Hakkımda ne düşünür sizce?

Sevgilimle ayrıldık 5 gün sonra ben yeni biriyle çıkmaya başladım ama eski sevgilimi hala seviyorum yani ona inat bir anlık öfkeyle yaptım dünde sevgilim olduğunu ona söyledim ama hala sevdiğimi biliyordur bence o da seviyo beni diye düşünüyorum sizce ne olur bu halimiz o ne düşünür bana döner mi ya da onu sevmediğimi falan düşünür mü

0|2
38

En İyi Erkek Görüşü

• Hata ya hata ile karşılık verme cok geç olmadan dön dogruyu söyle seviyorsa affeder

0|0
    0|0
    • Affetmez affedilcek bir durum da yok zaten hayatı düzensiz olduğu için bana vakit ayıramadığı için falan ayrıldı benden uğraşcak başka şeyleri olduğunu ilişkiye zamanı olmadığını söyledi bende onun unutmak için böyle birşey yaptım

• İnşallah

• Zamana ihtiyacın var biraz kafanı Dinle 2 3 ay onzman karar ver acele etme bence

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçma bir durum; aşk bu değildi, hakiki aşıklar ise artık yoktu; gelen geçen, nefsin köleleriydi...

https://www.youtube.com/watch?v=bhYWUScVEBg

0|0
    0|0
  • Sizin yüzünüze millet ilişkiden soğuyo midesizler

0|0
    0|0
    • Ben şu an hayatımda olan kişiyi sevmiyorum demedim ki ondan da hoşlanıyorum zatenn ama sadece eskiyi unutamıyorum bir türlü

• Önceden değil ayrıldık biz bir anda karşıma çıkınca iyi geldi ne biliyim hoşlandım yani o yüzden çıktım belki sevgiye dönüşür git gide ve belkide unuturum eskiyi diye düşündüm

• Ne kadar güzel saf ve temiz duygular seven insan yapamaz bu dediklerini iğrenti gelir başkasından kimseyi almak istemez hayatına

• Sen hata yaptin o sana kin duyar

0|0
    0|0
    • Yapcak bişey yok o zaman bana dönmez daha iyi olur

• Ne içinn

• bu durum için

• İrispisin dur dusunur

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya hemen böyle diyorsunuz o kendi dört dörtlük müydü sanki ilk ayrıldığımızda o da bir kızla çıkıyordu kızla çıkarken bana dönmeye çalıştı sonrasında ben barışmak isteyince ayrıldı kızdan o benden ayrılmasa başkasını bulmazdım bir de bu yönden bakın

• Dicek olsa çoktan derdi o

• Sen öyle diyor san diyecek birşey yok dikkat et

• Kaşareelllaaaa

0|0
    0|0
  • Hizlisin

0|0
    0|0
    • Hızla alakası yok böyle gerekti

• canım tost çekti

0|0
    0|0