Kadınlar evlenmek için evine bağlı erkekleri mi, gezip tozan erkekleri mi tercih eder?

Kadınlar evlenmek için evine bağlı erkekleri mi, sosyal olup gezip tozan erkekleri mi tercih eder?Kadınlar evlenmek için evine bağlı erkekleri mi, gezip tozan erkekleri mi tercih eder?Evden işe işten eve erkek tipi mi, dışarıda gezip eve sürekli geç gelen erkek tipi mi?

2|2
115122

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 121

• Gezip tozanı tercih ederler, sonra evde durmuyor diye dert yanarlar. :):

4|1
    0|0
  • Evine bağlı erkek tercih eder. Diğeri büyük risk olur.

4|2
    0|0
  • Bence bir erkek bir kadın evlendiğinde EVİNİ EŞİNİ bilmeli napacaksa Eşiyle yapmalı dışarımı çıkıyor gelsin evine eşinide alsın çıksın dışarı
    Ne o öyle kadın evini bilmiycek erkek evini bilmiycek herkes kafasına göre takılacak
    Ben karşıyım öyle şeylere erkek adam evinden işine işinden evine gelecek o kadar 😏

4|0
    0|0
    • Aynı fikirdeyim olması gereken de bu zaten

• Sözünü ettiğin şeyler onlar için artık normal karşılanıyor

• Millet yaptığına kılıf arıyor iyi birşeymiş gibi

• Tabi benim anlayışıma göre evli bir erkeğin yeri evi eşi ve varsa çocukları ile beraber olmaktır.. Ama Türk halkında erkek kahveye yakışır akşam yemek vakti gelir bir de yatamaya gelir kafası uygulanmakta..

1|0
    0|0
  • Kim niye eve geç gelen erkek tipini seçer ki çok saçma bir soru olmuş.

2|0
    0|0
    • Eve geç gelen erkeller nasil geç geliyor evine o zaman çok tuhaf bir yanıt olmuş 😂😂

• Aman kız var mafya ile evlenir, kız var efendi ile evlenir, kız var psikopatla evlenir, kız var çapkınla evlenir. Her tel erkek olduğu gibi onlara uygun telde de kadınlar oluyor. Ben şahsen eşimde gezerdim evli olsaydım.

1|0
    0|0
  • Kadınlar evlenmek için, ennn pislik erkekleri tercih ederler..

Yuva kurmak için can atan düzgün adamlar dururken, kadınlar gider evlilikle hiç alakası bile olmayan serserilerin peşinden koşar ve onları evliliğe ikna etmeye çalışırlar..

1|1
    1|0
  • Soru her iki cevaba da açık aslında, kadında gezmeyi seviyorsa erkeğininde gezmesini ister şayet evde oturan bir kadınsa erkeğinin de evde oturmasını ister diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Bu ne yaa bu da çok saçma şey ya. Erkek adam geç kalmak ne alakası var? Biriyle haber vermek lazım. Derler ki. Aşkım ben işteyim akşam mesai kalıyorum ve geç gelebilirim bilgi olsun der. yeter. Sarhoş olursan bile dövmek öyle birşey yoktur. VE Ruj izi var derken bu da çok saçmalık ha. Önce evlenmeden bir söz vermek ve güvenmek lazım. Herşey kendine sır olmayacaksın ve açıklamak zorunda kalacaksın. O resmii gördüğünü çok saçmalıktır. Böyle yaparları şerefsizdir

0|0
    0|0
  • evine bağlı demektense eşine çocuklarına ilgi gösteren erkek olmalı soruyu bence gincellemeniz daha dogru olur diye düşünüyorum çünkü evine bağlı erkekler erkekler evet var ama ilgi alaka 0

1|0
    0|0
  • Ben de ikisi de var şimdi evime bağlıyım gezmeyi tozmayi da cok severim ama eşim ile gezmek isterim her yere misafirliğe eşimle gitmek isterim işten eve evden işe

Musmutlu günler dilerim

1|0
    0|0
  • Bu bence tamamiyle kadının hayat tarzıyla alakalı. Kadın nasıl bir hayat tarzı istiyorsa karşısındaki erkeği öyle görmek ister

1|0
    0|0
  • Genel olarak bağlı olan erkekleri sözünden çıkmayan leb demeden leblebiyi anlayacak erkekleri ister tercih eder bulursa tabii..

1|0
    0|0
  • duygusal bakarsan evden eve mantıksal bakarsak ikisininde olması lazım

0|0
    0|0
  • gezip tozanla evlenirler evine bağlı olanla değil humm demek ki bundan evde kaldık :D puğağa

0|0
    0|0
  • Siz kizlari anlamiyorum... Gezip tozan erkeklerle fingirdesiyor tüm fantazileri deniyorsunuz sonra evlenirken masum delikanlı ev erkeği istiyorsunuz. Onceden yuzvermediginiz erkegi evlenirken istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kadından kadına farkeder o köşe başında oturan çalışmayan bira içen erkekte birinin sevdiği olacak yanlış ya da doğru herkezin nasibinde biri var...

0|0
    0|0
  • Kadınlar gezip tozup eve geç gelen erkeği sevip kendi istedikleri kıvama getirebilmeyi severler. İstedikleri kocama gelmediğinde de sinirden deli olurlar 😃

0|0
    0|0
  • Kendini gezdiren, çanta ve ayakkabı alan erkeklerden hoşlanma ihtimalleri vardır.

1|0
    0|0
  • Evine bağlı olanı seçer yalnızlık evdeki kadını boğar eşiyle zaman geçirmek ister

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    101

Kızlar Ne Diyor 114

• Evine bağlı erkek idealdir.

0|2
    0|0
  • Evine bağlı erkekleri tercih ederiz

1|1
    0|0
  • Tabi evine bagli erkekleri

0|2
    0|0
  • Evine bağlı.

0|0
    0|0
  • Dışarda hadi işine gibi gezen erkeği tercih edecek var mı asla istemem

1|1
    0|0
  • Her ikisi birden olmuyor mu? Gerci ben evine baglida istemem sürekli evinde duran ya da evdeki seylere karismasi vs. Istemem yani bana bagli olsun yeter. Bana bagli oldugu icin deger verdigi icin evine gelsin. Gezmek istedigimizde gezelim. :))

0|0
    0|0
  • Eve bağlı erkek dışarıda da eşiyle gezen erkek tipini tercih eder.

1|3
    0|0
    • Ha böyle olunya kocanızı dışarı itmeyin sizi ve evinizi bilsin şimdikiler bakıyorsun adam hergün hemen evine geliyor diye sıkılıyormuş muş😡

• Hafta da bir iki çıksın kendine vakit ayırsın.. hem kendi, hem ben rahat ederim... Beni ihmal etmedikten sonra gezip tozmasının hiç bir sakıncası yok ama gelsin benimle otursun ulen... Kedi mi sevicem dizimin dibinde...

0|0
    0|0
  • benim kocam işinde gucunde gezceksede bnle cocukla gezer

0|2
    0|1
  • Takılsın kafasına göre ya, erkek arkadaşlarıyla gezsin tozsun, bende alışverişte çıkarırım acısını. Alışverişe bile benimle gelmeye başlar :))

1|0
    0|1
  • Bence her ikisinden de eşit olmalı. Herkesin kendine aile dışında arkadaşlarıyla gezip eğleneceği bir özel alanı olmalı. Böylece hem ailesini hem kendisini ihmal etmemiş olur.

0|0
    0|0
  • Evine bağlı olsun mümkünse. Beraber de gezebiliriz sonuçta.. 😊

1|2
    0|0
  • Tabiki de evine bağlı olan. Bakınız dışarı bağlı olan erkekler aile kuramaz ben size diyim. O kadar eminim bu konuda

0|0
    0|0
  • Sevdikleri adamı tercih ederler bu sorunun cevabı bu

0|1
    0|0
  • Gezıceksek beraber gezelim. Arada arkadaslarıyla da çıkabilir sorun yok ama bunu adet haline getırırse sıkıntı.

0|1
    0|0
  • Fino köpeği değil sonuçta istediği gibi gezsin hem sima ikizi değiliz sürekli benim yanımda sıkar

1|0
    0|0
  • Evine çok bağlı olsun istemem ama birlikte gezebiliriz

0|3
    0|0
  • sadakatli ahlak sahibi olsun o guveni versin bunlara gerek kalmaz insallah 👍

0|1
    0|0
  • Umduğunu diil
    Bulduğunu yersin
    Koca bulalım da...
    Gezen gezmekten bıkan bakmayız

1|1
    0|0
  • evine bağlı erkeği bulmak için evine gitmek gerek. Bu yüzden hep gezip tozan erkekleri tercih etmek zorunda kalıyoz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    94
Yükleniyor...