Topladığımız "Allah gönlüne göre versin" duaları ne zaman devreye girecek?

Karşınıza çıkan kişiler gönlünüze uygun mu?
Topladığımız "Allah gönlüne göre versin" duaları ne zaman devreye girecek?

3|2
7443

En İyi Kız Görüşleri

• Öyle olduğunu sanıyorum her seferinde ama sonradan öyle olmadığı anlaşılıyor.

Ben her şeyden önce sevmeyi seven bir kadınım.
    Nazlı niyazlı da değilim.
    Güzel de severim ayıptır söylemesi.
    Nedense "hah tamam bu artık sittin sene gidemez" algısı yaratıyorum herhalde. Ağzıma ediyorlar.

Sonra kuş gibi ortada kalınca çok peşimden koşuyorlar ama nafile.

Bir adam gibi ilişkinin başında neyse devamında da öyle davranan birine denk gelmedim.

1|1
    0|0
    • bende öyle bir kadına denk gelmedim lan ben aşk gözüyle bakıyorum olaya onlar yatak seks gözüyle ben senle bir şeyler yaşamaya hazırım diyolar bu ne demek ya dünya tersine dönüyo

• mutlu mesut olurlar nasıl dünya bu lan bir yerde savaş bir yerde aşk

• @Gokhan0077 hahaha :D Güzel fikir.

• Ben bu duayı çok alıyorum çok şükür.. Sağlık sektöründe olduğum için gaydamın dokunduğu her hastam, teyzem, amcam dua eder.
    Çok

2|3
    0|1
    • Eksik gönderildi ne yazık ki. Faydamın dokunduğu insanların amcalar teyzelerin duasını alıyorum. Çok şükür Aşk hariç karşılığını buldu. İyi bir işim, iyi bir hayatım ve ailem var. Sağlığm yerinde. Aşk ta olmayıversin. Sorun değil.. Çok şükür diyorum her zaman🙏😊 Güzel soru için teşekkürler..👍

• 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben sana bisey soyliim mi bu kafayla gidersek "o Allah gonlune gore versin" dedigimiz her sey bir cuvalda birikir bir gun yere de patlayip heba da olabilir gercekte... Elindekilere bak gonlundekiler gibi yasarsan bir halt olmaz... Ama elindekilerin deyip degmeyecegi... Orasi mechul iste 😊

0|1
    0|0
  • Bunu söyleyenlerin kaçı yürekten, samimiyetle söylüyor ki? Ağız alışkanlığı olmuş artık, teşekkür etmenin farklı bir biçimi. Yoksa hangi insan, bir başkası için sabah namazına kalkıp, abdest alıp ''Allah'ım, falancının gönlüne göre ver.'' şeklinde bir duada bulunmuş ki? Sadece başımız sıkıştığında Allah'a koşarız, mutluyken ise Allah'ı hiç anmayız. Gerçekten nankörüz. :)

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 72

• Biride cikip gonlum bozukmus demek olmadi daha dememis :D ahahah

3|2
    0|0
  • En doğru zamanda inşallah...

0|1
    0|0
  • Bir 100 yıl sonra herhalde fjfj

1|1
    0|1
  • Zamanı vardır belki.

0|1
    0|0
  • öldükten sonra :D

0|1
    0|0
  • Galiba hiç bir zaman.

0|1
    0|0
  • Veriyor bana çok şükür.

0|1
    0|1
  • Girmemeli.

0|1
    0|0
  • Vardır Allah'ındır bir bildiği belki de uygun zaman ya da yer değildir ki bu dünyada hiç kabul edilmese bile ahirette karşılığını alacağız, kat kat mükafatını göreceğiz, dua etmek güzeldir

1|2
    0|0
    • Bu arada karşıma gönlüme göre biri çıkmıştı hem de mucizelerle ama gitti..

• Her dua vaktine esirdir 😇😇
    Elbet çıkar biri çıkmaya da bilir imtihan dünyası sonuçta. Allah herkesin gönlüne göre versin dicem de kiminin de belasını veriyor ben gibi 🙂

2|1
    0|0
  • Babam hep dua eder Allah ne muradın varsa versin diye annemde dua eder baba duası peygamber duası gibidir anne duasıda önemli kimsenin duası tutmasa annemin babamın duaları yeter

0|1
    0|0
  • Ben artık öyle dua etmiyorum bir tanıdığım uyardı "sen iyi niyetle ediyorsun o duayı ama karşındakinin gönlünden ne geçer bilemezsin" demişti.
    O yüzden ne diliyorsa biliyorum o şekilde dua ediyorum eş çocuk aşk vs kötü dualarına dahil olmuyorum.

0|1
    0|0
  • Tahminimce lisans biter , yüksek biter , doktora biter oyle gelir. Hayır benim hayattaki şansım devam ettiği sürece oda yanlış evlilik der boşanırım jfjfgdxh

0|1
    0|0
  • Karşıma biri çıkmıyor ki gönlüme uysun. Gönlüme uymuyorsa bile ben uydururum onu gönlüme. Ama nerde 😒

0|1
    0|0
  • o dualar bir türlü kabul olmuyor ise ya duayı edende var bir samimiyetsizlik ya da hayırlısı böyle.

0|2
    0|0
  • Bu konuda da xper seviyesi var 10 xper olduğunda "Allah gönlüne göre veriyor." yazısı devreye giriyor :D
    Başarılar :P

0|1
    0|0
  • Bu gidişle hiçbir zaman. Çok güzel bir dua. O zaman şöyle değiştirmek lazım belkide. Tez zamanda Allah gönlüne göre versin 🤔😊

0|2
    0|0
  • Artık dua almayı bıraktım çok biriktirdim maalesef haybeyeymis:)

0|1
    0|0
  • Ben herkese diyorum da kimse bana demiyor ki Allah gönlüne göre versin..

0|1
    0|0
  • Herseyin bir vakti var o vakit geldiği zaman hersey olur

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52

Erkekler Ne Diyor 41

• Az kaldı..

0|1
    0|0
  • Benim ki girdi hocam :D

0|1
    0|0
  • Şimdilik değil

0|1
    0|1
  • Sabır, sadece sabır ağabey. :):

0|1
    0|0
  • Allaha şükür ki değerli insanlarla gönlüme göre insanlarla muhatap oluyorum hep.. Allah şaşırtmasın.. ama gönlümün sultanı yok daha..😊

0|1
    0|0
  • Dualar hemen kabul olsaydı, dünyada mutsuz kalmazdı.

0|1
    0|0
  • kadın adamın üstüne düşüyor , halvet mevzusu olmaz umarım

0|1
    0|0
  • o lafların çoğu laf olsun diye söyleniyor inanarak kalpten söylen miyor ondandır

1|1
    0|0
  • Bu zamana kadar kumbara doldu taştı ama icraat geçmedi bundan sonra da geçmez artık :)

0|1
    0|0
  • bekle ya verir. sen bu kafayla bekle.

1|1
    0|0
  • Inşallah kısa zamanda

1|1
    0|0
  • öyle bir devre yok.

0|1
    0|0
  • Allah bilir