Sevgilinin telefonunda “Aşkım 2 “ diye kayıtlı olduğunuzu görseniz, ne düşünürsünüz?

Sevgilinin telefonunda “aşkım 2” diye kayıtlı olduğunuzu görseniz, ne yaparsınız?Sevgilinin telefonunda “Aşkım 2 “ diye kayıtlı olduğunuzu görseniz, ne düşünürsünüz?

0|2
9895

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dünya da OMUZ olmak varken,
    DOMUZ olmaya lüzum yok…..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım 1'e mesaj atar, bir yere çağırır daha sonra o mesajı siler, bende bir bahane ile onu oraya götürürdüm. Yüzleştirir bir güzelde gizlice kameraya alırdım. Daha sonra da başta anası babası olmak üzere eşi dostu akrabası arkadaşı kimi varsa bir güzel rezil ederdim.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• Bu seneki boynuz modası nasıl olacak diye düşünürdüm😃 ya da boynuz bakımı için hangi yağ kullanılacak

0|0
    0|0
  • Acaba birinci aşkı kim bu sorunun cevabini ögrenmem lazim direk sorarim kafanda kurmaya gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Aşkım 1 dediği annesidir veya babasıdır :D Olumlu düşünüyorum kusura bakmayın :D

0|0
    0|0
  • Aşkım1 babası diye düşünürüm😮

0|0
    0|0
  • Şaşırmam hiç. Bunu gördüğümde bir kızla max. İki haftayı doldurmuşum demektir. Bir pürüz veya sorun çıkmasi gerekiyordur ve nihayet çıkmıştırda. Bunu gördüm ve ayrılık buseferde benim elimen olacak demektir.
    Başlamadan bitişlerin adamıyım buda başıma gelebilir benim gibi bir adamın şaşırmam yani.

0|0
    0|0
  • Saf birisiysem aa benim baksa bir numaram daha varmiski yeni numarami askim2 diye kaydetmis derdim, ama saf olmadigimdan telefon numarasida degistirmedigkmden aldatildigimi anlardim

0|0
    0|0
  • Dürüst olmak gerekirse, benim naçizane görüşüm, tabii ki benim bakış açısından farklı düşünen kimseyi rencide etmeden, ama aynı zamanda bu konuyu farklı bir bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aşkım ya da aşkım 1 die biri var mı die bakarım belki annesini aşkım olarak kayıt etmiştir nasıl ki kızların ilk aşkı babaları oluyorsa erkeklerinde anneleri oluyor 😏

0|0
    0|0
  • Yanımda hoparlör açık vaziyette aramasını söylerim. Gerçekten annesi/babası falan çıkarsa tamam da, başka erkek çıkarsa alırım telefonu ve o kişiyle konuşup "hacım bu kız seni benimle, beni de seninle aldatıyo" derim.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir izahı vardır..
    Mantıksız biriyle birlikte olmam zaten..

Aşkım diye babasını kaydetmiş olabilir..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Telefonu alır onun şeyine şey yaparım işte anladın sen 😂

0|0
    0|0
  • Aşkım 2
    Aşkım 3
    Aşkım 4

Benim hat 1 tane olduğuna göre.
    Tak tak tak

0|0
    0|0
  • Nedenini sorarim mantikli aciklamasi var ise halledilir kem kum ettiginde ise o zaman yandi iste

0|0
    0|0
  • Aşkım 1 kadar kafana kuş sıçsında bokun içinde boğul der tekmeyi çakarım yallah 😁

1|1
    0|0
  • Telelfonu tek lokmada nasıl yedirrim diye düşünürdüm

1|0
    0|0
  • Bende mesela annem askım diye kayıtlı askimmm diyede sevgilim kayıtlıydı

0|0
    0|0
  • kaç kurtar kendini... hiç iyi değil numaralandirmak nedir ya 3 4 5 diye düşündürür

0|0
    0|0
  • Annesi olabilir ön yargı çok tehlikeli öğrenmek gerek o 1 kim evliysen hak senin ama değilsen annesidir belki

0|0
    0|0
  • Benim, iki numaram var zaten. Şüphe duymam sanırım.

0|0
    0|0
  • Aşkım bir kim diye merak ederdim
    Belki de eski ben

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    74

Kızlar Ne Diyor 97

• Kime ait olduğunu sorarım. Belki annesi olabilir. Anlayıp dinlemeden, bağırıp çağırmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla parmağı ikiye çarpmış yapmaz kemalim 😝

0|0
    0|0
  • Aşkım 1 kimmiş önce onu bulurdum sonrasını duruma göre değerlendirirdim.

0|0
    0|0
  • Öhöm, adam tutup topuğundan vurdurturum

0|0
    1|0
  • 2 numaram yoksa eğer aşkım kim ona bakarım numarayı alır herhangi sosyal medya hesabına bağlanmışmı diye bakarım bağlıysa kim olduğunu öğrenirim zaten. Değilse numarayı arar öğrenirim. Ama alenen aldatılmadığım sürece anlamam ben ya. Hayatta telefon karıştırmam.

0|0
    0|0
  • Diğer kızın numarasını alıp dağıtırım sonra sevgilim dediğim adamı rezil eder ayrılırım 😌 O numara dağıtmayı burda birisi yapmıştı 😂😂

0|0
    0|0
  • Belki 1. aşkı annesidir falan diye düşünüp olayı araştırırım telefonundan eğer öyle değilse de düşünecek pek bişiy yok yani 2. sevgilisiymisim gözüm aydın derim 😄

0|0
    0|0
  • Once onu pismis tavuk gibi soyarim sonra agzina sica..
    Köpeklere yem olarak atarim
    Bida soyarim soyarimm gebertirimmmm ooneee askimmm 2 oldu olacak kuma getirseydi töbeee yaaa😡

0|0
    0|0
  • Polyanacilik oynayalim ilk numaram hala kayitli bu ikinci numaram dir belki :))

0|0
    0|0
  • Birincisi kim lan diyip cingar cikarir sonrada ayrilurdim😂😄😂😄

0|0
    0|0
  • 1den memnun olsa 2. yi aramazdı diyormuşum..
    Her şeyin farkında olduğumu bilmesini sağlardım ve ayrıldım

0|0
    0|0
  • esim diyelim, 2. hat aldim herhalde derim suphenmem asla cunku severken biz biz degiliz

0|0
    0|0
  • Ya senin iki tane numaran var ya da senden baska kiz var

0|0
    0|0
  • Birinci aşkı annesi veya kardeşidir veya çocuğudur diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ne düşünürsünüzü mü kalmış. Herşey apaçık ortada yani 😀

0|0
    0|0
  • Öncelikler sorardım net cevap verirse sorun yok gevelerse sıkıntı olur ayrılırım...

0|0
    0|0
  • Benim bilmediğim bir ikinci numaram var heralde derim 😂😂

0|0
    0|0
  • Annesi olabilir hemen yargılamam 😼Aşkım 1 inşallah benimdir 😂🐣

0|0
    0|0
  • Ah canim benim eski numarami silmeye kiyamamis yeni numarami askim 2 diye kayydetmis derim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    77

Benzer Benceler

Yükleniyor...