Bir erkek hangi durumlarda eski kiz arkadasini, erkek arkadaslarina anlatir?

Ve sadece arkadas degil kuzenler ve ablaya da anlattigini biliyorum. Aramizda seviyeli bir gorusme oldu sadece. Ayrilirken de ‘cok temiz ve hanfendisin’ diyerek ayrildi. Demem o ki fiziksel bir iliskimiz olmadi. Kendisi benden ayrildi ama arkadasinin tepkilerinden anlayabiliyorum, izlendigimi birkac defa fark ettim.

0|1
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrıldığı zaman anlatır... elledigini yattığını anlatmaz.. ayrilinca manita avına çıkarlar...

0|0
    0|0
    • Nesini anlatir ve neden?

Ve arkadasinin beni izledigini fark ettim bunun bir anlami var mi? Sadece tanidik gelmis olsam bakar gecer dicem ama adam baykus gibi karsidan karsiya gecene kadar gozunu dikti bir keresinde. Ikincisinde de ayni ortamdaydik bir telefona kafayi indirdi bir beni izledi ara ara.

• iyi kız felan bulamazsam geri dönerim bakalım niyeti neymis niye ayrilmis şüphe ederdim tabi 1 hafta instagram takip ederdim. .. pek bişey anlatmazlar yani

• ozelden yazsana niye ugrastiriyorsun uff 😂😂😂

• Mikmisse ellemisse

0|0
    0|0
    • Soruda yazdim olmadi oyle bsy. Sadece elimi tutup oksadi onu da istemedigimi soyledim.

• Amaci oyle degilse peki? Sonucta yanlis bir hareketi olmadi biz tanisma odakliydin sadece konustuk cay kahveyle vakit gecirdik

• Bir erkek anlatmaz hiç bir şekilde sevmemiş seni mikme amacinda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...