Erkekler , Eşim çalışmalı ben köle miyim diye düşünüyor Musunuz?

Yani genelde bunu görüyorum da
Tabibi çalışacak ben ömür boyu onlara mı calıscam ömrümü böyle mi tüketicem diyorlar da şimdilerde
Üstelik çoğumuzun annesi ev hanımıyken
Yani bana göre de hayat müşterek çalışılmalı ama İLLAKİ çalışan kadın olsun diye düşünen var mı?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Ömür boyu ona mı çalışacağım; nasıl bir terbiyesizliktir yahu? Edep , edep.
    Tüm hemcinslerime söylüyorum; kadını, en naif haliyle kabul edin; kainatın en nadide parçalarıdır kadınlar, her biri bambaşka bir çiçektir ve farklı zevklere hitap ederler.
    Aşk ise, daha eril, daha güçlü olan taraf ile bu nadide çiçeklerin arasındaki dünyanın en tutkulu halidir.

Aşka da sevdaya da; rica ediyorum nefsi de çıkarı da dünyevi saçmalıklarınızı da katmayın; üzülür ve üzersiniz.

Naif olmalı insan; zerafetini ve iffetini muhafaza edebilmelidir insan; ben iffetini de zerafetini de muhafaza edemeyene saygı gösteremiyorum. Ne yapıyorum? Etrafıma almıyorum mesela, daha iyi bir tavır yoktur nezdimde.

Evlenmek ise; karşılık beklemeksizin, kalben bağlanmak ve en tatlı kıskançlıklarla, iffet ve sahiplenmek ile '' bir '' olmaktır helal dairede.
    Ötesi ise; beni zerre enterese eden meşgaleler değildir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bnce kadin ayaklr ustunde durmali

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Köle miyim diye düşünmem ama günümüz şartları için çalışması taraftarıyım. Hem ekonomik hemde sosyolojik açıdan faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Hayir erkekte calismali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...