Erkek arkadaşımın hiçbir yaptığını anlamıyorum ?

5 yıllık bir birlikteliğim var. Kendisi ile iş vasıtası sayesinde tanışmıştık. Belli başlı sorunlar illa ki oldu ayrıldık barıştık vs. Çoğu zaman ben hata yaptım çok zor sevenlerdenim ama şu an onu çok seviyorum. Neyse şimdi ikimiz de işsiziz. O memleketine döndü. ben ailemle beraber kalıyorum. 2 saatlik uzağımda. Çokta gelmiyor görüşmüyoruz. Niye gelmiyor bilmiyorum. Tek derdi ailesi. Ailesine zaman ayırmaktan başka birşey yapmıyor. Abisinin çocuğuna bile bakıyor. Son 2 yıldır ağzından zorla bir iki kere aşkım kelimesi duydum. Ara sıra canım diyor. Başka birşey yok. Ben ona bu uzak halin ne zaman biteceğini soruyorum 2 senedir bu ne diyorum bekledim seni bu halinde bile diyorum. Neyimi bekledin ya neyimi diyor. Ona göre bu halimizde sorun yk uzaklık hiç yk. Ben ise kendimi değerli görmek sevilmek istiyorum. Bunu göstersin istiyorum ama yapmıyor. Kendi düşüncelerine göre hareket eden biri. İş konusunda zaten sıkıntılıyız. Para pul yok. Kafası rahat değilmiş. Ama bende boğulıyorum. Anlamıyrm onu neden böyle. Ne yapmalıyım nereye kdr böyle gitmeli sabretmeli miyim. Bıktım ama bırakmak da çok zor geliyor :( yardım edin lütfen.

0|1
23

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik dışı 5 sene ilişki olmaz
    Olursa da boku çıkar
    Ciddi isen evlen
    Değilse bakın yolunuza...

0|0
    0|0
    • Para yk pul yok nasıl evlenelim diyor. şu an aklında yokmuş böyle bişe. Askerliği varmış daha. İşi yokmuş.

• İş arama girişiminde bulunmadı kendileri.

• Beklediğim cevaptı
      Bununla bir ömür geçmez
      Yol yakın iken yoluna bak bence

En İyi Kız Görüşü

• Yaşlarınız uygunsa evlilik yoksa ben kaçar lafını alttan alttan vermeye çalış. Direkt söyleme ama bunu belli et. Uzun ilişkiler bir yerde tıkanıyor. Senden uzaklaşmasının nedeni evlilik olabilir ama bu seni sevmediğinden değil de öyle bir sorumluluğa girmek istemediğinden ya da sıkılmaktan korktuğu için falan olabilir. Sana en güzel tavsiye kendi değerinin farkında ol onu bırakınca evde mi kalacaksın? He kalırım diyosan kal en azından sevgilim yokta kaldım dersin. Ayrıca sen de soğuk konuşabilirsin ilgini gösterme umursamaz davran bir şey dediğinde aa unutmuşum ya yazmayı falan dersin. Git iş ara kendine boş durma bir uğraşın olur hem

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak ordan bir şey çıkmaz

0|0
    0|0
    • Neden böyle söylediniz peki.

• Ayrıl artık düzelmez mi diyorsun

• yok evlenseniz de olmaz

• Burçlarınız ne?

1|0
    0|0
    • Balık.

• E soruyla ne alaka şimdi sordun teşekkür ediyorsun.

• Merakım var burçlara o yüzden sordum.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...