Şu sen anlat Karadeniz filmin de Tahir’in yaptığı insafsızlık değil mi?

Ya varya orta da bir aşk Savaşı var okey sen o adamın elinden kurtardın eywallah ama madem sen o kadar delikanlısın neden arkanda bencilliğin yüzünden bunca yaralı insanlar bırakıyon sizin yüzünüzden ortalık bunca karışıyor ben hayince ve gaddarca bir aşk görüyorum ortada hele o kızın yaptığı da cabası. Bide severek izliyor bu millet.
Güncellemeler:
Geride kalanlara hiç acımıyor bu millet de onu geçtim da anası da istemiyor kimse istemiyor madem o kadar yüreklisin kalbine gömmeyi bileceksin bence o karakter fazlasıyla abartılıyor.

1|1
510

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimin beni durduk yere terk etmesi daha çok insafsızlık bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çevresine zulüm olarak görüyorum bu durumu. ama nefeside öylece bırakması da olmaz. oda vicdansızlık

0|0
    0|0
    • Nefes kendini öyle günah yaptı ki tabi bırakamaz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklerin bulmadığı ve yaşamak isteği hayatı bornolarda izleyerek mutlu olmaları bir tarafta. Diğerde ise asla yaşayamayakları ama deli gibi istedikleri aşkı dizilerde veren ve bunu ulta yüksek derecede veren SAK dizisinni Tahir in bir hatası çün çöpe mi atacaksın.

0|0
    0|0
    • Tahir’in. Vurdum duymazlığı meşrulaştırışıyor. Sorun kafayı yemiş bu millet böyle dandik filmler yüzünden hiç izlemedim denk geldi olayı gördüm dizi film artık çok bayağı geliyor

• Hiç izlemiyorum kötü dizi dedim diye engelleyen 12 kişi var :D

0|0
    0|0
  • Boyun devrilsin Tahir

1|0
    0|0
  • Tahir napti biri anlatabilirmi? diziye bakmadimda

0|0
    0|0
  • Tahir ne yaptı acaba 🤔

0|0
    0|0
  • sen yine sabahki kızsın kesin 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Değil daa

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Allah ım sana geliyorum, dizideki karakterin rol gereği yaptığı haraketlerin eylemlerin üzerinde düşünülüp bir de hesap soruluyor mantık aranıyor. Çok gelişir bu ülke bu kafayla.

0|0
    0|0
    • Ya 😂😂 beni anlamamışsın ben bu kadar izlenmesine sinir oluyorum ortada güzel bişi yok çünkü

• bilakis ben kulvarımı hiç değiştirmedim.

• Değiştirdin, izlemediğin bir dizideki karakter hakkında yorum yapmaktan vazgeçip gerçek dünyaya dönmeye karar verdin :) Hatta bunu kendin yazdın :) :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben izlemiyorum artık saçmaladı baydı çok sıkıcı bunaltıcı
    Türk dizilerinden adı zehrayı izliyorum bir tek

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin bu gün gördüğüm baya dnadikceydi

• Gercekten güzel dizi bir ara izle mutlaka
      Gündüz dizisi izlemedim hiç canım ama bu aralar düzgün dizi kalmadı gibi
      Yabancı dizilere baslicam vakit bulabilirsem
      La casa de papel cok oneriyorlar yarın izleyim begenirsem söylerim sana

• A ben yabancı dizileri çok severim takip ettiklerimi artık internette bulamıyorum kafayı yicem ayrıca ben de duydum o diziyi kaliteliymiş.

• Ne dertler var cidden

0|0
    0|0
  • O diziye bayiliyom

0|0
    0|0
  • Öf öf öf ne yaşıyonuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...