İki senelik sevgilim çok değişti özellikle erkekler yardımcı olabilir misiniz lütfen?

İki senedir çıkıyoruz çok değişti aynı sınıftayız ben ne yapabilirim nasıl değerimi anlayabilir ilk başta çok hata yaptı ama ben o zaman yolu vermedim salak gibi şimdi çekiyorum sonra çok iyi oldu çok güzeldi en ufak şeyde camın önüne geliyodu evimiz önceden daha uzaktı markete çıkacağım zaman koşa koşa görmeye geliyodu beş dakika için ya beş dakika şimdi evimiz daha yakın neden gelmiyorsun artık dedim daha az önce beraberdik dedi ya o zaman da beraber oluyoduk gene geliyodu acayip alıştım ve çok seviyorum Allah aşkına birisi yardımcı olsun o benim Herşeyim tek beni mutlu eden oydu ailesiyle sorunları olduktan sonra bana değişti ben yanında oldum kendimi düşünmedim onun yanında oldum iyi olsun iyi hissetsin diye ama o beni sanki itiyor soğumuş gibi geliyor ama o diyor aile sorunları beni mahvetti uyuyamıyorum bilmem ne yardımcı olur musun nasıl benim değerimi anlar ben onun için arkadaşlarımı sildim arkadaşlarım da iyi değiller Di ama gerçekten Herşeyim o oldu yardım eder misiniz?
İki senelik sevgilim çok değişti özellikle erkekler yardımcı olabilir misiniz lütfen?
3
2
Görüşünü yaz