İlkler neden unutulmaz?

İlkler neden unutulmaz? ya da gerçekten unutulmaz mi
Güncellemeler:
💁💁
🌙🌙🌙

0|3
1651

En İyi Erkek Görüşleri

• gercekten unutulmuyor ilkler cok farkli bir duygu insan unutamiyor☺

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• İlkler unutulmaz tamam, enlerde unutulmaz, o zaman en iyiyi yaşama şansı tanı kendine

1|0
    0|0
  • İlk olduğu için, her şeyi onunla ilk defa yaptığın için, kalbin ona delicesine bağlanır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• 19 yaşında herkes öyle düşünür, yaş ilerledikçe aklına bile gelmez yavrum sorun etme..

1|0
    0|0
    • Yok kendim için sormadım zaten genel olarak öyle deniliyor ya ondan sordum.

• İlklerin hissettirdikleri, kişiye kattığı heyecanlar ve ilk defa o duygu yoğunluğunu yaşamak unutturmaz hiçbir şeyi. Bilinç altına çok farklı bir şekilde işler.

1|0
    0|0
  • unutulur
    şarkıyı da koyayım bari :
    https://www.youtube.com/watch?v=ijGMmWjUEaI

1|1
    0|0
    • tam can damarından vurdun be kardeşim. yüreğine sağlık. çok sevdiğim bir şarkı. beni maziye götürdü. teşekkürler

• İlk herşeyi o kişiyle yaşarsın ve ondan sonra gelen kişilerle yapınca ister istemez akla geliyor onlada bunları yapmıştık deniliyor galiba ondan unutulmuyor

1|0
    0|0
  • Nede nimi soyle ayrı bir seversin ayri bir gelir duyglar gercektir iz birakir unutulmaz

1|0
    0|0
  • İlkler unultulmaz veya hissettirdikleri unultulmaz
    Bu normal
    Her alanda böyledir

1|0
    0|0
  • Bazıları unutuluyor. Ama merak, heves, azim , caba gerektirenler unutulmaz 😊 derin bir iz bırakır

1|0
    0|0
  • İlkler unutulur. Mesela; doğumunu, bebekliğini hatırlayan var mı?

0|0
    1|0
  • İlk bal dudaklar
    İlk elledin
    İlk dokundun
    İlk optun
    Nasıl unutulacak heyecanı yeter

1|0
    0|0
  • ilk kazık olduğu içindir. Zor çıkıyor , sonraları laşkalaşma olduğu için acıtmıyor (KALBi)

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    39

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...