Kızların üstüne ceket atınca evlenmek istemesi komik değil mi?

kızlar neden bu kadar evlenmeye aç. parmağın parmağına değsin hemen evlilik moduna giriyorlar. Sonra gidip herkese ben evlenicem diyorlar, ailesi falanda beklentiye giriyor sonra erkek evlenmek istemeyince erkek suçlu oluyor :D abi ne yaşarsanız yaşayın erkek evlenmek istemeyebilir yani kusura bakmayın :D bide evlenmekten başka yaşam yok mu yav sizin dünyanızda. evlendin ok, çocuk yaptın ok, 1000 kilo aldın çirkinleştin ok ee sonra? mutlu mu olacaksınız? Yoo böyle olan kadınların hepsi pişman hepsi söyleniyor :D
Güncellemeler:
1 yıl
bide "erkekler istiyor ondan evleniyoruz" diyenler var. Hiç yalan söylemeyin :D hayatıma giren her kadın alttan alttan annesiyle babasıyla tanıştırma yolu yapıyor neredeyse :D kaldıki ben 27 yaşındayım sevgililerim genelde 20-25 arası olur.
1 yıl
merhaba ismim merve 18 yaşındayım hayattaki tek amacım evlenmek gece yorganı üstüme çekip hayatım boyunca ayakları kokan bir adama kavun doğrama hayali kuruyorum. Geleceğe dair kendim için hiçbir hayalim umudum yok. gezip görmek istediğim hiçbir ülke, tatmak istediğim hiçbir yemek yok. ben sadece evlenmeliyim. o yüzden koluma konan erkek sinek dahi olsa onu hemen kafesleyip evlenmem lazım.
Kızların üstüne ceket atınca evlenmek istemesi komik değil mi?
4
3
Görüşünü yaz