Kız Arkadaşımı Anlayamıyorum Anlam Veremiyorum?

Selam arkadaşlar, daha önceden tanıdığım yasca benden küçük komşu kızıyla 1.5 aylık iliskimiz var. İlk baslarda herşey harikaydı. Tek kalıyorum bana geliyordu gizlice haftada 2 3 kez. Sonra tartışmalar çıkmaya başladı gelme sayisi 1 lere kadar düştü. Sorunumuz ben fazla ilgi göstermeme rağmen ilgi göstermiyormusum filan. Ama aslında kendisi yazmamaya başladı. Kısa cevaplar vermeye başladı. Her sabah arayan kız ben aramayınca mesaj atmayınca dönmemeye başladı. Hep ben arayacakmışım ilgi gösterecekmişim gibi ilgi istiyor ama yapınca da, hastayım kötüyüm vsvs. burnumdan getiriyor. Neyse birgün gaza geldim yazmayacagim dedim. 2 gün yazmadım o yazdı. Yazmamaya devam et filan derken akşamında konuştuk, benim şartlarım var dedim istemiyorsan devam etmeyelim dedim. Herşeyi kabul etti devam edelim çok özledim seni vs dedi. Sabah ara ya da mesaj at demiştim, ancak yine yok. Aynı hatta daha kötü oldu.4 gündür tektuk konuşma ve kavga halindeyiz. bugün aksam yanina uğradım müsait değildi sonra mesajlaşmaya basladik. Sınava gitmiş hastaymış ondan yazamamış anlamiyormuymusum vs diye kavga ettik. En sonunda neyse müsait olunca haber ver konuşalım dedim. Mesaja cevap yok. Arayan soran da yok. Kusura bakmayın ama bku çıktı resmen ne yapayım sizce =?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılmış ama ayrılmaya cesaret edemiyor olabilirmi çünkü genelde insanlar sıkılır ve ayrilmaya korkarlar alışkanlık haline gelmiştir artık ilişki 🤔

0|1
    0|0
    • 1,5 ay ama sadece

• Bana kalırsa işine geldiği gibi davranıyor hastaysada öyle davranılmazsi ki ya hiç mi kötü günümüz olmayacak hep böyle davranacak ozaman kaldırabilecek misin? Hastaysa hastayım beni biraz idare et der durumunu açıklar sende ona göre davranırsin bilmiyorum da bana çok saçma ve mantıksız geldi seni sevdiğini düşünmüyorum yanlış anlama beni de

• Bende öyle düşünüyorum zaten. Ruh hastasımi ne diye düşünmeye başladım artık

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin is coktan bitmis uzatip yipratmayin kendinizi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayrılmadığın kabahat diyorun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...