Bana tecavüz etti, o pislikten nasıl kurtulurum?

Kenidis cook kiskanc biri ayrilmak istedim izin vermiyodu falan, sonunda ayrildim, ama beni baska birisiyle fotograflarimi görmus bana geldi ve konusmak istedigini söyledi bende aptalca evin önune ciktim cabuk konusup gitsin diye ama beni arabaya zorladi ve onlarin bir yazligina gittik, bagiriyodum surekli birak beni diye inicim diye ama duyumuyodu resmen gözu kördu, zorla beni o eve göturdu ve sacimdan tutup yuzume tukurdu:((( nasil baska birinin sana dokunmasina izin verirsin laan diye bagiriyodu hersyei yanlis anlamisti ama cok sinirliydi, bende sinirdin sanane ben senin degilim karisma falan diye bagirmaya basladim ama bana vurdu yere dustum sacimdan tuttu yataga atti... kacmaya calistim ama yine sacimdan tutup kemerini cikardi ve arkadan ellerimi bagladi... agliydum birak beni diye ama kufur ediyodu SEN SADECE BENIMSIN LAN diye bagiriyodu bende durum yumusasin diye tamam öyle birak beni dedim hayir ben seni biliyorum kacarsin dedi ve zorla bana sahip oldu... her yerim mosmor... isi bittigine yerimden kalkamiyodum konusamiyodum bile tek hatirladigim sey ona nefret ediyom senden dedim o da bana benimsin sen yar etmem seni dedi... telefonum caldi annemdi ve annemle iyi bir iletisim kurdugu icin onunla oldugumu ve daha gec gelicegimi dedi ve annem hic bisey anlamamis.. hala da bilmiyor.. hic kimse bisey bilmiyor kendimden utaniyorum dayanamiyorumm,,... her yerim agiriyo morluklar hala duruyo... sikayet falan edemem kendisi piskopat daha kötu bisey yapmasindan korkuyorum... beni istemege geliceklermis ailemde kabul etti AMA BEN ISTEMIYORUM ONDAN NEFRET EDIYORUM kendimi o kadar ezik hissediyorum ki kendimi burda buldum lutfen yardim edin ne yapabilirim.. ondan kurtulmak istiyorymmm... ama sikayetci olamam...

0|0
1220

En İyi Erkek Görüşü

• direk polise git ve korumaya alsınlar seni.. şantaj darp ve tecavüz. . kesinlikle 6 ay içinde gitmelisin... ömür boyu bu azabı çekemezsin ailen seni sahiplenir ve sana devlet sahip çıkar lütfen git polise... ömür boyu azap olur hayatını karartma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya şöyle yalan hikayeler yazmayın şuraya bir gün gerçekten başınıza gelmesin bak o zaman burada anlatacak psikolojin bile olmaz tamam tecavüz taciz diye bir şey var bunun üzerine bari iğrenç senaryolar yazmayın valla erkeklerin de işi çok zor durduk yere tecavüzcü damgası yediriyorunuz bazen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Sana tecavüz edecek kadar alçak biriyle evlenmeni tavsiye etmiyorum. Böyle namussuz insanlarla evlenilemez. Bence bir şekilde aileni razı etmelisin yrıca korkmadan o adamı şikayet etmelisin tecavüz cezasız kalamaz

0|0
    0|0
  • Eline sağlık güzel hikaye de yazdığını kendin de oku önce, öyle paylaş.

2|1
    0|0
  • Ayrıl bırak senj cok üzer ben asla bole bisey yapmazdım acıdım sana kimi sözle konuşur yaparım der yapmaz
    Kimi de acımasız olur Allah yardımcısn olsun

0|0
    0|0
  • Tecavüz fantazisi seven karılara gün doğdu.
    Okur okur kurcalarlar kukularını bu gece.

Cool story bro.

0|0
    0|0
  • sana tecavüz etti sen de hemen ks de sorayım mı dedin

2|0
    0|0
  • ya git şikayetçi o pis sapıktan hadım etmek lazım böyle o. çocuklarını en az 18 sene ceza alır

0|0
    0|0
  • Tecavüz ettiyse baya bir yıl hapis yer şikayet et cineyer bile işlenir yoksa

0|0
    0|0
  • Polise git bir bok yapamaz en az 20 yıl yer hemen git korkma

0|0
    0|0
  • Emeğine sağlık iyi geceker

4|1
    0|0
  • Bu hikaye tutmaz

3|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• Güzel troll

3|1
    0|0
  • trolmusun kizim

2|1
    0|0
  • Şikayet etmezsen sana nasıl yardım edelim.

1|1
    0|0
  • Ailene anlat

0|0
    0|0
  • Bu şerefsizle evlenirsen aptalsın..

0|0
    0|0
  • Niye sikayetci olamazsin?

0|0
    0|0
  • Trooll inanmayın ben bu işlerin ustasym

1|1
    0|0
  • Kaç yaşındasın ve o çocuk kaç yaşında eğer anlattıkların doğruysa mecbur evlenmek zorundasın ilerde çok büyük sorunlar çıkabilir başka biriyle evlensende çok şaşırdım hala buna nasıl cesaret ediyolar 😱

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et hapiste geberip gitsin o. çc

1|0
    0|0
  • Çok film izleme ergen

2|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    1
Yükleniyor...