Dudağımdan öpmeye calıştı?

Arkadaslar dalga gecmemenizi rica ediyorum

Bir çocukla tanıştık birsüre konuştuk sonra sevgili olduk bu çocuk beni sevgili olduğumuz 2. gün dudağımdan öpmeye kalkıştı. Kafami bile kaldırmadım öpmesin diye Sonra bunlar için erken dedim

Ama içime büyük bir kurt düştü. Kullanılıp atılmak istemiyorum bir yandan belki ben abartıyorumdur deyip onu harcamak da istemiyorum.

Sizce napmalıyım

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama birini öpmek veya beraber olmakla kullanılmış atılmış olmazsınız. Veya bir ilişkiye başlayıp sonra o kişiden ayrılmakla onu da harcamış olmazsınız. Hayat başlangıçlar ve bitişler üzerine bir süreç. Böyle boş kuruntularla herşeyden kaçarsanız onunda elde edeceğiniz şey kocaman bir hiç olur.

0|0
    0|0
    • Kastettiğim beni öpmesi ve beraber olmak değil. "Sırf bunlar için" benimle birlikte olması düşüncesi. Çünkü ilişkinin daha 2. Günü çok çok erken bu tip şeyler için. Öyle düşünüyorum

• Öpüşmekten bir şey olmaz. Zaten içinizden gelmiyorsa sadece onun isteğine boyun eğmenin anlamı yok öpüşmezsiniz ve yol verirsiniz olur biter. İstiyorsanız da öpüşmek ile ne kaybedeceksiniz büyük bir soru işareti.

• Sadece kaybedilecek şeylerden kaçmaya çalışmak yanlış bence. Doğru bulmadığı içinin sinmedigi şeylerden de kaçmalı bir insan. Yanlış olduğunu adın gibi bildiğin bir şeyi "nasıl olsa bir şey kaybetmiyorum" diye yapmak vicdan rahatlatmadır

En İyi Kız Görüşü

• Ilk gunden opmek isteyene guvenmem ben sahsen kendi adima konusuyorum.
    Şu an bir sevgilim var 2 yildr beraberiz ve farklu segirlerdr yasiyoruz. ilk ciktigimzda 7 saatlik yoldan benim icn geldi ve tam 6. gelisinde optu.
    Yani ona guvenim sonsuz bu yuzden😍ilk gekiste opseydi gitti gun biterdi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 2. gün yiyişmek ne zamandan beri etik oldu? Ulaşılmaz olmaya çalış üzülürsün

0|0
    0|0
  • Ben kız olsam evlenenenkadarr dokundurmazdim kendime

0|0
    0|0
  • Sen gene de temkinli davran, millet bir birini boynuzlamak kullanmak için resmen yarışıyor. :)

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemeyeceğin bir konu bu

0|0
    0|0
  • Uzak durmalısın ondan kız ayool

0|0
    0|0
  • napsın süs olsun die almıcakya seni

0|0
    0|0
  • harcamalısın