Artık salakkk olmak istemiyorum kurtarın beniii?

Şuana kadar iki sevgilim oldu ama ben ikisiyle de ilk andan itibaren ciddi düşündüm artık böyle olsun istemiyorum illa sonu evliliğe gitmek zorunda değil bende rahat olmak istiyorum kafama takmak istemiyorum yaşım 23 yaşım gereği hemen ciddi düşünüyorum ama böyle evlilik manyağı olup çıktım istiyorum ki hemen evleneyim buda çevremin baskısı yüzünden napmaliyim nasıl rahat olabilirim bu evlilik konusunu kafamdan atmak istiyorum?

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• Sen doğru yoldasın da karşına çıkanlar doğru kişi değillermiş. Burcun ne merak ettim?

0|0
    0|0
    • Akrep

• Burçla ne alakası var peki

• Burçlara merakım var da soruyorum herkese öyle.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Direk evlilik istiyosan ciktigin kisiler 27 yasinda felan olmalı illa evlenmek istiosan siteye benimle evlenmek isteyen var mi yaz 50 kisi cikar

0|0
    0|0
  • ya bunu sen kendi kendine telkin edeceksin ama kendi içinde çözebilmelisin ayrıca doğru düşünmüşsün hemen evlilik düşünmek iyi dğeil

0|0
    0|0
    • Ben kendime hep söylüyorum sonra cevreme bakıyorum hepsi evlenmiş çoluk çocuk mutlu aile tablosu falan okulum da bitti atanmayi bekliyorum artık biseyler olsun istiyor ailem ama karşıma hep rahat kişiler çıktı

• Teşekkür ederim başını sisirdim seninde birsuru yorum yazmisim :)))

• Hayır tabii ki istediğin kadar yazabilirsin baş şişirme ne demek

• Bu kızların en büyük sorunu kızları nasıl cinsellik konusu açıldığında soğutuyosa erkekleride evlilik konusu soğutuyo

0|0
    0|0
    • İşte bu saçmalık seven insan evlenmek istemez mi?

• Evlenmek istiyorlar tamam ama zaman istiyolar hep zaman zaman

• Valla ben çok sevdiğim bir kız vardı onla herşeyi yapardım gerisi değil

• Bence rahat olma , böyle devam et. Bu en doğrusu :)

0|0
    0|0
  • Günlük zevklerine bakacaksın o zaman yani geçici takıl

0|0
    0|0
  • Ne yani sırf gönül eğlendirmek için sevgili mi yapcan

0|0
    0|0
    • Hayır karşıma iki kişi çıktı ikiside rahat kişilikler erkeklerin hepsi mi böyle bende rahat olmak istiyorum amacım sevgili yapmak değil evlilik olayını kafama takmak istemiyorum

• Valla ben rahat değilim sevgilin olcak kişiyi iyi seç

• Hacı sen cok safsin e bunu haliyle karsi taraf firsat bilip kullaniyo hersey sende biter

0|0
    0|0
  • Rahat birini bul?

0|0
    0|0
    • Sorun bu karşımda zaten hep rahat kişiler var böyle evlilik olsa da olur olmasa da bende onlar gibi olmak istiyorum anladın mı

• Sen o zaman karşına ciddi biri cıkınca olsada olur olmadada olur moduna giricen istemsiz. Buna ters psikoloji deniyor dene gör.

• İşte bunu nasıl yapabilirim

• kurtarcam senı :)

0|0
    0|0
  • Kurtaramayiz alismissin malesef

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!