Sevgiliniz ile ilk tanıştığınız güne dönebilecek olsaydınız, neyi farklı yapardınız?

Gökyüzü yıldızlar ile dolu ve bu yıldızların hepsinin bir doğma, büyüme, en sonunda ise patlama evresi vardır. İlişkilerde tıpkı bunun gibidir. Her ilişkinin bir doğma evresi vardır ilk bakış ilk görüş ilk tanışma gibi derken büyüme evresi gelir kartlar masaya konur bir taraf değil iki taraf birden kazanır.

Sonu tek vücut olma yolunda ilerleyip devam etse bile patlama evresi gelip emir vuku bulunca sevginizi gösterebileceğiniz tek yol mezardaki otları temizlemek olur. Şayet sonu tek vücut olmaya varmaz ise ilk gelen rüzgarda savrulur patlar gidersiniz. Sevgiliniz ile ilk tanıştığınız güne dönebilecek olsaydınız, neyi farklı yapardınız?-Peki siz sevgiliniz ile ilk tanıştığınız güne dönebilecek olsaydınız, neyi farklı yapardınız?
#İlkTanışma #İlkBakışma #GeçmişeYolculuk #KeşkelerleDoluBirHayat #Bıyıklı

2|0
2521

En İyi Kız Görüşü

• Steakleri daha az pişirir , o pilavı da lapa yapmazdım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla değer vermezdim abi. Sonuçta ederinden fazla değer verince, aradığını buluyor ve basit biri olduğumun farkına varır. Dürüst olmayabilirdim. Dürüstlüğünde bir adabı olur. Fazla dürüstlük, onu yüceltmeye çalışır.

1|1
    0|0
    • Pergelin iki ucu gibi olacaksın kardeşim. Sabit yerinde duracaksın ki o da senden güç alsın. Etrafında dönerken dengesi kaymasın.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Şu an bir sevgilim yok, önümüzdeki yıllarda da olacağını sanmıyorum. Tanışmamayı tercih ederdim.

0|1
    0|0
  • Çekinmeden sevişirdim

0|1
    3|3
  • Tanışmazdım.

0|0
    0|0
  • Yslan soylerdim ona durust olmazdim.. durust oldugum icin kaybettim cunku.

0|1
    0|0
  • ilkiyle bir sıkıntı yoktuda diğerine yani sonuncusuna hiç bir zaman açılmazdım ve hiç muhattap olmamaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • Valla ilk gunun mükemmelliği bir farklıydı bu yüzden yanı bırseylerı değiştirmek istemezdm

0|0
    0|0
  • hiç bişi farklı yapmazdım demekki birşeyleri doğru yapmısım ki 6 yıldır beraberiz ve şu an nişanlıyız :)

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaşırdım

1|1
    0|1
  • Onunla tanışmamak için elimden geleni yapardım.

0|1
    0|0
  • Mesaj atmazdım

0|1
    0|0
  • tanışmazdım...

0|0
    0|0
  • Onu hiç kırmazdm

1|1
    0|0
  • Tanismazdm :p