Sizce arkadaşıma burda kızmakta haklı mıyım? Lütfen okuyun?

Arkadaşlar şimdi benim 1,5 yıllık bir ilişkim var ve ben geçen aksam sevgilimle ara verdik gibi bir şey oldu kavga ettik açıkçası. Benimde arkadaşım var bana ve sevgilime aynı anda mesaj atıyor noldu size filan diye kavga mı ettiniz diye ve arkadaşımla sevgilim aynı köydeler babaları yakınlıkları var iste ayni ortamda da cok bulundular.. her neyse arkadaşım mesaj attiginda sonra anlatırım dedim ama pek üstelemedi gitmiş sevgilime yazmis sabahlamışlar dertleşmişler arkadaşım buna demiş ki iste engelle demiş sevgilim de oha sacmalama demiş arkadaşım olan nehse ben birşey demiyorum yazmış. Sonra benimki beni sevdiğini falan anlatıyor ben naparim onsuz falan gibi şeyler dediğinde arkadaşım diyor ki keske benim de karsima senin gibi iyi biri çıksa senin gibi biri ciksa demiş kendini üzme senden değerli bisey yok bu hayatta falan demiş. okuyunca şok oldum sevgilim gösterdi mesajları. Ben o aarkadaşıma pişman olduğumu falan söylemiştim hic onları söylememiş sevgilime aramizi düzeltmek için atabilirdi. Ve de benimle dertleşmek yerine sevgilimle dertleşti sonra anlatirm dediğimde yine mesaj atabilirdi görüldü atmis. Sizce ben hakli miyim ne yapmam gerek bu konuda ben mi abartiyorum?
evet haklisin
A seç
hayır değilsin
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Sizce arkadaşıma burda kızmakta haklı mıyım? Lütfen okuyun?
4
2
Görüşünü yaz