Ciddi fikirleri olan insanlar cevaplasin mümkünse arkadaşlar saglikli düşünemiyorum yardımcı olun?

Olayı özet gecicem uzun baya zaten şimdi. benim.6 aylık bir sevgilim var çok sevgilisi olan bir kız değilim ikinci bu birincisini acayip çok sevdim ama beni terketti o yüzden ikincisinde daha tedbir yapmaya çalıştım herneyse bu sevgilim beni çok çok çok seviyor gerçekten çok üstume düşüyor bunaltiyor beni baya ben 2 hafta önce kasiyer olarak bir markete girdim sevgilimle aramiz azcık bozuktu zaten ben orda b adında bir çocukla tanıştım çok şeker böyle gülünce gözleri kısık oluyor kapanıyor çok sekerdi sürekli göz göze geliyoruz bir iki derken yakiskli gelmeye başladı sürekli bakıştık bir hafta sonra birgün çalışanlardan birisi bana sevgilinmi arıyor dedi yok dedim b de ne sevgilisi mı var dedi kizda evet dedi b de Allah mutlu mesut etsin dedi bastıra bastıra okadar kalbim. yandi ki için bı tuhaf oldu artık sevgilim yok diye ağzından çıktı birden napacami şaşırdım. yaptugim yanlış biliyorum. ama kalbim b diyor aklım sevgilim çok kötüyüm kaç gündür sevgilim bu soguklugumdan şikayetçi yanlız bıraktı beni biraz gerçekten seviyorsan beni bı ı kaç gün düşün bana yaz dedive b ogun 10 da çıktım işten akşam ben çıkana kadar ters ters hep beni izledi çok kötü oldum napacam siz olsanız napardiniz ne olur akıl verin

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilini gerçekten sevmiş olsaydın zaten b kişisi senin dikkatini çekemezdi. Birazcık vicdanın varsa 6 ayını almış olduğum çocuğu bırakırsın. Yazık günah

0|1
    0|0
    • Beklediğim en açık ve rahatlatıcı yorum belki teşekkür ederim.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• çocukda salak değil kardeşim , sezmiş bir şeyleriki soğuk duruyor. bu işin adabı belli, gönlün başkasına meyl ettmi hemen ayrılacaksın, aklında gönlünde kim varsa yeni olan ona koşacaksın ki hem kendine hemde karşı tarafa saygın olsun, bunu yapmazsan çocupu resmen yedeklemişsin demektir, libidona mukayeyt olamıyorsun demektir. işin özü canın kimi istiyorsa kiminle mıtlu olacağını düşünüğyorsan ona bakacaksın.

0|0
    0|0
  • eskiyi hemen unutmuşsun.. şu an sevgilini aldatıyorsun. .. başkasına ümit vermişsin.. sen kaşar olmuşsun haberin yok... iyi insanlar ilgi gösterenler kaybediyor madem bırak 2 tane eski sevili diye unut gitsin... markette ki çocukla çıkarsan çık ama şu an yaptığın orosp... luk. .. karakterini ve sağlığını düşünüyorsan. .. tek kişiye odaklan idare etmek olmaz.. kafan karışmamış resmen bitirmissin ama süründürüyorsun. . erkek kıtlığı yok sizin orda galiba sen bu çekici geleni de bir zaman sonra aldatırsin. .. temiz kızmissin ama aç gibi saldirmissin resmen

0|0
    0|0
    • Oncelikle kufurlerini kendine sakla arkadaşım sanki birini sevip deli gibi sahiplenen insanlarmissiniz gibi konuşma ki bacım diye başkasıyla yatıp kalkana denir siizin konuştuğunuz şerefsizlik Allah bilir sende az pesevenk değilsindir neyse...

• takip at konusalim

• Sebep

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...