160 cm boy ve 60 kg ile güzel bir fizik sahibi olunamaz mı?

Evet bu boyda 45 - 50 kg olunması gerektiği yaygın görüş. Ama ben 55 kilonun altına düştüğümde ne göğüs kalıyor ne de kıvrım. Bu kilodaki halime ise bayılıyorum. İncecik belim ve sporla sıkı vücudum var. Uzun ince bacaklı olmasam da kendimi seksi hissediyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• Boyuna göre kilonla kendini beğenmen vücut bacak hatlarını beğenmen böyle mutlu olman kıyafetlerini giyindiğinde bedeninde duruşundan memnunsan elbette böyle kendisi güzel hissetmek hakkın her zaman.

0|0
    0|0
    • Aynayla aşk yaşıyorum ne yalan söyleyeyim. Zaten kimse 60 kilo olduğuma inanmıyor. 54-55 en fazla diyorlar. İnce belin avantajı sanırım.

• Güzellik içten geliyor esasında. İnsan kendisini sevdikçe bu da bedenine yansıyor bence. Herkes kendisini olduğu gibi sevmeli ama bunun yanında olabileceğinin en iyisine de ulaşmaya çalışmalı. Eskiden boyum neden 10 cm daha uzamadı diye üzülürdüm ama baktım hiçbir anlamı yok, olanı sevdim ve daha da iyi hissettim.

• Bir kadın olarak çok güzel düşünüyorsun. Her kadın kendine özel vücudu teni fiziği ile barışık mutlu olmalı. Kadınsı bir çok güzel şık zarif estetik kıyafetleriniz var mutlaka kendinize has tarzınızla kadınsı naif zarif karakterinize yakışan kıyafetlerinizle her zaman karaktenizi bedeninize yansıtan şık kıyafetlerle her zaman mutlu güzel günler yaşayabilirsiniz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Herkesin düşüncesine bağlı ama bende 1.84 boy var fakat hafif kısa ve birazda al yanaklı kızlardan hoşlanıyorum. bir kızın fiziğinin fit olması onu Seksi yapmaz yani bence.

0|0
    0|0
    • Yanaklarım hep kırmızı. Gamzem de var :p

• Kalbim de güzel belki aşk olsun :D

• Tanımadan yorum yapmak mümkün değil ama şimdilik konuşamıma göre kalbinizin güzelliği yüzünüze ve klavyenizede vurmuş gibi 😉

• Boyun çok uzun değil iyice kilo versen çocuk gibi olursun bence de 55 in altına inme spor yapıyorsan hoş olur ayrıca ben değil ama erkekler genelde Eti'ne dolgun kız sever böyle kalça falan

0|0
    0|0
    • Spor yapıyorum. Ben de o çocuk gibi görünmeyi sevmiyorum kadın kadın bir duruş daha güzel. Bana yakışan bu daha doğrusu.

• O ne öyle tahta iskemle gibi.. Boy yok bişey yok 😂

0|0
    0|0
    • Ben de size baktım ama yorum yapmak istemiyorum 😶

• Hiç sorun yok... Sordunuz söyledim. Açık açık yorum yapabilirsin 😉

• 160 ve 60 kilo ile bence zayıftan 1 tık yani balık etli formunda harika bir kız olursun

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Zayıf olmadığımın farkındayım ve demek istediğim de bu aslında, güzel bir vücudun şartı zayıf olmak değildir bana kalırsa.

• Çok teşekkürler :)

• rica ederim ne demek

• yani benim için kadında ideal olan bu ama genel kanı bu senin dediğin gibi sanırsam

0|0
    0|0
  • Kız dediğin balık etli olacak ya 😎😎

1|0
    0|0
  • Gayet de olabilir, iyisin sıkıntı yok. :)

0|0
    0|0
  • Mükemmel düşünüyorsun evlenebilirim seninle

0|0
    0|0
  • Bisey anlamadim

0|0
    0|0
  • Görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam