İlk görüşte bu erkek/kadın sevgilim olur der misiniz? İlginizi çekmeyen birisi, sizin için çabalarsa fikriniz değişir mi?

Birinin hayatınızdaki yerine karar verirken, ilk görüşteki hisleriniz ne kadar etkilidir? Zamanla bu yer değişir mi?
İlk görüşte bu erkek/kadın sevgilim olur der misiniz? İlginizi çekmeyen birisi, sizin için çabalarsa fikriniz değişir mi?

0|1
3320

En İyi Kız Görüşü

• Çok önemli.
    Değişmesi de zor.
    Sadece kendi adıma da düşünemem.
    Benim için tam bana göredir peki onun için? En son tam bana göre dediğim şahısla ilişkim şiddetli kıskançlık yüzünden bitti mesela.
    Hiç böyle tanımamıştım ilk onu.
    Bir insanı tanımak o kadar zor ki...
    Büyük laflar etmemeli insan.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• İlk izlenim ilk aşkı doğuracağı gibi bir ilişkinin de başlangıç aşamasını başlatabiliyor. Bunun için ilik görüşte diyebilirim ki şunu da ekleyim benim için bir çaba harcıyor ise ve vaktini bana ayırıyorsa bende de bir etki bırakır ve bu da ilişkinin başlamasını ve ilerlemesini sağlayabilir :)

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• İlgimi çekmeyen biri çabalasa da ilgimi çekemez. Başka o elektriği almalıyım. İlk görüşte etkilenirim ama karakterini bilmeden böyle laflar etmem.

0|1
    0|0
  • Değişebilir ama bu saatten sonra kimseyi hayatıma almayacağıma göre işi zor

0|1
    0|0
  • İlk görüşte demem. Çabasına göre histe varsa belki bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • Ilk izlenimlerime her zaman güvenirim 🙂 Fakat benim icin çabalayan birisi benim tüm itmelerime rağmen hala çabalıyorsa şuna bir şans versem mi? Diye de düşünürüm. Tabii hayatimda kimse yoksa.

0|1
    0|0
  • ilk görüste hosuma gidip gitmedigini anlarim. ilk etapta hosuma gitmese de cok cabaliyorsa mutlaka etkilenirim

0|1
    0|0
  • Benim için ilk izlenim o karakterin özeti gibidir. His sonradan olan birşey değil ilk görüşte olmazsa sonra hiç olmaz.

0|1
    0|0
  • Olabilir ama ilgini çekmeyen birşni görüntü olarak beğeniyorsan olabilme ihtimalide var yok değil ama buda değişir insanına göre

0|1
    0|0
  • Kizlar her halükarda şans verir
    Erkek sevmiyorsa şans vermez

1|2
    0|1
  • Derim. Diğer insanlardan daha farklı bir sıcaklık beslediğim insanlar oluyor.

0|1
    0|0
  • Ilgimi çekmeyen kişi benim için çabalarsa ondan daha da soğurum

0|1
    0|0
  • Ilk izlenim önemli sonrası çabalasa da pek fazla anlam ifade etmiyor

0|1
    0|0
  • Hayatıma kolay kolay birisini alacağımı hiç sanmıyorum artık

0|1
    0|0
  • Sevgilimi ilk gördüğümde sevgilim olmalı demiştim. İlk görüş benim için önemli.

0|1
    0|0
  • Çok yakışıklı çekici olup çok sıkıcı olabilir o yüzden demem

0|1
    0|0
  • İlgimi çeken başta çeker çekmeyen ağzıyla kuş tutsa çekmez bu oldum olası böyle oldu hep

0|1
    0|0
  • Ilk 10 dk yeterlidir sonrası pek değişmiyor..

0|1
    0|0
  • Ilk görüsteki hislerime güvenemem

0|2
    0|0
  • -Evet
    -Sanmam
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Yok yok baya görmem lazım

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 19

• İlk görüşte diyemem. Tanımam gerek.. Ama bir şeyler hissettiğim an gidip çabalardım

0|1
    0|0
  • Çabalarsa her şey değişebilir elbet 😏

0|1
    0|0
  • 2011 senesinde bir kız gördüm, tamam dedim, bu kız benim gelecekteki eşim. Yıllarca konuştuk ama olmadı. Yani demek istediğim, ilk görüşte karşı cinsten birine gerçekten bir şeyler hissedilebilir ama bu herkese değil, belki de dünya üzerinde yalnızca birkaç kişiye olabilir. O his anlatılmaz, yaşanır. Diğer soruna gelince, Allah eğer kalbe o kişinin sevgisini koymamışsa, ne kadar çabalasa da nafile. Tabi bu konuda genelleme yapamam, şahsi görüşüm bu.

1|1
    0|0
  • İlk görüşte böyle bir kanıya varmam.
    Çabaya göre tabiki ilgimde olumlu/olumsuz farklılaşmalar olabilir.

0|1
    0|0
  • İlk görüşte ki hisler başlangıç için önemlidir. Hayatımda belli noktaya gelebilmesi için çok daha fazlası gerekir.

0|1
    0|0
  • heyecanlanmışsam derim.. başta ilgimi çekmeyen insan tanıdıkça ben de heyecan uyandırmışsa fikrim değişir.. yalnız bu durum çok çok nadirendir..

0|1
    0|0
  • Değişebilir tabi o kadar seçici olacak yakışıklılığa sahip değiliz

0|1
    0|0
  • ilk görüşe pek inanmam.
    ama benim olmalı dediysem, olur..

0|1
    0|0
  • kadınlar bulmaca gibidir cozdum dersin yanlıs kelimeyi patlatır

0|1
    0|0