Hoşlandığım Kız ile aramda sorun var yardımcı olurmusunuz?

Biz Aynı Dershanedeyiz Eylül ayı dershane Başladı Mezunum bu arada Benden 1 yaş büyük Kayıt yapılmaya başlandı tanıştık oda orda hem okuyup çalışıyor tanışmak istiyordum ama bir gördüm analatamam mal mal sırıtıyorum kıza bakıp vuruldum 3 gün kalbimın atışlarının ritmi bozuldu. Hocalara sorsam abez kaçıcaktı Allahım Yardım et bana dedim. Türkçe oğretmeni ile Coğrafya öğretmenimiz flört ediyorlarmış uzun zamandır evlenme teklifi olucak hoşlandığım kızda oraya gelicekti akşam oldu planlar yapıldı günler önceden Şaraplar falan içildi eğlendik ilk defa tanıştım numarasını istedim verdi konuşmaya başladık samimi olduk zaman geçtikte daha çok hoşlanmaya başladım Vergi dairesine ödeme yapmak için çıktık beraber gittik 1 saat bekledik bişeyler içtik birbirimiz hakkında sorular sorduk ikimizde güzel cevaplar aldık Sinemaya gitmek istiyorum dedi bende Sinemaya gidelim mi diye sordum? Tabiki dedi Sinemaya gittik Akşam evine bıraktım Bana ilk defa orda sarıldı ama Mal mal tekrardan sırıtırıyorum :):) biraz uzun anlatıyorum kısa kesicem Perşembe akşamı yaşadığım olaydan dolayı sinirlendim mesaj attı bana bende tersledim komik mi? gibisinden cevap verdim uff sinirli gibisinden cevap yazdı sonra görüldü atıp bıraktı iyi geceler yazdım tekrar görüldü attı bende ertesi gün mavi gül bulup buket yaptırdım evine gittim telefonla aradım cama bakmasını söyledim baktı şaşırdı ne alak çiçekler dedi dün seni tersledim özür dilerim vicdanen rahat uyuyamadım dün dedim bekle geliyorum aşşağa dedi geldi sarıldık akşamı arkadaşları ile gezicekmiş dikkatli olun akşamda haber dedim vermedi aramadı yazmadı mesaj atıyorum görüldü atıyor nasılsın diyorum cevap yazmıyor Boğa burcu Ve gerçekten çok zor bir kız ve güzel bakımlı kız Böyle olmiycak dedim kalbime eşşek oturdu sanki Oturup konustuk sana olan duygularımı az çok anladın dedim beni takmıyorsun kaale almıyorsun dedim sana değer veriyorum 3/1 alamıyorum senden 3 gündür konusmuyoruz. yanında olmamı istiyorsan ona göre davran dedim neypm lzm?
Hoşlandığım Kız ile aramda sorun var yardımcı olurmusunuz?
0
1
Görüşünü yaz