Benimle hala konuşuyor ama sevmediğini söylüyor?

Şimdi hikaye çok farklı
Eski sevgilim bir müslüman bende deisttim. çok iyi bir ilişkimiz vardı. 6 ay sürdü. ben kaynaklı sorunlardan dolayı ayrıldık. 6 ay ayrı kaldık. şimdi ben müslüman oldum, Allah'a zaten inaniyordum, peygamberi kabul ettim yani. onunda haberi olunca benle konuşmaya başladı konuştuğumuz mevzular hep namaz niyaz hakkında. ben tekrar birlikte olmayı teklif ettiğim zaman acayip derecede tersliyor sen dünyanın en yakışıklı en iyi kalpli en zengin adamı bile olsan istemiyorum ve sen böyle ısrar ettikçe benim sana selam veresim dahi gelmiyor diyor. diğer taraftanda yanımda bir kız gördüğü zaman çok kıskanıyor
değersiz hissetmem için herşeyi yapıyor ağzına geleni söylüyor. ve beni asla istemediğini de ekliyor. benden resmen nefret ediyor benimle konuştuğunda başına ağrılar girdiğini söylüyor. bende onu çok seviyorum ve onsuz bir dünya düşünemiyorum bile. sizce ne yapmalıyım? yeni bir sevgili? unutmak? kıskandırmak? konuşmayı denedim olmuyor o bu seçenek yok yani. birde aklımda kendimi daha iyi yapma fikri var yani, mesleki açıdan dış görünüm açısından spor falan o şekilde tekrar onun denemesini sağlayabilir miyim?
Güncellemeler:
barıştık, haftaya sözleniyoruz :)

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...