Erkekler mi sevgilisini daha çok kısıtlar kadınlar mı?

Erkekler mi sevgilisini daha çok kısıtlar kadınlar mı?Erkekler mi sevgilisini daha çok kısıtlar kadınlar mı?Çiftlerin ayrı bir özel hayatı olmalı mı?

0|3
5880

En İyi Erkek Görüşü

• Her halükarda erkekler daha çok kısıtlıyor. :):

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 79

• Erkekler kısıtlar kadınlar yasaklar.

1|1
    0|0
  • İkiside kısıtlıyor.

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha çok kısıtlıyor.

0|0
    0|0
  • Kadınlar elbette

0|0
    0|0
  • Kısıt derken evden çıkma şunu yapma bunu yapma şöyle ol böyle ol sözümden çıkma ben ne istersem o diyen tipler mı ne bu köle mı esir mı her şeyin bir yolu yordamı yok mu bir şekli şemali adabı yok mu varsa bir durum sen ben değil biz yapalım doğrusunu yapalım demekle olur kısıtlar engeller koyarak değil

1|0
    0|0
  • Hmm. Erkekler daha çok kısıtlıyor gibi gözüksede, kadınların dizayn edilmekten hoşlanmayıp tam tersi bir erkeği dizayn etme arzularını da düşündüğümüzde, zannediyorum kızlar erkekleri daha çok kısıtlıyor. Ama bu erkeğinki kadar çok açık bir şekilde olmuyor heralde ki tam tersi bir düşünce var ortada. Kızlarınki nasıl desem, aşama aşama ve bilinçli bir şekilde oluyor ;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bütün kısıtlamaları hemcinslerine karşıdır.. kadınlarda ise durum farklı her iki cinse karşı da kısıtlamaları vardır.. örneğin bir erkek kı arkadaşının ve eşinin bayan arkadaşları ile görüşmesinde problem görmezken, kadınlarda bu bile sorun olabilmektedir...
    cevap: kadınlar

0|0
    0|0
  • Hangisi daha dominant karakterdeyse... ikiside dominant , baskin karakterlerse... yandi keten helva... surekli tartisma

2|0
    0|0
  • Eşlerin birbirlerine özgürlük alanları bırakması gerekir!
    Baskı kısıtlama cazibesini artırır. Bir yerden sonra baskılanan kişi başka yollar arar kendine! Yapmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Şimdi milletine göre değişir. Türk milletinde erkekler , Rus milletinde kadınlar... Yani hangi millete göre sorduğuna bağlı kız ayool

0|0
    0|0
  • Erkekler diyorum ben bir erkek olarak.
    Ayrıca en özeli ben değilsem, benden özeli varsa ilişkiyi sürdürmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Kadın kıskanır erkek kısıtlar. Kısıtlamanın da bir manası var. Erkek kadınını korumak ister. Kadında "benim korunmaya ihtiyacım yok" triplerine girer.

0|0
    0|0
  • Çiftlerin birbirinden ayrı özel bir hayatı, söz konusu bile olamaz. Erkek daha fazla kısıtlıyor kanımca.

0|0
    0|0
  • Birbirinin telefonuna takip aplikasyonu yükleyen bir çift görmüştüm,
    Yani iki tarafta da sınır yok, kadın erkek değilde, karakterle alakalı :)

0|0
    0|0
  • Yanimda iki iş arkadaşım var. Biri nişanlı biri sözlü sayılır. İkiside aynı anda kadınlar dedi😂

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanı konserve yapıp sadece kendime saklayasım geliyor 👏🏻

0|0
    0|0
  • Evlilik öncesi erkek fazla kısıtlarken evlilikten sonrası kadın daha fazla kısıtlıyor bence :/

0|0
    0|0
  • Erkek kısıtlasa da kadın bir yolunu bulur yapar
    Kadın direkt yasaklar ve bu yasağı çiğneyen erkeği genelde ayrılır veya boşar :D

0|0
    0|0
  • iliskide bir taraf illa daha cok seviyodur emin ol daha cok seven taraf kıskanır kısıtlar

0|0
    0|0
  • kadınlar kesinlikle..
    nefes bile aldırmayan modeller var..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 57

• Kıskanç olan.

0|1
    0|0
  • İlişkiler sevgi birlikteliği için yaşanır bir insanın hayatını kısıtlamak onun zevklerine mani olmak mutluluğuna gem vurmaktır , bencilliktir bence.. Bana insanı bir durum gibi gelmediği için asla hiç bir ilişkimde özel hayata düşüncelere ve zevklere müdahale etmedim.. Sürekli ks den okuduğum yorumlara göre iki tarafta kısıtlıyor bence bu yüzden de ahlanıp vahlanma soruları bu kadar çok..

0|1
    0|0
  • Kim daha çok kısıtlamaya meyilli ise. Ama şu sıra gözlemlediğim kadarı ile erkekler bunu yapıyor. Kısıtlamak hoş bişey değil akıl dengesi yerinde olan biri kendi kararını verebilir yok yere bişey yapıyormuş gibi kısıtlamayalım lütfen!! :)

0|0
    0|0
  • Hemcinslerim daha çok kısıtlıyorlar sevdiklerini..
    Çünkü Türk toplumu ve bir kız zaten fazla fışarı çıkmamalı evde oturmalı eğer ciddi bir erkek arkadaşı olsun ve evliliğe gitsin istiyorsa! Ve onun istediği gibi davranmalı.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Ben çok kısıtlamam belirli ve olmaması gereken şeyleri çıkarırım mesela hayatımızdan ama arkadaşın tüm sosyal medya hesaplarını sildirir.

0|0
    0|0
  • Kısıtlamakta hayır vardır. Saldım çayra mevlam kayra da yapamam valla.

0|0
    0|0
  • İki tarafta gevşekse ikisi de birbirini kısıtlamaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Güzel olduğum için hep beni kısıtlamaya çalıştılar. Sonuç hep ayrılık oldu. İnsan önce kendine güvenmeli ki karşısındakini bunaltmasın.

0|0
    0|0
  • Değişir. Yine de sanırım erkekler daha fazla kısıtlar.

0|0
    0|0
  • Duruma göre degisir bazen kadin kısıtlar bazen erkek

0|0
    0|0
  • Kadınlar kısıtlar ama erkekler dinlemez erkekler kısıtlar kadınlar gider diye korkup kabullenir

0|0
    0|0
  • Her ikisi

0|0
    0|0
  • Erkekler

1|0
    0|0
  • Tabi kı erkekler. Tartışılmaz bile.

0|1
    0|0
  • Erkekler.🙄 Zaten kısıtlayan biriyle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Seven yasaklar ve kısıtlar..

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkekler.