Umursamaz sevgiliye nasıl davranmam gerek?

Erkek arkadaşım aylardır beni umursamıyor. Mesajlarıma çok geç cevap veriyor, bazen de yanıtlamıyor. Her gün de konuşmuyoruz. Haftada 2-3 kez kısa konuşur olduk artık. Beni sevdiğini, bu durumun benimle değil, kendi hayatıyla alakalı olduğunu söylüyor, ama yine de inanamıyorum ona. Facebook'ta çevrimiçiyken mesajımı saatlerce okumuyor, görmezden geliyor. Ayrıca uzakta diye tek iletişim telefonla. Ben de ondan git gide soğudum, düzelmeyeceğini biliyorum artık. Ben de ona yazmadım, mesajlarını okumadım, yanıtlamadım ama bir kaç gün sonra birşey olmamış gibi yine konuştum, ama eskisi gibi değil, normal , herhangi biriyle konuşma gibi yani. Ertesi gün bana iyi sabahlar mesajı attı ( aylardır ilk kez yapıyor bunu ) , ben de cevapladım, işe gitti, o gün de hiç konuşmadık. Daha sonra yine aynısını yaptı, cevaplamadım. Bir kaç gün sonra yine bir foto attı, bir şey sordum, görüldü yapıp kayboldu yine. Daha sonra yine bir şey yazdı, ben de bir şey söyledim emoji attı, kaç gündür görüldü yapmadım. 2-3 gündür konuşmuyoruz. O bana yazmadan da ben konuşmam, çünki bu süreçten çok kez geçtim, faydası yok.

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ayril ozaman seninle ilgilenmeyen adam niye sevgilin olsunki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• direk ayrıl o iş bitmis egerki bir umut varsa zaten bu sekilde yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Hasta numarası yap hastayım de yine umursamazsa zor gününde yanında olmazsa zaten yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Sen de onu umursama kız ayool

0|0
    0|0
  • Umursamaz ol.

0|0
    0|0
    • Nereye kadar? O zaman düzelir mi ki?

• umursama

0|0
    0|0