Sevgilimi benimle konuşmuyor, ilgilenmiyor, onu herşeyden çok seviyorum ayrılamam, sizce ne yapmalıyım? Bütün erkekler böyle mi?

Sevgilimle internet üzerinden tanıştık, 7 ay oldu tanışalı. Mesafeler yüzünden reelde hiç görüşemedik, ilk aylar 7 24 kulağımda kulaklık falan oluyordu, birbirimizin sesini dinleyerek uyuya kalıyorduk. Şu an çok çalışıyor, üniversite sınavına girecek.
Bana çok kötü davranıyor habire küfürler ediyor sonra her kelimesinin sonuna "tm" yazıyor, konuşmayı bitiriyor, en ufak şeye sinirleniyor. Minicik bişey olsa ona anlatsam bana direk bağırıyor küfür ediyor konuşmadan çıkıyor veya mesajda küfür ediyor salak mısın sen normal ol bikere diyerek başlıyor üstüne birsürü küfür ediyor bana.
Ben biraz enerjik bir insanım, hiperaktivite bozukluğum falan var ve çok özgüvensizim açıkcası birsürü sorunum var benim belki de bu yüzden böyledir diye düşünüyorum.
Ben ne söylesem üzerine kavga çıkarttığı için bende artık bişey anlatmama kararı aldım çünkü belki ben çok konuşup bunaltıyorum farketmeden diye düşündüm. Zaten bişey anlatmaya korkar oldum bir cümle yazıyorum silip silip baştan yazıyprum, gönder tuşuna basarken kalbim küt küt atıyor korkuyorum, heycanlanıyorum, yazacağım şeyi 50 kere düşünüyorum.
Söyledim küfürlerine falan çok kırıldığımı, bana karşı çok sinirli davrandığını. Artık öyle küfürler etmiyor ama artık çok konuşmuyor da. "Naber, , iyiyim, tm" konuşmamız bundan ibaret artık. Ben bir konu açarsam birşeyler söylüyor ama korkuyorum bişey söylemeye. Kendimi çok kötü hissediyorum o habire benim aklıma geliyor, ağlıyorum bütün gün, nasıl olur da beni hiç düşünmez. Naber falan yazıyor ama konuşmanın devamı gelmiyor ve gelmesine de izin vermiyor, ben çok konuşursam sinirleniyor ve tm diyip konuşmayı bitirmeye çalışıyor, kendisi zaten hiçbirşey anlatmıyor.
Ben ne olsa konuşurum onla, yolda çiçek görsem o aklıma geliyor söylemek istiyorum ya da minicik bişey olsa anlatmak istiyorum ona, ondan başka kimsem yok ki benim.
Beni sevdiğini söylüyor ama artık inanmamaya başladım ya da belkide bütün erkekler böyledir, sevse de az mı konuşur ki erkekler?
Güncellemeler:
1 yıl
Ben erkeklerle çok konuşan bir insan değilim öyle habire sevgili de değiştiremem yani o olmadı ona geçiyim yok başkasıyla deneyim falan bana göre çok ters geliyor birde okadar şey paylaştık onunla o kadar hayal kurdum ben yani ayrılmayı kesinlikle düşünemem bence o da üzülür ayrılırsak bilemiyorum ayrılıktan başka çözümü olan yok mu
Sevgilimi benimle konuşmuyor, ilgilenmiyor, onu herşeyden çok seviyorum ayrılamam, sizce ne yapmalıyım? Bütün erkekler böyle mi?
10
10
Görüşünü yaz