Kızların üstüne ceket atınca evlenmek istemesi komik değil mi?

kızlar neden bu kadar evlenmeye aç. parmağın parmağına değsin hemen evlilik moduna giriyorlar. Sonra gidip herkese ben evlenicem diyorlar, ailesi falanda beklentiye giriyor sonra erkek evlenmek istemeyince erkek suçlu oluyor :D abi ne yaşarsanız yaşayın erkek evlenmek istemeyebilir yani kusura bakmayın :D bide evlenmekten başka yaşam yok mu yav sizin dünyanızda. evlendin ok, çocuk yaptın ok, 1000 kilo aldın çirkinleştin ok ee sonra? mutlu mu olacaksınız? Yoo böyle olan kadınların hepsi pişman hepsi söyleniyor :D
Güncellemeler:
bide "erkekler istiyor ondan evleniyoruz" diyenler var. Hiç yalan söylemeyin :D hayatıma giren her kadın alttan alttan annesiyle babasıyla tanıştırma yolu yapıyor neredeyse :D kaldıki ben 27 yaşındayım sevgililerim genelde 20-25 arası olur.
merhaba ismim merve 18 yaşındayım hayattaki tek amacım evlenmek gece yorganı üstüme çekip hayatım boyunca ayakları kokan bir adama kavun doğrama hayali kuruyorum. Geleceğe dair kendim için hiçbir hayalim umudum yok. gezip görmek istediğim hiçbir ülke, tatmak istediğim hiçbir yemek yok. ben sadece evlenmeliyim. o yüzden koluma konan erkek sinek dahi olsa onu hemen kafesleyip evlenmem lazım.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Ben o kafada olmadım valla. Erkek arkdaşım evlenmek istiyor ama ben istemiyorum. Konuyu değiştiren hep ben oluyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın anlamını evlilikte sanıyorlar, hayatlarında başarı olarak gördükleri tek ayrıntı evlenebilmektir.
    Evde kalmış kız kuruları, bezdirdiler evlilik sevdalarından bizi müptezeller..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne istiyin sen dost hayatimi?

0|0
    0|0
  • Ondan sonra kızlarda namus arıyorsunuz

0|0
    0|0
    • ya şu klişeyi bir bırak. millet namus arıyor diye mi evlenmek istiyorsun yani? çok mu namus var ülkede? ben üniversitede 17 tane kızla yattım. 4 tanesi kapalıydı. çok namusluyuz anasını satim.

• Çok haklı ha ha haaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle bir beklenti verilmezse neden evlenmek hayaline girsinler. Haklı olduğun yanlar var ama tek taraflı bir eleştiri olmuş

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizin kızları bunları anlayacak kapasitede değiller

0|0
    1|0
Yükleniyor...