Sevdigim mi seven mi?

Eski sevgilin senin okulun icin derslerin icin seni birakiyor ve sen aylarca onun icin caba veriryorsun. Okuldan sonra kendini iyi hissetmek icin sana deliler gibi aşık bir erkek var ama herseyine karisiyor, senin yapmana izin vermiyor ancak kendisi herseyi yapiyor konu ayriliga gelince yalvarip yakariyor gitme yapamam diye. Ama hal ve hareletlerinden dolayi ve asik olmadigindan ondan ayrilmak istiyorsun. Tam o sira da sevdigin ilk askin karsina cikiyor seni hep bekleyen biri. Sen kimi secerdin? Hoşlandigin ancak mutlu olamadigini mi kiyamadigin icin onun yerine kendini koydugunda uzuldugun kisiyi mi yoksa aylarca yillarca unutamadigin ve seni halen sevem hayatinin kurtulmasina yarar saglayan seni dusunen sevdigine mi? Gidecek diye korkmaltansa diger kisiyle beni birakmaz diyerek guven saglayip mutsuz olmak mi. Sen ne seçim yapardin?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Seni sevenin peşinden git sen kardeşim senin sevdiğin Birgün bırakır gider seni ama seni seven bırakmaz

1|0
    0|0
    • Emin misin

• Doğru karar verdin demektir sen okuluna bak eğer şu an bir ilişki içine girersen bu bütün hayatını etkiler 😉

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevdigin tarafından sevilmek herkes bunu ister. Ama bunu bulmak cok zor

1|0
    0|0
    • Ben buldum ama arada kaliyorum hep

• Cunku ben artik gercekten dayanamayacagim valla en iyi cevao ve oneri vu oldu saoll😊

• Rica ederim akıllı kızsın cogu kız ask konusunda salaklaşıyor ne dersen de aynı şeyleri tekrar tekrar edip duruyor sen hemencik anladın olayı ben teşekkür ederim

• Beni seven hiç bir zaman üzmez.

1|0
    0|0
  • Seven bence kız ayool

1|0
    0|0
  • Boş şeyler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni sewenle ol

1|0