Bir erkek, iki tarafın da yorulduğu, yıprandığı gerekçesi ile ilişkiyi bitirdikten sonra geri döner mi?

1 yıla yakın ve evlilik niyeti ile görüştüğüm kişi ile son zamanlarda ard arda sorunlar yaşadık. Bu süreçte ikimizde yıprandık, yorulduk ve kırıldık. O ciddi anlamda balık burcu erkeği özelliklerini taşıyor. O geri çekilirdi kırıldığı kızdığı zaman bense sabırsız ve fevri davranırdım bu süreçte. O da kısır bir döngüye sokuyordu ilişkiyi. En sonunda o ben seni üzüyorum, beklentilerimizi karşılayamıyoruz gibi konuştu. Bitirmek istedi. Ben bitirme yanlısı olmasam da o çok kararlıydı. Anlamadığım daha 1 kaç hafta önce sevdiğini söyleyen bir kişinin bu kadar kararlı almasını anlayamıyorum. Şu var ki her ne kadar vazgeçmiş de olsa onu gerçekten sevdiğimi bu ayrılık sürecinde anladım ve kendime dair hatalarımın da farkındayım. Ama onun bitirmesini geri dönüp aramamasını hala anlamıyorum. Ne yapmalıyım ve sizce bize dair yeni şans için geri döner mi

1|0
914

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaptığınız tartışmaları şöyle gözden geçir eğer incir kabuğunu doldurmayan ve eskiden olsa tartışmazdık dediğin şeylerse ayrılmaya bahane arıyordur geri döner mi bilmem ama evlilik niyeti düşündüğün adam bunu yapıyorsa otur düşün derim

0|0
    0|0
  • Gittiyse zor biraz sanki hm çok düşünme bunun üzerine

0|1
    0|0
  • pişman olmaz

0|1
    0|0
    • 4gün

Neden kadar eminsiniz

• 4gün

seven erkek öyle yoruldum sıkıldım mazeretlerının arkasına sıgınıp ayrılmaz peki hangı erkekler ayrılır sevıyormus gıbı görunen kişiler ayrılır

• 4gün

Ailemle dahi tanışmıştı aslında

• Mantığı kullanmış unut

0|1
    0|0
    • 4gün

Gerçek bir sevgide bu kadar basit olmazdı yani , öyle mi anlamalıyım

• 4gün

Sevgide mantık olursa doğrudur yaşanılır olur

• Erkek eğer gece vakti düşünürse herşeyi yapar

0|2
    0|0
  • Haketmişsin bence

0|1
    0|0
  • Eşek gibi döner

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Seviyorsa döner.

0|0
    0|0
  • sen kendini düzelt de önce o döner

0|0
    0|0
  • İyi yapmış ayrılınca anla sevdiğini

0|0
    0|0
  • Gerçek niyete göre

0|0
    0|0
  • Geçeekten sevdiyse hiç bişey bitmiş değildir

0|0
    0|0
  • Olmaz bekleme boşuna

0|0
    0|0
    • 4gün

Peki neden , sonuçta ailemle bile tanıştı bu kişi

• 4gün

Her aileyle tanıştırılan insan evlenecek diye birşey Yok saçmalık bıkmış belli ki

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok zor dönersede eskisi gibi olmaz... Seninkide sevgi diil bir alışkanlığını kaybetmiş olmamın verdiği kötü his sadece... Zaten mutsuzmuşsunuz o yüzden yoluna bak 👍

0|0
    0|0
  • Onun alttan almasına karşın senin hala çıkışman ilişkiyi oldukça zedelemiş. Bu tip durumlarda karşı taraf oldukça sabırlı davranıp her şeyi yutar ama bir patlama noktasına denk gelir ki bu asla görmek istemeyeceğin bir patlama olur. Ilişkilerde isler biraz karşılığa dökülmeli bu tip konularda. Baktin o alttan aliyor sen de alacaksın o kızdığı zaman (eğer seviyorsan) yine alttan alacaksın bir ilişkinin uzun surmesinde ki en önemli rol karşılıklı alttan almalardir. Ben onun sana geri döneceğine inanmıyorum seni ozlese bile seni istemez çünkü sen onun gözünde arlanmaz bir insan profilindesin ya ben buna dönsem yine aynı şeyleri yapacak beni uzecek bırak inceldiği yerden kopsun kafasına girecektir bence ama şahsen çok seviyor ve değişirim diyorsan ona mesaj atan sen ol

0|0
    0|0
  • 8 senelik iliskim. vardi hic bir zaman terk etmemisti ilginc birbirnizi sogutcak seyler yapmissiniz bir iliskinin iplerini koparan sey saygisizlik ve guvensizliktir eger bunlar. olmadiysa baskasini sevmeye baslamistir ya da heves oldugnu anlamisti ask olmadigini farkina varmistir ve 1 yil cook kisa bir donem bosuna uzuluyosun evlilikde boyle olsaydi cok daha kotu olurdu emin olabilirsin allah seni kotu birinden kurtarmis uzulcegne sevinmelisin allah seni kurtariyo sen ayrilik olarak goruyosun demekki hayirsizmis herseyde var hayir.

1|0
    0|1
  • Giden gelir mi sandın? Aldandın boşa yandın! Bırakıp gitti seni! Neden ismini andın? Anma arkadaş.!

0|0
    0|0
  • Erkekler bıraktığında pek geri dönmezler bide konu yıpranmaksa pek bekleme

0|0
    0|0
  • Erkegi bilmemde kadin boyle bisey dese asla geri donmez ben donmezdim mesela

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Döner

0|0
    0|0
  • öküz bu erkekler ya öküzz

1|0
    0|2

Benzer Benceler