Lütfen yardımm?

Milli savunma sınavinda guzel bir siralama yaptim hava harp mi okumalıyım yoksa diş hekimligi mi siz olsaniz ne secerdiniz?

0|1
37

En İyi Erkek Görüşü

• hava harp okuma çok ilginç ve karmaşık... dış olarak devam et kendi dukkanini açarsın temiz iş... herkesin ihtiyaci olan bir meslek dis hekimliği

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana hava kara deniz hepsi geldi babam gitti fizik tedaviye yolladı pişmanım git hayallerinin peşinden koş havacı ol okul bitsin bende karacı olacağım

1|0
    0|0
    • Bak beni dinle çok ciddiyim. Git dişçi ol maaşı güzel diyenler olacak sevmediğin bir bölümü okuyamıyorsun. O okul yolları sana dar geliyor. Boşver

• Birde şoyle bir secenek sunanlar var dişe gir oku yine istersen tekrsr hho icin hazirlan elinde meslegin bulunsun gibisinden ama 5 yıl okuduktan sonra tekrsr hho girmenin daha zor olacagini dusunuyorum ya

• Ben şu an öyle yapmaya çalışıyorum ama zor oluyor dediğim gibi sabır edeceksen öyle de yapablrsn

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Diş hekimliği tabi ki asker okup ne yapacan ömrün tayin görmekle gececek 3 yıl burdaysan 3 yıl da doğuya gitcen ve bu tüm meslek hayatın boyunca devam edecek

0|0
    0|0
  • Diş hekimliği kardeşim.. varsa öyle bir imkanın diş hekimliği derim.. iyi bir meslek.. iyi bir hayat.. güzel para kazanma yolu..

0|0
    0|0
  • Valla hava harp okurdum ben olsam... ben kara harp ta okudum farklı bir duygu

0|0
    0|0
  • Sen manyak mısın kıyaslanır mı bu tabi ki dişşşiş

0|0
    0|0
  • Hava harp bence

0|0
    0|0
  • Dis derim gadasi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hava harp a git tabiki cok avantajli olursun havaci olmak zaten cok guzel diyelimki asker olarak yapmak istemiyosun ayrilirsin ordan bir hava yolu sirketine girer pilot oilarak calisirsin yine gecinirsin ama hava harpa girmek cok kolay degil cok az kiz aliyolar ayt ye iyi hazirlan

1|0
    0|0
  • Hava harp tabiki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...