Sevgilim bayramda tatile gidecek, deniz kum güneş... Ben gitsin istemiyorum nasıl vazgeçiririm?

Sevgilim bayramda tatile gitmek istediğini bende Hayır dediğimi belirttim ben gitsem asla izin vermez ama kendisi gidiyor ayrılmakta istemiyorum ama o ordayken içim icimi yiycek sizce ne yapmaliyim ne kadar guvensemde olmuyor siz olsanız izin verirmisiniz?

0|0
1819

En İyi Erkek Görüşü

• asla gidemez bu ne lan yazık puuu. . sana izin vermeyecek kendisi gidecek ohhh... sakın izin verme ayrıl gerekirse kıskanman normal ama karşılıklı olmalı kadın erkek eşit derler sonra ohh sen evde o keyifte olmaz öyle ayrıl bencil pislik sevgilin

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Sende başka bir yerde denize gideceğini soyle bu işler güvenle olmaz şimdi denize gidecek okadar insanı görmezden mi gelecek saçma sana izin vermeyen kendiside gitmemesi lazım bencillik oluyor sevgi değil

1|0
    0|0
  • Seni aldaticak. Eger zaten sana deger veriyor olsa hayir dedigin anda gitmezdi. En azindan benim yapacagim odur

0|0
    0|0
  • Sıkmayın birbirinizi boşu boşuna, güvenin yeter. Güvenipde ters biley yaparsa onun nasıl biri olduğunuda öğrenmiş olursun hem

0|0
    0|0
  • İzin verme. Eğer illa giderse sende ona ailecek tatile gittiğinizi mecburen bende gidiyorum de onunda içi içini yesin

0|0
    0|0
  • İzin vermek? Kaç yaşına gelmiş insanlarsınız. En fazla haber verilir ne izni?

0|0
    0|0
  • Bence vazgeçmez Birsürü manita var orda niye vazgeçsin

0|0
    0|0
  • Yakacak ortalığı😍

0|0
    1|0
  • Neden gitmesin peki?

0|0
    0|0
  • Ona güveniyorsan problem etmemelisin bence..

0|0
    0|0
  • bırak gitsin kimse yemez merak etme

0|0
    0|0
    • 5gün

Ya o birilerini yerse

• 5gün

He istediğiyle yatsın kalksin takilsin ben de eyw diyim ama benim açımdan çok şey ifade ediyor

• 5gün

bam teline dokundum makinalı gibi saydırmışsın :D

• birlikte gidin kardeşim

0|0
    0|0
  • gitsin birak yahu bir bitmediniz.

0|0
    0|0
    • 5gün

Neden bitelim kiskanmak sucmu ve onun başka kızlara bakicak olması onlarla takilcak olması makul biz suçluyuz

• 5gün

Sebebin yok

• 5gün

gezme tatile gitme icme cikma.. bu nedir yahu. guvenmiyosan ayril gtsin birakın bu ergenlikleri artık.

• beraber gidemezmisiniz

0|0
    0|0
  • kç kişi gdyor?

0|0
    0|0
  • Çalışan biriyse gitsin bence

0|0
    0|0
  • kaybetme korkusu yaşat...

0|0
    0|0
  • sananeki..

0|0
    0|0
  • gitsin sanane

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Güvensen bunu düşünmezdin.. Ilişkilerde birbirinizi bu kadar kısıtlamayın adam zaten kötü bisey yapcak olsa orda da yapar yaninda da yapar..

0|0
    1|0
    • 5gün

O orda eğlencek bikinili kızlar barlar cluplar takılcak ben hiç biyere gidemicem

• 5gün

Senin bu düşüncen bencillik oluyor.. Bu kafayla kaybedersin ama hayırlısı.

• 5gün

Ama onun yaptığı da bencillik bana izin vermiyor kendisi gidiyor onu napcaz

• İzin? haber vermiş diyelim biz ona... Ayrıca boynuzu takacak adam heryerde takar sıkıntı yok ✋️

0|1
    0|0
  • Gidebilir en doğal hakkı. Eğer kendine ya da ona güvenmiyorsan sonlandır.

0|0
    0|0
  • Sevgililik ne kötü şey bak, kocan olsa beraber giderdiniz😃

0|1
    0|0
  • Bu kadar boğmayın birbirinizi yahu sen izin ver o da versin yazik niye zehir ediyorsunuz hayati

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsan git de. Üsteleme bırak ne yapmak istiyorsa yapsın.

0|0
    0|0
  • Niye öyle bir çaba içerisindesin ki gitsin elleme..😊

0|0
    0|0
  • bacağını kır

0|0
    0|0
  • Kocan mı bırak gitsin

0|0
    0|0
  • Rahat bırak adamı 😂

0|0
    0|0
  • Gidenin anası babası ölsün de gitmiyorlarmış sbdjd

0|1
    0|0
  • İzin verme kanka sdfg

1|1
    0|0
  • Bırak gitsin ne var ki

0|0
    0|0
  • gitsin ya ne bu korku

0|0
    0|0
  • Sen gidemiyorsan o da gidemez.

0|1
    0|0
  • Vazgeçmez takmış kafaya

0|0
    0|0
  • Valla canım sende tıpkı benim gibisin ne yap ne et gönderme. Mayolu bikinili hadi işine kaynıyor heryer. Ve erkek milleti degilmi gözü dışarda. dünyayı birbirine katarim yinede göndermem veya bir yolunu bulur beraber giderim.

0|0
    0|0
  • sen de git. tatil yapacak onlarca güzel yer var.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...