istedi.

0|0
    0|0
  • amacı seks olan birisinden ne eş olur ne sevgili
    yerinde olsam her yerden engeller bir daha ulaşamamasını sağlardım

0|0
    0|0
    • Saçma sapan birşey bu hareket vallahi hiç niyetini anlamadım şu an durduk yere bana ulaşıyor sonra hayatımda biri var diyor sonra yazma diyor hayret birşey kendisi bana ulaştı ilk

• Dediğim gibi engelle geç git

• Adami bir daha rahatsiz etme 😂😂 adam seni aradiysa acmican acarsan rahatsiz etmis olursunnnn

0|0
    0|0
  • hasta

0|0
    0|1
  • iyi olmuş gittiği gadasi

0|0
    0|1
  • İnat etmiş seni istiyor

0|0
    0|0
  • Oruç vurmuştur başına..