Sevgiliniz yaptığınız her plana arkadaşlarını da dahil etse tepkiniz ne olur?

Sevgiliniz yaptığınız her plana arkadaşlarını da dahil etse tepkiniz ne olur?
Sevgiliniz yaptığınız her plana arkadaşlarını da dahil etse tepkiniz ne olur?Bu durumu sorun eder misiniz?

0|4
6669

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Ya şu arkadaşının saçları çok güzel, dedikten sonra bir daha olmaz.

10|1
    0|1
  • Yakın bir arkadaşına güzel bakışlar atınca bir daha yapmayacağını tahmin ediyorum :))

0|0
    0|0
  • Bende kendiminkileri plana dahil ederim planlar bozulur :D

0|0
    0|0
  • bizim bir arkdaş vardı üniversitede. güya bir kızla çıkıyodu ama kız her seferinde kendi arkadaş grubunu da getiriyodu yanında. çocuk 7 kişilik hesap ödeye ödeye heba oldu. bir de üstüne azar işitiyodu "sen benim arkdaşlarımdan rahatsız mı oluyosun onlar benim canlarım" diye. işte sevgili yapmayı çıkmayı öyle arkadaş arkadaş gezmek sananlar var hala ben de buna kızıyorum. sonra da ben sapık oluyorum nedense. delirttiniz beni gene

1|0
    0|0
  • belli bir zaman sonra sorun ederim açıkçası..
    tamam arkadaşlarla eğlenceli zamanlar olabilir ama başbaşa da geçirilmesi gereken zamanlar olmalı..
    sanırım sorun ederdim..

0|0
    0|0
  • Tabiki sorun yaparım alenen de Kovabilirim yanlarında eşleri yoksa tabi planı iptal ederim ya da o büyük ihtimal senin kiz arkadaslarindan yanindakilere manita bulmak ya da yanindakiler belki sevgili yaparım yanindakiler den diye senin sevgilinin peşine takiliyorlar

0|0
    0|0
  • Sevgilim ile birlikte daha çok zaman geçirmeyi tercih ederim. Sürekli arkadaşlar ile vakit geçirince birbirimize zaman ayıramamış oluruz hemde beni boğar o kadar arkadaş arkadaş

0|0
    0|0
  • sı. çmayadamı onlarla gdiyon lan sen ondanmı bu kadar bekliyonuz tuvalette sohbetten bo. kunuzu unutuyosunuz

0|0
    0|0
  • Her zaman arkadaş olmamalı her gittiğimiz yere arkadaş gelmemeli zaten sonra ben bu ilişkiden ne anlıcam. Özel günler dışında yılbaşı bayramlar olabilir ama diğer zamanlarda olmamalı.

0|0
    0|0
  • Öyle biri hayatımda vardı, uzun sürmedi zaten ilişkimiz.

0|0
    0|0
  • Bu basima geldi 😅 dedim ki o kişiyide seni de üst üste koyarım mk sizin dedim bir daha o planın için de o kişiyi katmadı bazen küfür iyi oluyor 😅

0|0
    0|0
  • Ben dahil etmem ederse olur kız ise ya da çift ise erkek arkadaş istemem yasak

0|0
    0|0
  • sevgilimin arkadaşı cana yakın ise seviyorsam karakterini sevgilim onun yanında mutlu oluyorsa tabi ki gelmesini bize eşlik etmesini isterim.

0|0
    0|0
  • Böylesine sevgili denmez, yontulmamış kütük denir. Odun bile değildir.

0|0
    0|0
  • Gitsin arkadaslariyla takilsin o zaman onlarsiz yapamiyorsa.

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra sıkılırım. Genelde görüşe arkadaşı ile gelen olanda onu sıkıştırıp yiyeceğimden korktuğunu düşünmüşümdür

0|0
    0|0
  • bir daha ki sefere diğer sevgilimle dahil olurum.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarıyla daha çok ilgilenirim. Bir süre sonra bu durumdan rahatsız olacak ve bir daha planlarımız içinde arkadaşlarına yer vermeyecektir

0|0
    0|0
  • Öyle saçmalık olur mu? Ben sevmem kalabalıkları bedn daha çok yanlız kendimel baş başa kalmayı seviyorum

0|0
    0|0
  • dehşet zevkli olurdu. düşünsene akşam birlikte olacağız bayan arkadaşlarınıda çağırıyor offfff

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 66

• Sen arkadaşlarınla takıl derim.

0|0
    0|0
  • hep olursa büyük sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Üf sorun etmek ne kelime kelimenin tam anlamıyla YIL-DIM!!!
    Benimki malesef tam olarak anlattığın gibi hele ilişkimizin ilk zamanlarında ayrılmanın eşiğine gelmiştim. Yani güya adamla ben aynı evde yaşıyorum ama arkadaşları benden çok görüyodu. Ben zaten onu arkadaşlarının yanında görüyodum yani. Gelip ortamızda yatmadıkları kaldı bir diye bir kaç kez olay çıkarttıktan sonra şu an biraz daha normal bir durumda sayılırız

0|0
    0|0
  • başbaşa plansa içine ediyorsa çokta sinir olmuşsam arkadaşıma mesaj atarım tam buluşunca arkadaşlarıyla aratırım acil işim çıktı der giderim. gezsin arkadaşlarıyla...

0|0
    0|0
  • herşeye ederse evet sorun ederim. Sonuçta ben onun arkadaşlarıyla sevgili değilim kendisiyle sevgiliyim ve anlayış beklerim.

0|0
    0|0
  • Kızarım doğal olarak tamam arkadaşlarla vakit geçirmek eğlenceli ama her görüşmede dahil ederse hoş bakmam hiç başbaşa geçirilmicekse ne anlamı var o ilişkinin

0|0
    0|0
  • Yaniii her defasinda olmasini tabiki istememm karsimdakinide bunu istemez herhalde 😊

0|0
    0|0
  • Başta birşey demem ama bir yerden sonra da sabredemem artık diye düşünüyorum. Bunu erkek arkadaşımın düşünmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bozulurum söylerim yani herzaman onları çağırmasın beraber baş başa birşeyler yapmak istediğimi vakit geçirmek istediğimi söylerim

0|0
    0|0
  • kiskanirdim sinirlenirdim sevmedigini basbasa kalmak istrmedigini dusunurdum

0|0
    0|0
  • Arkadasin senden yakisikli derim. ;) Herhalde bir daha cagirmaz.

0|0
    0|0
  • Bir sabır iki sabır üç de bitanem istersen balayına arkadaşlarıda davet edelim..

0|0
    0|0
  • "Gelinligi Ahmet giyer, çiçeği de Emre ye fırlattırırsın artık" derim

0|0
    0|0
  • Bir kere olur iki kere olur daha fazlasına izin vermem

0|0
    0|0
  • Git arkadaslarinla opus git onlarin elini tut. Hadi bye derim

0|0
    0|0
  • Ee yeter artık diyip tepkimi belirtirdim sürekli olmaz

0|0
    0|0
  • Benim de tanıdığım ve yakın bir arkadaşı ise ve kız değil ise sorun olmaz 😂

0|0
    0|0
  • Arkadaşların ne kadar yakışıklı dersem birdaha dahil edemez

0|0
    0|0
  • Niye her seferinde arkadaşlarında geliyor bizle. Başbaşa kalmak istiyorum senle derim.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamını severim ama baş başa bir şeyler paylaşmak da gerekli.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...