İlk sevgilimin amacı ne olabilir?

İlk sevgilimle aynı sitede aynı blokta oturuyoruz tabi 4 yıl önce çıktık ailem ve ailesi istemedi yaş olarak benden büyük olduğu için (4 yaş ) ayrıldık.
Hala aynı yerde oturuyoruz ve herrgün karşılaşıyoruz ve bittikten sonra asla bir kelime bile konuşmadık ben onu görünce yolumu degistirdim hep şimdi askerden izne geldi karşılaştık baktı öyle sonra Instagram'da hikayelerime baktı ilk defa amacı ne?
Güncellemeler:
💁💁
💁💁💁

0|3
634

En İyi Erkek Görüşleri

• askerlik çok farklı bir durum. insan sevdiklerinin değerini ve özlemin ne olduğunu çok iyi anlıyor. özlemiştir o yüzden bakmıştır

1|0
    0|0
  • Askerdeyken gelecek hayalleri kurmak için çok fazla zamanı oluyor insanın. Belkide sönmüş bir volkan gibi sana aşkını ifade etmeye yol arıyordur. Tabi öncelikle senin hayatında biri var mı yok mu bunu öğrenmeye çalışıyordur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sana olan sevgisi bitmemiştir

1|0
    0|0
    • 4 yıl oldu ya bence bitmiştir zaten benim ona karşı öyle sylerim yok içimde sadece merak ettim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• askerden geldiyse kesin azmış olmalı. .. veya evlilik düşünüyor olmalı..2 türlü de olabilir emin değilim. . yaş olarak pek fark yok ama sen yol değiştirdiğine göre sevmemişsin.. onunda şu an sevgili yapma imkanı yok seni asker sevgilisi yapmaya çalışıyor olabilir. .. karisik bir durum senin detaylı dusunmelisin tabi..

1|0
    0|0
    • Yani benim odam sonra sevgilim oldu onu görünce de yolumu değiştirmek zorundaydım zaten beni görünce binanın kapısının yüzüme çarpıyor 😂

• bitir kafanda bu iş bitti tekrar yaşama zor olur.. kendini bişey sanıyor olmalı.. bir tarafı kalkmış gurur yapmış.. bırak bence

• Yani dahada karşılaşırsınız, önemli olan ne hissetiğiniz, bitmiş gitmiş, tekrar aynı şeyler yaşamak insanı yorar. Zaman kaybıdır.

1|0
    0|0
    • Birsey yaşamadık iki ay çıktık zaten ama ilkti yani.

• Yani zaten ciddi bir şey yokmuş, ilklerde acemilikler olur, insanın kanı farklı kaynar, sonra olgunluk olur ve daha ciddi düşünülür.

• Askerde kizsizlik çekiyordur sevgilisi yoksa konuşacak birine ihtiyaç duyodur eskilere bakar ayarlamak için askerde sevgilisi yoksa zor gelir aynı ben gibi

1|0
    0|0
    • Kesinlikle Konusmayacagimi biliyor zaten konuşacak olsam 4 yıl içinde konuşurdum

• Askeriye farklı şu an bende askerim psikolojisini anlayamazsın

• Askeriyede insan hep kendini sorgular yaptığı hatalarını geçmişini herşey gözden geçinir düşünür ve kendini toplar hep askerden gelince akıllanır ya millet işte askerlik bu hatalarını düzeltmeye çalışır ve gelir daha düzgün biri olur

• Askerden izne geldiğini için ister istemez yokluk oluyor 😂 yani farklı bir amacı olmasada konuşmak istemiş olabilir ama ilk adımı senden bekliyor galiba kendini hatırlatmış insta hikayene bakarak😊

1|0
    0|0
  • İlk sevgilin son sevgilin olmak istiyor, hayırlı olsun!

1|0
    0|0
  • Bundan bize iş çıkar birazda asker abazalıgı var tabi

1|0
    0|0
  • Seni merak ediyor kimle gezdiğini nerelere gittiğini takmasa sevmese bakmaz

1|0
    0|0
  • Sende bir değişmedi gittin ya hep aynı şeyler ya engelle ya da muhatap ol

0|0
    1|0
  • Seviyorsan sakın yaş farkına aldanma.