Bir yandan evlenmek isteyip diğer yandan ise bekar kalmayı isteyen kişiler neden böyle tezatlık yaşar?

Bir yandan evlenmek isteyip diğer yandan ise bekar kalmayı isteyen kişiler neden böyle tezatlık yaşar?İnsan olmak zordur. Duygular birbiri içinde tezatlıklara sahiptir. Evlenmek isteyip sonra vazgeçip tekrar bekar kalmak isteyen insanlar neden böyle hisleri tezatlıklar yaşar ?
Bir yandan evlenmek isteyip diğer yandan ise bekar kalmayı isteyen kişiler neden böyle tezatlık yaşar??

#Melankoli55soruyor
#Melankoli55
Güncellemeler:
Güncel 😑😑
Görüşler

0|0
167

En İyi Kız Görüşleri

• Valla bilmem ki. Ben de öyleyim. Asla evlenmem diyip evlenenleri görünce kuduruyorum mjdhdhjdnf

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşleri

• Zorluğu

0|1
    0|0
  • yalnzlık korkusu..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• O kişi ben oluyorum.
    Bir yandan çabucak okul bitsin de evleneyim diye düşünürken diğer yandan ne evlilik meraklısı cıktın hayatını yaşa özgürce birdaha gelmez bu üniversite yılları diyerekten kendimi iki arada bir derede bırakıyorum.

1|1
    0|0
  • Beynen tam gelişim göstermemiş kişilerin genelde daha çok evlenmek istediklerini görüyorum. Ama evlense de bir yanı eksik kalacakmış gibi hisseder. İleriye dönük istekler değil bunlar, anlık. Belkide özenti kim bilir 😏

0|0
    3|1
  • İki durumunda olumlu ve olumsuz yönlerini tartmıştır. İki tarafta da onu cezbeden bir yön bulmuştur.

0|2
    0|0
  • Sorumluluk almaktan korkuyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • Kendine güvenmiyodur.

0|1
    0|0
  • Beni anlatmışsn 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kadınlar yüzünden &,^ onların bir suçu yok

0|1
    0|0
  • Hem aşk olsun isterim hem aşka inanmam bu yüzden.

0|1
    0|0
  • korku yuzunden

0|1
    0|0
  • Akılları geride kalanalarfa ondan

0|1
    0|0
  • Bilmem ki 😄

0|1
    0|0
  • bu zamanki evlilikleri düşünürsek kararsız kalırız

0|1
    0|0
  • kararsızlık

0|1
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlenilcek bir kızın var olmadığını düşünüyorum
    Nedeni onla bunla sevgili mevkili olan bir kız evlenilecek kızmı
    Onla bunla nefsine düşmüş bir kız evlenilecek kız mı
    Nitekim en ufak nefsine düşmüş hata yapmış bir kız kim olursa olsun işim olmaz
    Kızlar kendini kandırma peşinde sadece şahrapan hemcinslerimi buluyorlar kendini kandırma peşinde koşuyorlar
    Nitekim şu devirde yüzüne bakılcak anne olmak evlenilcek bir kız yok

0|1
    0|0
  • Hem yalnızlıktan, geç kalmaktan korkar evlenmek istersin hem de evlenenlerin halini (sevgisizlik, kalitesizlik, monotonlasma, aldatılma vs..) görüp bekar haline şükredersin..

1|1
    0|0
  • Evlilşk hayali kuruyodr ama zorlukları gözünü korkutuyodur

0|1
    0|0
  • Zorluğu

0|1
    0|0
  • Aldatmak zor olcagı ıcın

0|1
    0|0

Benzer Benceler