Hoşlandığım kişiyle siyasi görüşlerimiz ve hayata bakış açımız çok farklı. Bu işin oluru yok mudur sizce?

Muhafazakar ve dinine göre yaşamaya çalışan biri. Ben de inançlı biriyim ancak pek de dine göre yaşamıyorum açıkçası. Siyasi olarak oldukça farklıyız üstelik ikimiz de radikal düşüncelere sahibiz. Onunda benden hoşlandığını biliyorum. Ama bu şekilde bir ilişki mümkün olabilir mi? Kendimi kaptırmadan sonlandırmalı mıyım?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor ama birbirinize düşüncelerinizi entegre etmek yerine saygı duyarsanız sorun olmaz ancak zor bir iş

1|0
    0|0
    • Hadi diyelim birbirimize saygı duyduk ilerde çocuğu kimin doğrusuna göre yetiştiricez :/

• Çocuk kendi doğrusunu belirleyebilir. Temel kanunlar nettir zaten siz çocuğa onları aşılayın siyaset gibi konuları kendi keşfetmeli. Siz sadece mutlak doğrular üzerine yetistirmelisiniz, yalan söyleme, insanlara saygı duy, karşılıksız sev, paylaşımcı ol gibi gibi...

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam yurutemem kendim adına olumsuz diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• nerdeyse aynı sorun bende de var. Bende benzeri bir soru sordum az önce. Bu ilişki yürür mü sizce? diye. Valla bir bucuk yıldır beraberim yürümeyeceği kanaatindeyim artık... Bence hiç bulaşma çok yıpratıyor

0|0
    0|0
  • Aynı dili konusanlar değil aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir...

0|0
    0|0
  • Olmaz dostum

0|0
    0|0
  • Mümkün olabilir tabi

0|0
    0|0
  • Anlaşmanız çok zor

0|0
    0|0
  • Olmaz