Kızlar, İTÜ Makine Mühendisliği kazandığımı öğrenen eski sevgilim geri dönmeye çalışıyor, ne yapmalıyım?

Çok uzun zaman önce ben 2 yıllık basit bir myo'da okurken benden ayrılıp, eski sevgilisine gitmişti, derslerim ilk yıl çok kötüydü yani okulu nasıl bitireceğim diyordum o da kendi geleceğini düşündü belli ki. Hep birşeyleri sorun edip sonunda ilişkiyi bitirdi bahanelerle ve bana en büyük iyiliği yaptı aslında ve bunca zaman sonra geldiğim yer itü makine mühendisliği, geçen yıl dgs ile kazandım. Bunu öğrenen eski sevgilim ne hikmetse mesaj atar ve arar oldu, belli ki işler umduğu gibi gitmemiş eski sevgilisi ile, sizce ne yapmalıyım? barışmak gibi bir niyetim asla yok istediğim sadece unutamayacağı bir ders vermek
ve bu arada elim yüzümde düzgündür, uzun boylu atletik bir vücuda sahibim vücut geliştirme ile uğraştığım için yani tipten dolayı ayrılmıştır diye düşünenler olabilir diye söylüyorum

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• ilk basta seni istemedi iki yıllık okuduğun için, ayrıca sen derslerim kötü deyince sende gelecek göremedi kendince ayrıldı senden. sen iyi bir okula geçince nedense (!) sana olan aşkı canlanıverdi. demek ki zor bir anında yanında olabilecek birisi değil. hımm bence hiç bulaşma, ama illa ders vermek istiyorsan sen de onun yaptığının aynısını yap ona, veya ona yanaşıyormuş gibi yap daha güzeliyle karşısına çık. kırılırsa alınırsa ben sana hep arkadaşça yaklaştım dersin. veya ilişkiye başla kısa bir süre sonra 'ya ben sana eskisi gibi hissedemiyorum ben bunu anladım' diyebilirsin. çeşit çeşit yol var. ha ben olsam hiç uğraşmazdım boş ver bak hayatına bence.

0|1
    0|0
    • tam nokta atışı attın gerçekten, aklımda dediğin gibi intikam var ama kendime yakıştırabileceğim bir durum değil yani ondan bir farkım kalmaz o zaman, şimdilik zamana bırakacağım

• yani olabilecek bir intikam böyle olur, ama bence hiç muhattap olma derim ben. seni seven, sana gerçekten değer veren birisini bulup mutlu oldukça bence ondan en güzel intikamı almış olacaksın.

• dediğin gibi yapmak en mantıklısı, zaten düzenli olarak konuşmuyorum, uygun bir zamanda uygun bir dille söyleyeceğim bu ilişkinin geleceği olmayacağını

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç kaç kaç :D

0|1
    0|0
  • salla

0|1
    0|0
  • Makineye dgs den geçiliyor mu ya

0|0
    0|0