Kapat

Bugüne kadar, sevgilinize söylediğiniz en büyük yalan hangisiydi? İtiraf edebilir misiniz?

Her ne kadar doğru birşey olmasa da, yalan söylememiş kimse yoktur. Bazen gereksiz yere bile yalan söylenebiliyor.
Bugüne kadar, sevgilinize söylediğiniz en büyük yalan hangisiydi? İtiraf edebilir misiniz? Yoksa hiç yalan söylemeyenlerden misiniz? 😌

Güncellemeler:
Herkes bu kadar dürüstken, bu kadar acı kimler için çekiliyor?🤓

2|2

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım ben Mehmet’le Hüseyin’le Yılmaz’la Arda’yla berkecanla Alper’le Yalçın’la Ve volkanla sadece arkadaştım hiç biriyle ileriye gidip ilişkiye girmedim yani hatta ben iki erkekle grup seks bile hiç yapmadım yani buna adın gibi emin olabilirsin 🤪🤪🤪😜😂

0|1
    2|0
    • bir ben yokmuşum bu ne 😂

• Güzel alımlı iyi iş sahibi olmak çoğu şeyi çok kolaylaştırıyor ikinci defa bakışım veya bir tek gülümsemem istediğimi elde etmeye yetiyor amacım kimseyle ciddi ilişki değil günübirlikden hoşlanıyorum en fazla birkaç kez daha fazla görmek istemiyorum yani

• Saygı duyuyorum 😀 herkes istediği gibi yaşayabilir hayatını.

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'deyken çindeyim demiştim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 66

• Söylüyorum hazır olun

Sen benim ilkimsin ( her anlamda sjshsj :( )

0|4
    0|0
  • Dışarıya çıkma vs dediği zaman tamam deyip çıkıyordum🙋🙋😂😂 ne kadar da yalancıyım 😂

0|1
    0|0
  • Hiç yalan söylemedim ama o yalan söylemişti.

0|1
    1|3
  • beni hiç kıskanmıyordu ben de mahallede bir çcuk var bana kafayı takmış dedim bu da şehir dışındaydı baktım uzak dur babana söyle polisi git filan diyor hala sakin ben daha da abartıp dedim sonunda sinirden geberdi ben de sakinleşssin diye yalan olduğunu dedim o da sen beni kukla gibi parmağında oynatamazsın dedi terk etti

1|1
    0|0
  • Aramızın bozuk olduğu bir zamanda ondan habersiz 2 erkek 1 kız arkadaşımla pikniğe gitmiştim. Arkadaşlarımdan biri bana aşıktı mangal falan yaktık beraber güzeldi o gün. Sonra sevgilime kızlarla gittim dedim 😏 Söylediğim daha büyük yalan varsa hatırlamıyorum 😀

1|1
    0|1
  • Hiç yalan söylemedim. Karşınızdaki insandan maksimum dürüstlük görmeyi hak etmenin ilk koşulu yargılamadan, kınamadan, kırmadan dinlemektir.

1|1
    0|0
  • Çok sıkılıyorum hayatın bir anlamı amacı yok gibi hiç bişey için çaba gösteremiyorum kendimi zorlayamıyorum bazen keşke hiçbirşey hissetmesem diyorum çünkü kalbim acıyor yani acımak denirmi bilmem ama benim yatakdan çıkmamı engellediği kesin enerjim yok fiziksel ve ruhsal olarak bu haldeyken beynim çalışmayı durduruyor herşeye özenip herşeyi istiyorum ama çaba gösteremiyorum ve bu beni iyice üzüyor mutsuzluktan ölünür mü hemde sebepsiz mutsuzluktan ne yapmalıyım yardım edin lütfen

1|3
    0|0
    • Bir nedeni var mı?

• Şimdi bayanlar size şöyle yardımcı olmaya çalışayım bir zamnlar bende öyleydim şu an da ara sıra o duruma düşüyorum böyle kendimi bir boşlukta neden orda olduğumu sorgular halde buluyorum birşey istiyorum ne istediğimi bilmiyorum canım birşey istiyor ama ne istiyor birşey yapmaliyim ama ne yapmalıyım nasıl bir şey yapmalıyım gibi bir sürü soru sorarken buluyorum ve bundan azda olsa uzaklaşmak için yapmanız gereken ya da çaba göstermeniz gereken kendi düşüncelerim tabiki akşam saatlerinde serin havanın hakim olduğu bu havalarda sessizce camınızdan kafanizi uzatın ve derin nefes alın bunu devam ettirirken düşünün bir probleminiz mi var ailevi olabilir arkadaşlarınızla okulunuz ile ilgili olabilir geçmişten olabilir sevgiliniz olabilir düşünün sorunun ne olduğunu bulun ve ağzınızdan çıkan buhar la birlikte kendi kendinize anlatın bunu

• sorunlarınız yani içinizden çıkartın havaya doğaya oksijene dağa taşa yıldızlara ay a gökyüzüne ne varsa işte çıkartın gitsin en aşağı 20 yaşındasınız 50 sene sonra yarı yarıya ölü sayilacaksiniz ve bu durumda bekleyerek kendinize emanet edilmiş vücutlarıniza acı cektiriyorsunuz saygılar iyi geceler

• Ayrıldığımızda ve yeni sevgili bulduğunu gelip benimle paylaştığında onu tamamen unuttuğumu söylemiş yeni ilişkisinde mutlulukkar dilemiştim. Onu tamamen unuttuğum kısmı yalan olsa da mutluluğu içten dilemiştim. Ama malesef ilahi adalet mutlu falan olmadı

0|1
    0|0
  • Bir kere o da çok zorunda olduğum için hastaneye gitmem gerekti gitmemiştim ama gittim dedim iki gün sonra da itiraf ettim gitmediğimi sonra ne desem Yalancısın sen sus falan işte

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı sevgilim

0|1
    0|0
  • Bir çoğunun seni seviyorum demesi bence bu yalani bir çoğu kullaniyo

0|1
    0|0
  • Yalan soylemedim bana yapilani yapmadim

1|1
    0|0
  • Sonradan söyledim diye yalancı ilan edildim ama söylemedim

0|1
    0|0
  • sana hiç kırılmadım , ne halin varsa gör

1|2
    0|0
  • Hiç bir yalan söylemedim. Bir kere merak edip nargile içmiştim. Çok kızacağı birşeydi içtikten sonra da bunu dile getirdim. Bir kerede nişanlanınca alkol aldım. Öğrense bu doğrumu dese yine doğruyu söylerim. Güzelim ilişkinin içine etmeye gerek yok. Yalan söylemeyi söylemem, söyleyenide sevmem.

0|1
    0|0
  • Hatirlamiyorum gercekten hahaha

0|1
    0|0
  • Ona bağlandığımı söylemiştim. Halbuki ben kimseye bağlanmam

1|1
    0|0
  • Her ne pahasına olursa olsun yalan konuşmayıda konuşanıda sevmem..

0|1
    0|0
  • Niye yalan söyleyim ki empati yaparım er ya da geç gün yüzüne çıkacak şeyler için yalana gerek yok

0|1
    0|0
  • Yok sanırım.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    46

Erkekler Ne Diyor 50

• Büyük bir yalanım yok. Büyük bir yalan söylesem ilişki erkenden biterdi.

0|1
    0|0
  • Sanırım bu konularda yalan söylemeyi sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yalan söylemem. Ufak yalanım olduysa da izah etmişimdir sonrasında. Hatırlamıyorum şimdi.

1|1
    0|0
  • Yalan söylemedim

0|1
    0|0
  • biliyordu işim var diyordum peki diyordu o da biliyordu yorgundum evime gidip yatıyordum gecenin 2 sine kadar ne yapacam abi saat 7 dedimi eve ...

0|1
    0|0
  • Bazen sarılıp otururken saçları bana geliyordu, kaşındırmıyor mu diye sormuştu, hayır demiştim halbuki deli gibi kaşındırıyor :D Evet, en büyüğü buydu

1|1
    0|0
  • Büyük bir yalanım olmadı, hatırlamıyorum açıkçası. :)

0|1
    0|0
  • Seni seviyorum 😂

0|1
    0|0
  • Suana kadar yalan solicek bir sevgilim olmadi olsada solemem zaten bu senede yanliz giricez sevgililer gunune :(

1|1
    0|0
  • Yakışıklıyım lan aslında

0|1
    0|0
    • Aa lan yanlış okumuşum, kendinize söylediğiniz en büyük yalan sanmıştım. :D
      Hatırlamıyorum ya. :D

• Yalana tahammülüm yoktur. Anlayışım hiç yoktur. Ne yalan söylerim nede yalan söylenmesini isterim..

1|1
    0|0
  • Seni aldattım...

0|1
    0|0
  • İşteyim geç çıkıcam.

0|1
    0|0
  • 10sene falan önce bir kızdan ayrılmak iöin kanserim demiştim. İşin kötü yanı ise ayrılmayıp daha çok bağlandı. Bende uzun bir zaman geçtikten sonra itiraf ettim tine ayrılmadı 😂😂

0|1
    0|0
  • Seni seviyorum

0|1
    0|0
  • Bu güne kadar sevgilim olmadı

0|1
    0|0
  • Soylemedim

0|1
    0|0
  • yeminliyim