Bir kız soğuduysa çaresi yok mu ya da aranız hiç birinden soğuduktan sonra bu soguklugun gittigi oldu mu ?

Soğuyan bir kızı bu düşüncelerinden vazgeçirmenin bir yolu yok mu arkadaşlar zamana bıraksak olmaz mı
araya zaman girse kendimizi ve onu gözden geçirsek bile bir faydası olmaz mı

0|1
84

En İyi Kız Görüşü

• Ona sevdiğini göster bence zamana bırakma iyice soğur ve kesinlikle aklına başkalarını sokmaya çalışırlar bu kızlar arasında genellikle etkilidir yani arkadaşları tavsiyesiyle biriyle çıkmak bunun neden olduğunu bende anlamadım hala ama sende bu yöntemi deneyerek tekrar arayı isitabilirsin bence aklından cikmana fırsat verme yoksa daha çok soğur 🙄

0|0
    0|0
    • Zamana bırakma demişsin ya bu sene sınav senemiz ya kız beni takmaz bile mantıklı bir şekilde düşünmeye çalışıyorum kaldı sınava 45 gün bu sürede ne yapabilirim ki kız da bende sınavımıza odaklanmışız yani ne yapabilriim sence yardımcı olursanız sevinirim ben pek böyle şeyleri bilmiyorum da sosyal hayattan kopuk bir insanım malesef

• Kız kariyerine önem veren biriyse ona bu konuda yardımcı olabilirsin bence hani derslerine falan odaklanmasıni saglarsan onu düşündüğünü fark eder ama mesafeyi korumalisin bence ne olursa olsun ortak arkadaşla daha kolay sağlanır bu olay aslında kendini kızdan soyutlarsan sınavlar bitincede olmaya bilir bı kiz için bu taktikler yarar ama kişiden kişiye değişir tabi 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman elveda diye haykirirken bir seyleri zamana birakmak pekte akillilik olmaz ve bir kadin eger senden sogumussa onun tekrar isinmasi soz konusu bile olamaz. Sen hic gordun mu kutup ayisinin colde yasadigini?

0|0
    0|0
    • Kutup ayısının çölde yaşadıgını göremeyiz ama üşüyen ayının ateşde oynayarak ısındıgını biliyoruz bir çogumuz :)

• :) İsin dalgasini birakta senin durum vahim soyliyim sana

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Birinden soğuduysam, güneşi getirse ısınamam.

0|0
    0|0
    • Biz de Dünyanı döndeririz ısınması için :) bu kadar acımasız olmayın be nedir sizden çektigimiz gül gibi delikanlılara şans vermeyerek belki de kendi mutlulugunuzdan çalıyorsunuz?

• İlk elinden gelen herşeyi yap. Hatan varsa onu düzelt kendini affettir. Sevdiğini en derinden hissettir. Peşinden koş. Olmadı mı? Birden kes bu yaptıklarını o zaman" ne oluyor ya? " diyecek ısınmaya, buzları çözünmeye başlar merak etme.

0|0
    0|0
    • ya hislerimi bile bile konuşuyordu bir kere buluşalım mı dedim ya bunu boşver dedi ben bu lafı duyunca geri planda kaldım bu sefer o yazdı sonra aradan 1 ay geçti abla bu arada hep konuşuyorduk sevgi konuları falanda dahil sonra bir daha sordum gene bunu boşver deyince sert çıktım boşver ne demek abla ya hani haksız mıyım ne o zaman yazışıyon bu nedir ben böyle şeyleri bilmem abla hayatımda da sadece bir kişiye aşık oldum bu da o kız ama akıllı ve mantıklı birisi oldugumu düşünüyorum şahsen bana yardımcı olursanız sevinirim

• Doğru diyorsun peki ne yapmalıyım abla ben bilmiyorum bu işleri üniverste sınavına 40 gün kaldı sınavdan sonra sonuçların açıklanmasını mı bekliyeyim sence birde bir sorum daha acaba hiç aklına geliyor muyum şimdiden teşekkür ederim

• Şimdi sen bunlara değil derslerine motive ol onlara odaklan sınavdan çıkınca belki de o sana yazar. Yazmazsa canın isterse yazarsın. İlgili davranırsın ama ondan bişey gelmiyorsa kesersin ilgini ara ara

• Mümkünü yok. En azından benim için öyle. Ağzıyla kuş tutsa (niye böyle yapıyorlar bilmem ama) yine de faydasız.

0|0
    0|0
    • Ya tabi sevgi her şeyden önce de zeki ve başarılı birisiyim genellikle yalnız takıldıgımdan sorularımı soracagım kimselerde olmadıgından bu siteyi çok sevdim ve üye oldum gerçekten güzel insanlarsınız hepiniz Allah razı olsun hepinizden her neyse demek istediğim bir kere sogursanız geri dönüşü hiç mi olmaz bak ben iyileşip geldim ileride kariyer yapsam da mı olmaz gene mi hayır der bir şans istesem bile mi

• Benim için bitmiştir dedim. Bir şeyler yapacaksanız da şimdi yapın. Üzerinden zaman geçince zorlaşabilir.

• Bende aynı şeyi erkek arkadaşıma söylemiştim yani soğumuştum ayrılmıştık şu an beraberiz aramiz iyi

0|0
    0|0
    • NE YAPMIŞTI nasıl o algıyı yok etmiştin benimlen tam 3 ay yazıştı sonra bayagı buluşmaya zorladım çünkü onu 4 senedir seviyordum bunalttım yani onu bu algıyı yıkmam lazım unut demeyin ben kanser tedavisi gördüm kanseri atlattım gene unutmadım unutmam da takıntı veya bağlanma değil çünkü ondan bir karşılık görmedim bu algıyı yıkmam lazım bu sene sınav senem o yüzden zamana bıraksam olmaz mı diyorum onun da sınav senesi

• Bana durmadan yalan söylerdi en sonunda soğudum bıktım ondan ayrıldım ama o hiç vazgecmedi durmadan mesaj attı aradı düzeldim dedi yeminler etti bende inandım tekrar birlikteydik gercekten düzeldiğini gördüm zamanla aramizda iyileşti

• Peki ben ne yapmalıyım ya şimdi bir kız hislerimi bile bile neden konuşur ki buluşmya zorlayıncada ben seninle böyle bir bag kuramam dedi amacı neydi bunun şimdi

• Soğukluk girdiyse bida zor olur eskiye dönmek

3|0
    0|0
    • Sen kendini düşün mesela sen birinden sogudun ne yaparsa o soguklugu giderdi hani bana öyle bir hamle söyle ki bu tam isabet olsun böyle

• yokkk sogursakk biterr ben sevgiliye karsiykm

0|0
    0|0
    • İleride gidip özgüvenli bir şekilde karşısına çıksam da mı olmaz beni tanımalısın desem de mi olmaz ne bileyim üni de mesela 2 kişilik konser bileti alsam sonrasında da güzel bir yemek yedirsem ya biraz saçma ama gene mi olmaz karakterliligimi dürüstlügümü ortaya koysam da mı olmaz

• Soguduysa kusura bakma olmaz

0|0
    0|0
    • Ya tamamen yanlış anlaşıldım benim özümü tanıması lazım olmaz mı cidden olması lazım ya bir yolu olmalı

Erkekler Ne Diyor 3

• Soğudum veya ara verelim lafı geçmiş se bilki hicbirsey eskisi gibi olmayacak

0|0
    0|0
    • Ya kız naptıgını mı bilmiyor oynadı mı olay çok uzun ve karışıkta ben bu kısmı sorayım dedim zamanla yeni başlıklar açarım zaten

• karışık durumlar. hayırlısı olsun

• Ne sogumasi lan bu.. sogumak nedir?

0|0
    0|0
  • Soğudu mu zor oluyor

0|0
    0|0
    • Ya soğutan tek şey biraz fazla bunaltmamdı sanırım bunalttım bayagı bir hemde

Yükleniyor...