Mutlu evliligi olan bir adam bunu neden yapar?

Esim 33 yasinda 5 senelik evliyiz 3 yasinda cocugumuz var aramiz cok cok iyi severek evlendik bu kadar yilda hic bir sorunumuz olmadi fakat hic beklemedigim bisey gordum telefonunda kendinden 10 yas kucuk biriyle 7 aydir birlikteymis bu arada benimde yasim 30 kaydolurken yanlis sectim. Konusmalardan anladigim kadariyla birlikte olmamislar ama birbirlerine ask cumleleri sevdiklerini soyluyorlar vs. Ben Şu an ne yapicagmi bilemiyorum hersey bu kadar iyiyken neden yapti bunu ustelik benimle birlikte olmaya devam ediyo ama o kisiyle olmuyo aldatmasinin sebebi ne o ozaman perisan durumdayim biz birbirimzi cok seviyoruz bosanmalimiyim

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

• Burda buraya cevap vericek arkadasların tutumuna göre hareket etmeyin benim size verebilceğim en mantıklı cevap bu burda herkes bir şey söyleyebilir seni veya eşini ya da diger ortada dönen kızı haklı ya da haksızlıkla suclayabilir buna göre hareket edersen yanlış yaparsın dertleşmek istersen buyur burdan yazalım konusalım anlatalım ama burdan herhangi bir yorum üzerine hareket etmen ya da kafana takman yaşına göre yanlış olur yargılama yeri bura değil farklı mecralar ama içini döker dertleşirsin dediğim gibi

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kizi bul kesinlikle annesine babasina ulas rezil et bir daha kocana yaklasamaz zilli

0|0
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Seninle mutluysa neden yapar bilmiyorum belki kız etkilemişti, veya zevk için değişik arayışa girmiştir

0|0
    0|0
  • Şimdilik bir şey yapmıyor olabilir, fakat yapmayacağı anlamına da gelmiyor. Sonuç olarak potansiyeli var, iyi düşün derim sana baktın çıkış yolu yok boşa gitsin. :)

0|0
    0|0
  • daha taze istiyor demek ki boşan tabi

0|0
    0|0
  • birlikte olma sende

0|0
    0|0
  • Boşanmalısın

0|0
    0|0
  • Haram tatli gelir. gel sana yapmsn gerekrnleri anlatim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eşinizle konuşsanız neden yaptığını sorsanız. bir süre ayrı kalsanız sizi özlese olur belki. Sonuçta çocuk var. Boşanmanız yıpratır onu

0|0
    0|0
  • Boşanma akıllı ol erkek gerı döner esıne zevk ıcın zaman gecırıyor unemlıııı kalbınle aldatmadıgın biliyorsan kal senı sevdıgını hısedıyorsan ayrılma

0|0
    3|0
    • Nasıl insanlarsınız siz ya? Aynı durumun sizin başınıza geldiğini düşünün. Ya da siz yapsanız bu durumu şimdi anlayışla karşıladığın durumda rezil ederler.

• O rol yapıyormuş demek ki onu bunla paylaş içinde yaşama herşeyi

0|0
    0|0
  • Kanları bozuk bu erkek milletinin.

0|0
    0|1
  • Boşanmalısın

0|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0