Haksiz miyim ben simdi?

Dün Sahur yemeğini hazırlarken bebeğim uyandi eşime dedim ki salla sen ben yemeği hazirliyorum dedim. Bana bir bağırdı sabah işe mi gitcem oruç mu tutcam çocuk mu sallicam dedi burda küfür etti birde Ya dedim ben ne yapayim sahuru mu hazirlayim seni mi kaldirayim çocuğa mi bakayim yarin iftara yemek mi hazirlayim dedim bakmadi 7 yasindaki ogluma söylüyor ggel bak kardeşine diye oda çocuğu düşürdü nasil bakacak çocuk cocuga bana kizdi sofraya oturmadi zorla yemek yedirdim ona birde kim hakli sizce bende insanim

0|1
1210

En İyi Erkek Görüşü

• Ramazan sevgi ve rahmet ayı derler ama senin eş pek o durumda değil herhalde. Seni bu zamanlarda robot olarak mı görüyor acaba

0|0
    0|0
    • Hayir sürekli böyleyiz biz

• Evet aileme anlatırım ozaman guzel bir dil ile ifade ederler

• Yani en iyisi o olur senin için

En İyi Kız Görüşü

• Eşin baya huysuz gibi

0|0
    0|0
    • Fazlasiyla

• Konusuyoruz cok ama etkisi yok artik careyi beraber bir doktora giderek denicem

• Umarım toplar kendini bu konuda

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin eşin insan değil.

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir vatandaş, eşine destek olur insan tüm yükü hatunun omzuna atmak da nedir. Çalışıyorum diye saçma sapan bir bahane mi olur.

2|0
    0|0
  • Kndini çek biraz ondan görsün nasıl oluyo hayat tek başına

0|0
    0|0
    • Hemen abisine gidiyor yemek yemeye bir kere sahura kaldirayim dedim olan fircayi yedim sonra ellemedim gece beni niye uyandirmadin diye iftarda kavga ettik

• Tam sopalık sende sesini çıkar

• Çıkariyorum ayni tas ayni hamam değişen birsey yok

• Hiç çekilmez anlayışsız

1|0
    0|0
  • Beş kolun yok sonuçta sonuna kadar haklısın

1|0
    0|0
    • Anlamıyor uyku diye biyerlerini vercek o derece her ramazan ayinda böyle bunaldim bende

• O anlık yapmıştır. Bir kaç güne alışır

0|0
    2|0
    • Hayir surekli boyle

• Ailelere yansitmak daha kotu olmaz mi

• Sadece kayınvalidenle senin aranda kalsın tabikş. Eşim bana yardımcı olmuyor dersin. Örneği anlatırsın sana hak verir, vicdansız değilse tabi 😉

• o hakisizdir hakli tabi sensin

2|0
    0|0
  • Uyku hali ile sinirli olabilir

0|0
    0|0
  • Haklisinnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Pehh çocuğu yap gec kenara yat uyu ayıp yahu bari hayr mübarek günde tutsaydi cenesini küfür eder mi insan karısına :( konusma sende görsün ebesininkini:)

1|0
    0|0
    • Çocuk aglamayinca bakiyor işini biliyor

• Terbiyesiz anlayışsız bir eşin var belli ki. Tabi kadın'sın her şeyi sen yap yemeği çocuğu sorumlulukları. Senin vazifen ya kadın'sın çünkü yakınmaya hakkın yok evlendin bitti.
    Görücü usulü falan mı evlendin, flört etmedin mi tanımak için zaman bulamadın veya ne yazıkki flört etmenin caiz olmadigi sacmaligini savunan o muhafazakar ailelerden birine mi sahipsin. O yuzden mi bu hayata layık görüldün ve acı çekeceksin hayatin boyunca bu boyunduruk altinda ayni sekilde devam ettikce?

0|0
    0|0
    • Tanimadim istemeye geldiler soz kestiler 3 ay nisanli kaldim topu topu 3 ay görücü usulu

• Iste cok buyuk hata. Cok uzuldum adına

• Sen haklisin. Esin huysuz belli. Gecimsiz birde. Cekilmiyo böyleleri. Birsey derdim ama bende kalsin.

1|0
    0|0
  • Sen bu çoçuğu yapamamışsın be demek kendi kendine bakamıyor 😂

0|0
    0|0
    • Yok ben cocugu tek basima yaptim ondan olmadi adami uyandirsaydim olurdu :)

• Yok hep böyle

• Öyleyse buna alışmalısın 💁‍♀️

• Birde adam sifati ile ortada mi geziyor hepsini yagli kaziga gecirmek lazm

0|0
    0|0
    • Valla artik bilmiyorum bir doktora gitsem iceri alorlar beni kafayi yedim artik

• Kadinlar sanki bunlarin kölesi. Bencil embesiller ya

• Az bak diyorum ben seni niye aldim diyor daha ne deyim ben bu adama

• Sen haklısın, kocanın yaptığı büyük saygısızlık.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle hemen küstü birde ben bile trip atmiyorum

• Eşler yardımcı olmalı

0|0
    0|0
  • Ayy nerdn buldun bu okuzu

0|0
    0|0
    • Valla cok aramadim 5 ay pesimden kostu

• Sen haklısın

0|0