Sevgilimle ayrıldık, hala seviyorum, pişmanım. Ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar, benim liseden tanıdıgım bir erkek arkadasım vardı benden hoslanıyormus bilmiyordum. Üniversiteye geçtik başka biryle çıkmaya başladm çocuk hala beni seviyormus bu arada ama. Sevgilimle ayrıldık ve lisedeki arkadasımla konusmaya basladık,3 hafta sonra ben ayrıldım cocuktan sadece günaydın iyi günler iyi aksamlar olarak konusuyorduk. Ben pasif erkek sevmedigim icin ayrıldım. Aradan belirli süre geçti tekrar mesaj attım konuşmaya başladık. İlişkimiz başladı başlarda herşey çok güzeldi zaman geçtikçe samimiyet arttı tabi ve o başka şehirde okuyor ben ankaradayım. İlk 6 ay sorunumuz yoktu zaten ciddi ilişkimiz var laylaylom degildi. Okulum bitince evlenecektik. Okulum uzadı, ve ben ısrar etmeye başladım yinede söz nişan yapalım diye. Tabi toplamda 5 kere görüştük bu arada :) ve ten teması istemeye başladı ben günah diye yanaşmadım hiç yavaş yavaş bende yakınlaşmaya başladım. Bu arada söz nişan için ısrar ettim, şuraya gidelim şunu yapalım diye ısrarcı oldum çünkü 1 seneden bu yana bir çorap bile almadı özel günlerde buna dahil dogum günü yılbası vs 3 kere çiçek aldı sadece. Ve bunlar içinde kavga ettik her zaman neden yapmadın neden almadın. Söz nişan ayrı zaten onun için 2 günde bir kavga ettik ailesi okul bitmeden istemiyormuş defalarca söyledi ama yinede ısrar ettim. son 2 ay için geçerli bu kavgalar tabi.1 hafta önce benden ayrıldı onu çok yordugum için ve zor bir insan oldugumu söylüyor. Onu seviyorum arkadaşlar pişmanım ne yapabilirim
Güncellemeler:
Ve benim hiç normal erkek arkadasım yok edinmedim istemeZdi güzel bir kızım boylu poslu ve şimdi beni yarı yolda bıraktı yeni biriyle nasıl başlayacagım bilmiyorum nerde tanısacagım okulumda bitti okul ortamından hiç erkek tanımadım ne yapacagım calısmıyorumda böyle kaldım kendi başıma

0|2
912

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kere görüştüğün adamla evlenmek helal ama"temas istedi günah yapmadım" daha okulunu bitirmemiş adama kaçıyormuş gibi söz yap nişan yap diye tuttur sana kıymet verip bir çöp bile almayan biri ne biçim hayatlar yaşıyorsunuz sonra biz marjinal oluyoruz kafam almıyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Aynen uzaktayız o yüzden birşey almıyorum diyor yanımda olsan alırdım diyor

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle karşındaki insan kendini evlilik için hazır hissetmiyor olabilir. Bunun için maddi olanağı da şu an için olmayabilir. Belki ailesinin de durumu şu an bir söz nişan için uygun değildir. Sen belki küçük şeyler istiyorsun ama bir erkek gerçekten sevdiğinde sevdiği kadının önüne eksiksiz herşeyi sermek ister. Ama şöyle de bir durum var adam evlilik istemiyor ama seninle tensel bir temas istiyor? Bu da kafa karıştırıcı. Her ne kadar güvensen de bunun uygun olmadığının bilincindesin ve kendini tutmuşsun tebrik ediyorum seni. Özür dile. Ve ona bir daha gelecek hakkında yorum yapma soru sorma. Ama senden tensel bir temas isterse sende bunun için hazır olmadığını söyle. Nisbete nisbet yani. Herşey karşılıklı bu dünyada o birşeylerden çekiniyorsa ve bunun uğruna senden ayrılıyorsa sende aynısını ona yapabilirsin bu senin en doğal hakkın. Kimse seni istemediğin birşeyi yaptırmaya zorlayamaz.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet bunu biliyorum zaten ama uçuk şeyler istemedim sıradan bir yüzük cola yüzügü bile olur dedim şu olcak şy olcak diye şart koşmadım. Kendimi suçluyorum oda beni suçluyor senin yüzünden ayrıldık diyor çok üstüme geldin yordun diyor. Söz nişan için 2 günde bir kavga ederdik. Ve gerçekten g

• 2 günde bir söz nişan yapalım diye kavga ettim 1 ay sürdü bu durum ısrarla ailem şimdi istemiyor dedi ama hep şansımı denedim yapsak mı yapsak mı diye gezelim edelim dedim şuraya gidelim vs ve işte şu an pişmanlık duyuyorum keşke böyle davranmasaydım diye oda onu diyor yormasaydın elif keşke diye

• Ve en son konusmamızda geldigimde arıycam çay iceriz 1 senenin hatrına dedi, ben ona artık ısrarcı olmayacagıı söz Nisan istemedigimi söyledim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen harbi gerizekalısın adam sana çiçek harici bişey almamış umursamamış cinsel olarak istemiş hala seviyorum diyor bu Ankara'nın havasında bişey var

1|0
    0|0
  • bende tıpa giderken okul kantininde üstümdeki formayı hiç çıkarmamıştım karı kız tavlarım diye, tusu bitirmek için okulu 11 yılda bitirmiştim

0|0
    0|0
  • 5 görüşme de nişan istemek 😂 cocuk canını zor kurtarmış

0|0
    0|0
  • Senin sevgilin var mıydı

0|0
    0|0
  • Bence sen bencilsin.

0|0
    0|0
    • Hayır aksine hep veren taraf ben oldum hediyeler vs kendime almaz ona alırdım ucuz seylerde degildi o bana birgünden birgüne birşey almadı şuda yakışır diye

• Cok takılmadım oda kaç kere benimle olmak icin gururnu ayaklar altına aldı erkek olduguhalde

• O halde git bakalım. Hayırlısı olsun diyelim.

• açık açık söyle ona

0|0
    0|0
  • Sorun yok devam

0|0
    0|0
  • sen de çocuğu sıkma. hediye konusunda üzme.

0|0
    0|0
  • Çok geç erkek ayrıldığında soğuyor adeta donuyor

0|0
    0|0
    • Geri dönmezmi diyosun haftaya 15 dakika görüselim dedi

• Aramasını bekle artık ama duyacakkların olumsuz olursa çokta üzülme bence metanetli ol

• Bilmiyorum ne yapsam

• 21 gün aklına getirme

0|0
    0|0
  • Pasif erkekten kastın ne

0|0
    0|0
    • Kardaş ım anla işte pasif alıcı yani strafor la bam güm çalışıyomuş bu karı

• Ha utangaçlık kötü ya onu nasıl aşıcaz bilmiyorum

• Başlarda utangactı sonra açıldı zaten cinsellik konuşmak istedi ben utandım konuşmadım konuyu kapattım küstü madem evlencez bunları konuşmak durumundayız derdi

Kızlar Ne Diyor 8

• Nasıl cevaplar veriyosunuz anlamıyorum neden sürekli insan yargılama aşağılama asma kesme derdindesiniz evlilik 5 kez görmeyle olmayacak iş değil ben de eşimle 28 hün içinde isteme nişan nikah düğün oldu

0|0
    0|0
    • Bu işler kısmet işidir Allah hayırlısını versin ama sadece şu yorumu yapabilirim o insan yazdıklarına göre şu an hiç evliliğe hazır değil çok seviyorsan beklersin sevmiyorsan gidersin

• Ona yakınlık göstermedgimi söylüyor günah olmasın istiyorum cokta iyi bir insan güvenilir onda sıkıntı yok zaten seviyorum cinsellik konusmak istiyor utanıyorum ve söz nişan çok istedigim icin yoruldum diyor ailem şu an istemiyor diyor ve en sonunda beni terk etti arıyorum sesimi duyunca bile sinirleniyor senden nefret ediyorum seni istemiyorum diyor 1 hafta önce canım cicim diyen adam bu durumda ne yapmalıyım

• Ve mesela benden borç para istedi hani bazen maddi olarak birşeyler bekledigni anlıyorum gelecek için

• 1. si yaşın evlilik için çok küçük, adamın yerinde olsam ben de bunalırdım. Evliliğin kendisi sıkıntı bir olay. Daha bir kaç yıl sonrasını kestiremiyorken bu kadar uzun süreli bir söz vermek neden? 2. si bir şeyler yapmak istiyorsan onunla, seviyorsan yap. Fakat bu durum ileride seni üzecekse de bekle. Bence önce toplumun bilinç altına yerleştirdiği, öğrettiği düşüncelerden kurtulman gerek.

0|0
    0|0
  • Ben de olsam çocuğun yerinde senden ayrılırdım; çok itici bu ısrarların. Senin yerinde de olsam ayrılırdım; ne demek evlenmeden tensel yakınlaşma? Bana ters.

0|0
    0|0
    • O öyle istiyor sevgiliyken herşeyi yaşayayım aynı evin içinde olayım bende söz nişan olmadan bunu istemedim ve ısrar ettim yapalım diye böylelikle onun istedigide olcaktı

• Evet çok ısrar ettim gerçekten ama şunuda düşünürsek isteyen insan onca ısrara ragmen birşeyler yapmazmıydı peki aksine ters tepti ve benimle yatmak istemediki sadece sarılıp uyumak filan isterdi öpmemi ilgi göstermemi ben günah diye yanaşmıyordum bunu onada söyledim dikkate bile almadı

• Dediğim gibi kız kardeşinin yapmasını ister mi? Hiç sanmıyorum. Bunlar yanlış yollar. Uzak durman iyi olur.

• Hakikaten zormussun
    Sana çiçek alsa nolcak sanki? seven bu tarz şeyleri önemsemez kusura bakma

0|0
    0|0
    • Aynen şu an hiç gözüme bile gelmiyor umrumda degil onu kaybetmek istemiyorum ne yapabilirim

• Erkekler sence buna dikkat edecek kadar sadiklar mi?

• Bu eder önemli bunun için kızın geçmişi

• 5 kere görüştün ve evlilik hayalleri bu kızlar neden bu kadar evlilik meraklısı?

0|0
    0|0
    • Çünkü iyi bir insan senelerden beri birbirimizi tanıyoruz zaten birgün evlenecegiz neden olmasın seviyoruz yaşın ne önemi varki

• Yillardir tanımış olmanin önemi yok evlilik bir anda olacak bisey değil

• bosver

0|0
    0|0
  • Sana pes diyorum

0|0
    0|0
  • 5 kere görüştünüz nişan diye diretiyorsun helal 👏👏

0|0
    0|0
    • Evet ama senelerden bu yana birbirimizi tanıyoruz ama beni çok yordun diyerek benden ayrıldı

• Sarılıp uyumak filan istedi ama ben istemedim evlenmeden aynı yataga girmeyelim dedim en sonunda beni terk etti😂

• Tam bir şerefsizmiş boşver bence

Benzer Benceler

Yükleniyor...