Kadınlar niye bana dikkatli bakıyor?

Mağazada çalışıyorum 2 bayan var. Biri 30'a yakındır digeride daha olgun oda 35-38 arası tahminen. Ben hiç bakmıyodum her geldiklerinde bana baktıklarını görüyorum sürekli yakınımdalar. Hareketlerinden belli iş atıyorlar. Bende 22 yaşındayım çekingen biriyim hiç bakmıyorum onlara bunlarla takılsam nasıl olur. Ayrılmak isteyince sorun yaşarmıyım. Biraz zengin tipleri var ondanda çekiniyorum.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat et. Yanlış yoldasın. Helal eş almaktansa böyle gayri meşru ilişkilere yönelmeni tavsiye etmiyorum. Öyle kadınları tanıyorum İnsana bir kere yapıştılarmı uzak durmak çok zor

0|0
    0|0
    • Kaç aydır peşimdeler bakmıyorum el çekmediler bir türlü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bosver yaslilar hahaha

0|0
    0|0
  • Benim cekingenliği yendiğim psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş veya hiç hissedilmemiş duygudan kaynaklı olabilcegini söyledi. Psikiyatri kişideki çekingenlik çeşidini tespit etmek için bana bir mmpi test uyguladı. Testi sanada yazcam yalnız psikiyatri şunu üzerine basa basa belirtti sorulara verilen cevaplardan biri bile yanlış olursa bu kişide bir işe yaramıyormuş yani çekingenlik yok edilemiyor oluyormuş. Cevaplarına gore sendeki çekingenliği yok etme tavsiyelerini kâğıttan secicem. Dediğim gibi cevaplarından tek birinin bile yanlış olmaması gerek yoksa bir işe yaramaz kardesim. Sorular:
    1) Çocukluğu ve bugüne kadar olan tüm zamanları düşün;seviyorum ya da asıkoldum diye aklından gecen bir an hatırlıyor musun ya da sadece hoşlanıyorum düşüncesi mi?
    2) çocuklukta ve bugune kadar düşün bir kız için bir seferlikte olsa gözlerin dolduğu veya gözyaşı döktüğün oldu mu?
    3) duygu hissettiğin kişiyle ilgili gün içinde nerdeyse heran aşırı mutluluk hissettiğin içinin kıpırkıpır olduğu oldumu

0|0
    0|0
    • 4) cinsel ilişki?
      5) sevgilin olduysa ne kadar sürdü?
      6) çocukluğunda ve bugüne kadar tüm zamanları düşün, aşık oldugun mu oldu, sevdiğin mi, sadece hoşlandığın mı?
      7) çocukluğu ve bugüne kadar olan tüm zamanları düşün sevdiğini ya da aşık oldugunu sandığın bir an oldu mu?

Yükleniyor...