Partneriniz tarafından hazırlanmış bir yatak kahvaltısı ister miydiniz?

Partneriniz tarafından hazırlanmış bir yatak kahvaltısı ister miydiniz?Ben hazırlayamasam da isterdim.

0|2
11472

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapcam onu adamın birine :-D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 113

• Hayır istemem kahvaltı alışkanlığım yok olsaydı bile kahvaltının yeri yatak değil.

0|2
    3|0
  • Hayır, yatakta yemek yiyemem. Rahatıma düşkünümdür. İşin romantizm tarafı bile cezbetmiyor :))

0|1
    0|0
  • Böyle adamlar nerde yetişiyor? Bilen-duyan var mı?

0|1
    0|1
  • Evlenince böyle bir şey istiyorum!

0|1
    1|0
  • İstemez birazdan dışarıda yapicam kahvaltımı

0|1
    3|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Arada değişiklik iyidir. Bu arada kahvaltı en basit hazırlanan öğündür. Bunu unutmayalım. Basitten kaçmayalım. 😊

0|1
    0|0
  • Ya o vaziyette kahvaltı mı olur? Filmlerde filan görüyorum da çok rahatsız bir şey...

0|1
    0|0
    • Bal gibi oluyor hemde.

• ben fazla reslistim galiba... sırtını istediğin kadar daya... dik oturamazsın... yarı yatar zaziyette yemek yenmez... dik oturmaya kalksan o zaman da bacaklarını kıvıramayacağın için pozisyon her türlü rahatsız... yatakta sırtını yatağın başlığına dayadığını düşün. Hatta deme istersen. O vaziyette rahat edemezsin illa ki bacaklarını kıvırma ihtiyacı hissedersin. Dahası tepsi sallanmasın da çay dökülmesin diye dikkatli olmak zorundasın, kırıntısı var üstüne damlaması var :) ... ayrıca çay bitince haydi bakalım içeri git çayı tazele falan filan... ııhh... hiç keyifli değil...

• Yaptım ki konuşuyorum, sıkıntı yok :)

• kahvaltı yatakta vb. uyunan yerlerde yenirse karabasan basabilir. ondan gerek yok benim için😂

0|1
    0|0
  • Yatakta değil de başka yerde hazırlasın. Ama hoşuma gider hazırlaması

0|1
    0|0
  • hep yabanci filmlerden görüp ozeniyoruz ama bzimkiler mangal yakar yatakta bence😂

0|1
    0|0
    • Heee. Hiç demeyin zaten adamda ne etse yaranamıyor ki bize. Hep haklısınız zaten hep haklı. :-) :-) :-) vartolunun dediği gibi. Gelin ak. gelin hepiniz gelin.

• Istmezdim diyen her insan eminim ki öyle bir tablo ile karşılaşsa mutluluktan uçar ☺ kim mutlu olmaz ki bence güzel bir şey.

0|1
    0|0
  • Bıraksın bu antin kuntin işleri beraber omlet çevirip çay demeyelim, mutfakta yeriz.

0|3
    0|0
  • Yatakta hoş olmaz ama normal şartlarda kahvaltı hazırlasa 1 kere bile sanırım çok mutlu olurum. 😊

0|2
    0|0
  • Hayir mutfaga hazirlasin oturma odasina hazirlasin balkona hazirlasin ama yataga getirmesin cok sacma😂

0|1
    0|0
  • istemem yüz yıkamdan kahvaltı mı olurmuş edebiyle masada yaparız ecnebi adetleri bunlar :D

0|1
    0|0
  • Gerek yok ya elimi yüzümü yıkamadan yiyemem sjsjs yataktan kalkmak zorunda kalırım bir anlamı olmaz 😁😁😁😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kahvaltıyı masaya kursun bir zahmet yatakta kahvaltı yapmam ben. Hoş kahvaltı hazırlayacak erkek zor bulunur ya.

0|1
    0|0
  • Yikanmadan yatakta yemek cok romantik gelmiyor bana😂

0|2
    0|0
  • Özel bir sunum yapabilirim, tabi onunda bana yapmasını isterdim <3

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    93

Erkekler Ne Diyor 71

• Yok mutfak masasında olsun çaydanlığı da oturtsun ortaya 😊 mekanın ruhuna aykırı yatak odasında kahvaltı mı olurmuş hiç..

1|2
    2|0
    • Mutfakta başka bir şey yapıyorlar ya 😂

• Onu adamlar paraşütle atlarken de yapıyorlar😅 Onun yeri zamanı yok Fırsatını bulduğun anda bam bam bam

• Ooo çarpılma qeyfii :D
    Ben normalde çok dökerek yiyorum yatakta yersem yemeği yatakla paylaşmak zorunda kalırım. :)

0|1
    0|0
  • ''Yatakta yemek mi yenir lan!''cılar gelmeden şuraya bir tezgah açayım.. Gel ablam gel abim hap var cuara var ^^

0|1
    0|0
  • Eşyaları vasıflarına göre kullanırım
    Yatakta uyumayı tercih ediyorum

2|1
    0|0
  • Herşey yerine ve zamanına göre olmalı. Yatakta yapılacak şeyler yatakta, sofrada yapılacak şeyler sofrada olmalı ;)

0|1
    0|0
  • yatakta kahvaltı olmaz, sabah sabah daha tatlı şeyler yapabilirsin... sonra çıkıp güzel bir mekanda kahvaltını uzun uzun yaparsın.

0|1
    0|0
  • Yatakta yiyemem ben. Nedense bir türlü rahat edemiyorum.

0|1
    1|0
  • hayır istemem edebiyle sofrada yemeyi tercih ederim

0|1
    0|0
  • Yapmam arkadaş yeni yeni icat çıkarmayın yatak da kahvaltıymış

0|1
    1|0
  • o kadarını isteme masum bir günaydın öpücüğü yeterli

0|1
    0|0
  • Kadıları romantik olacam diye göklere çıkarın sonra kadınlar neden havalı diyorsunuz

0|1
    0|0
  • Yatak odasında yemek yemem hazırlasın ben mutfağa gelirim

0|1
    0|0
  • Hayır yatakta yemeknyenmez çarpılırız mazallah dkfkgkgkgmgl

0|1
    1|0
  • Yeliz yesilmenin kocası gibi bir de atletli foto tam olsun 😊

0|1
    0|0
  • yediğim şeyin ayağıma gelmesini istemem neden o benim ayağıma gelsin ki sonra istemezdim öyle saçmalıklara ihtiyacım yok :)

0|0
    0|0
  • Hayır. Kahvaltıyı ben hazırlarım (kendi damak tadıma göre nihheehhee)

0|0
    0|0
  • döverim o neymiş gunay yavrum gunah batinin kopekleri olmussunuz

0|0
    1|0
  • Çooooooooook isterim

1|3
    0|0
  • Partnerim yok. Önce partnerim olsun isterdim

0|1
    0|0
  • Yapardım da, isterdim de.. Hoş olurdu tabi