Sizce mantık evliliği, ne kadar mantıklı?

Bazen kafanız atıyor, mantık evliliği yapacağım, artık aşkla falan uğraşamam diye estiriyorsunuz değil mi?Sizce mantık evliliği, ne kadar mantıklı?Peki sizce, mantık evliliği ne kadar mantıklı?
#ProofStriker06
#Aşkilişkileri

1|4
3628

En İyi Kız Görüşü

• İnsan sevmediği biriyle evlenemez. Mantık evliliği yapacağım diyen kişi bile hoşlanmadığı etkilenmediği biriyle evlenmiyor mantık bunun neresinde. Hepimiz hoşlandığımız, etkilendiğimiz ve kafamızın yattığıyla evlenmek istiyoruz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mantık evliliği: bir insanın karşısındakinin mantığından hoşlanması, etkilenmesi sonucu oluşan evlilik türüdür hocam :D
    Mantık, zeka, akıllılık ve kafadaki diğer oluşumlara olan hayranlıkla başlar aslında burda yine hayranlık ve hoşlantı vardır :)
    Mantık ve duygu birbirinin aşkıdır ayrılamazlar ayırmayalım onları :D :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Oturup para saycaz kocişimle o kadar mantıklı yani asdfghjk

0|1
    0|0
  • evlilik olunca mantık kalmıyor ben buna inanıyorum.

0|1
    0|0
    • O zaman en basta mantiksiz bir secim yapmis olmuyormuyuz zaten bunu evlilikle alakali oldugunu sanmiyorum kisilik ve karakterle alakali bence cunku her evliligin mutsuz olmadigi gibi cok mutlu olanlarida var uzun senelerdir

• @kör_savaşçı son zamanlardaki durumlar ortada 3 ay sonra boşanılıyor evliliği bile oyuncak ettik biz.

• Evet kesinlikle ayni dusuncedeyim bosanmalar evlilik sayisini ikiye katladi nedenini saymaya kalksam inan yarim sayfa yazarim sana ama kadinlar gercekten cookk ama coookk degisti bunun buyuk bir etken oldugunu dusunuyorum sende kadinsin yanlis anlma hepinize saygim var mantik evliligi bencede sacma bir yere kadar mantik

• Yapanlar var henüz ayrılmadılar. Çok mantıklı buluyorlar.

0|1
    0|0
  • Mantıksız fjfjf

0|1
    0|0
  • evlilik sadece duygularla karar verilecek şey değildir. İnsan çok kötü insana da aşk oluyor. şimdi gidip bunla evlense kendisine yazık olur. Evlilğin sağlıklı olması için maddiyat önemlidir. asgari ücretle çalışıyorsa erkek kadında çalışmalı ki o evlilik maddi açıdan darbe almasın.
    evlilik maddi olarak sorumluluğunu yerine getiren, sadık güvenilir dürüst saygılı anlayışlı sabırlıların işidir.
    evlilik hem duygu hem de maddi hem de iyi insanla yapılan şey olmalıdır.

0|1
    0|0
  • Mantıklı sonuçta bu kişiyle ben yapabilirim hayatımı sürdirebilirim diyerekten evleniyorlar aşkın ömrü ne yazık ki kısa evlilik aşkı öldürüyor üç yıl bile olmadan sevgi bitiyor ya da azalıyor herkeste böyle değildir elbet ama genel olarak böyle tüm hayatını yaşamını göz önünde bulundurularak yapılan bir evliliktir ve mantıklıdır

0|1
    0|0
  • Evlilikte mantık mı olur adamın parası var diye evlenirsin adam cimri çıkar çopsuz üzüm diye evlenirsin başka bir özelliği çıkar. Valla aşk. Evliliği olmali

0|1
    0|0
  • Mantik evliligi mantiksiz hicbir mantigi yok sevmedigim erkegin koynuna giremem

1|1
    0|0
  • Demet Akalın ne demiş, yok öyle sevmeden birini mantık evliliği beni bozar mı bozar. Üstad üstad 😄

0|1
    0|0
  • Evlilik başlı başına mantıksızlıktır böyle bir devirde..
    Sadakat yok, namus yok, saygı yok

0|1
    0|0
  • Aşkta mantık bulunmaz mantik evliliği tercih edilmeli

0|1
    0|0
  • Mantık evliliğinde mantık arayan ne kadar mantıklı?

0|1
    0|0
  • Bu gidişle o olsun bence de acı çekip üzülmezsin en azından

0|1
    0|0
  • Sevmediğim biriyle asla beraber olamam

0|1
    0|0
  • Hayatta yapabilecek en mantıksız iş

0|1
    0|0
  • Mantığıma uyması lazım önce

0|1
    0|0
  • Mantık evliliği çok mantıksız 🙄🙄

0|1
    0|0
  • Evlilik mantıklı değil ki

0|1
    0|0
  • Mantı yiyecek kadar 😂😂

0|1
    0|0
  • Çok mantıklı

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 27

• Cinsel çekim varsa çiftler arasında mantıklı sebepler için evlenmek mutlu eder.

0|1
    0|0
  • Her zamab duygularımla hareket etme taraftarıyım.

0|1
    0|0
  • Günümüzde doğru bir tercih.

0|1
    0|0
  • Çok mantıklı bence

0|1
    0|0
  • Duygusal bir evliliğin bile kendi içinde mantığı vardır. Sevdiğini, sevildiğini karşılıklı güven duygusunun pekiştiğini bilmek, ortak noktaların çok fazla olması gibi duygusal birkiktelikler bile, mantık adı altında lanse edilen ekonomiye dayalı evlilikler mantıksızlığın daniskasıdır.

0|1
    0|0
  • Mantık evliliği olabildiğine mantıksız bir eylem. Neticede yuva kuruyorsunuz, şirket değil. Bunun için de evlenecekseniz sadece aşk için evlenin. Gerisi teferruat.

1|1
    0|0
  • Aşık olduğunuz kişi ileride değişebilir bence sadece mantık evliliği ya da evlenmemek. Sen nasıl evlendin özel değilse öğrenebilir miyim dostum?
    İlginç bir strateji...

0|1
    0|0
  • Aşk evliliği yaparsam ölmeden asla bitmez her zaman destek ve yanında olurum. Ama mantık evliliği bence böyle bir durumda bir arada tutmaz.

0|1
    0|0
  • Kime göre neye göre bilmem ama kimi insanlar için mantıklı olsada kimi insanlar için ise tam tersi

0|1
    0|0
  • Az önce bakmamıza rağmen saatin kaç olduğunu unutup tekrar bakmak kadar mantıksız

0|1
    0|0
  • Gunumuz flort evliliklerinden mantikli oldugu kesin.

0|1
    0|0
  • Bence kısa süren aşk evliliklerine göre daha mantıklı.

1|1
    0|0
  • aşk evliliğinden çok daha mantıklı orası kesin

0|1
    0|0
  • Cok mantikliii

0|1
    0|0
  • Son çare olmalı.

0|1
    0|0
  • demiyorum be jhjhjss