Çok özlüyorum nedeeennnnn?

3 yıllık bir ilişkim vardı özellikle son 1. Yıl herşey o kadar güzel gidiyorduki problemsiz.. Ailelerle tanışma Faslı çoktan olmuştu deli gibi seviyorduk birbirimizi biranda ne olduysa 1-2 ay boyunca sürekli problemler yaşadık ayrıl barış ayrıl barış en sonun da yüz göz etti kendiyle beni ne aradım ne sordum 3 aydır ayrıyız her dakika onu düşünüyorum özlüyorum deli gibi herşeyde anım aklıma geliyor uyurken fotosunu öpüp uyuyorum çok özledim onu ama barışmak ta istemiyorum oda bana asla yazmıyor nedeeeen nedeeennnn yazarmı belli ki hayatında birşeyler yolunda değil sürekli instagramdan farklı yeni insanlarla takipleşiyoe her dakika whatsappıa giren insan 3 saatte bir giriyor sizce döner mi ona sonkez sarılmak kokusunu içime çekip sonra tokatı geçirmek istiyorum canım çok yandı yanıyooo

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Din tutkunu birisi gibi görünmek istemem ama senin durumunun daha ağırını yaşadım ve bende böyle sağa sola neden şöyle neden böyle, ne yapacağım falan der dururdum. şu an düşünüyorum da:

Allah'ın kelamını dinlemeyen, insanların kelamını dinlese ne yazar.
    Yani bizi yaradan o değil mi? Bize güzelliği veren de alan da o değil mi? Her şeyin bir sebebi var şu an acı çektiğin için anlamıyorsun anlamazsın da ama zamanla geçecek sana söz veriyorum kardeşim ve o zaman bu yazdıklarımı hatırla.

Zaman herşeyin ilacı gerçekten. Bitiyorsa illa ki bir sebebi var.
    Allah boşuna dememiş: "Kimi benden çok severseniz onu sizden alırım diye." Artık öyle korkar oldum ki birilerini sevmekten elimden gidecek diye. Geçecek canım kardeşim merak etme.
    Hiçbir şey senden değerli değil göreceksin !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende takip et sen de manidar paylaşımlar yap ağlamak yerine yatağina yatarken ağla ona karşı da sen yokken de vardım duruşu sergile makyaj yap giyin kuşan çık gez. Bak nasıl dönüyor mu dönmüyor mu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce sevmeye devam edersin. Sonra nefret edersin. Sonra küfür edersin. Sonra her geçen gün içindeki onu öldürürsün. Sonra da git gide unutmaya başlarsın merak etme. Kendine yapacak bişeyler bul. kafanı meşgul et.

0|0
    0|0
  • Balık burcu erkeğinin bunları yapması saçma. Ancak ilişkiden sıkılırsa bu tavırları sergiler kafasını toplamaya çalışıyor galiba biraz sıkılmış sanki. Ama emin ol dönecek sana eğer sabredersen ilk mesajı o atar illaki senin yokluğunu hisseder çünkü 3 yıl az bir süre değil kolay unutamaz balık burcu.

0|0
    0|0
  • Yazsa sanki donecekmisin ben iki ay yazdim döndümu hayır sen EGO’nu tatmin etmek istiyorsun seviyorsan sen yaz gurur yapma

0|0
    0|0
  • alışkanlık bağlılık yemininden dolayı

0|0
    0|0
    • Anlamadım

• aşk 'ta bir yemin etmişsiniz erkek hemini bozar ve ayrılır aldatır sende yemini bozmak istemezsin ve unutmaknistemezsi

• Olabilir evlenebilirim galiba önüme bakmamın en doğru yolu

• Sana bir taktik vereyim istersen

0|0
    0|0
  • hayirlisi

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
  • Burçlarınız neydi?

0|0
    0|0
    • Benim boğa onun balık

• Etmem 😊 hayırlısı olsun inşallah :)

• Amin 🙏🏻

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...