Kendimi berbat hissediyorum, onu cok özlüyorum?

Cok sacma belki de ama hayatimda ilk defa birine gec kalmis gibi hissediyorum
Ilk basta o beni cok sevdi, ben kendimi verememistim cünki yeni bir iliskiden ciktigimi biliyordu, biliyorum bu hatali bir durum, ama aylarca benim icin herseyi yapti, sonra benim duygularim yogunlasmaya basladi ve o siralarda bir ise girdi, degismeye basladi sonuc olarak ayrildi benden olmuyor diye
Cok kirginim, biliyorum hayatina birsey olmamis gibi devam ediyor, onun icin hersey yolunda benim icin degil ama
Bir hafta gecti, bir gram unutamadim.
Aci cekiyorum, belli edemesemde geceleri agliyorum
Ne yaoacagimi bilmuyorum, nasil unutacagimi
Ya siz?

0|1
14

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla geçecek bunların hepsi rahat ol beyin alışınca sinyal vermeyi keser 😊
    Beyin sinyal veriyor size sürekli hatırlatıyor çünkü alıstınız ona zaman en büyük ilaç

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özlemek cok illet bisi ya. yardımcı olamıcam bu konuda

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Siz kızlar iyiliğin kıymetini anca kaybedince biliyorsunuz sizi üzeni seviyorsunuz çocuk seni bırakınca özlemeye başlamışsın bak 😄

0|0
    1|0
    • Hikayenin tamamini bilmeden yorum yapmak ta sana kaldi degil mi? Duygularim sonradan olustu dedim ve o degisti dedim, ayrildiktan sonra oldu demedim.

• Tamam tama sinirlenme hemen de eksilemiş 😢 Ya şimdi onu görmemeye çalışacaksın ve aklına getirmeyeceksin yapacak birşey yok güzelim

• Bende

0|0
    0|0
  • Geldi senin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...