Nasıl birini hak ettiğinizi düşünüyorsunuz?

Güzel, yakışıklı, aptal veya zeki.
Sizce sizin hak ettiğiniz insan nasıl olmalı?
Nasıl birini hak ettiğinizi düşünüyorsunuz?

0|2
4934

En İyi Kız Görüşü

• Prensipli, mantık insanı, duygusal travmalar yaşamayan, tuttuğunu koparan, hümanist.
    Zeka diyenlere çok gülüyorum. Üstün zekalı biri biz sıradan insanların yaptığı şeyleri yapmıyorlar, başka bir kafadalar. Zeki değilsiniz maalesef, öyle sanıyorsunuz.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlak ve etiğe önem veren. Yalan konusmayan, Gereksiz ortamı germeyen Kendini gelistirebilen inandığı şeylere at gözlüğü takıp koşmayan Allah korkusu olan güvenilir sadık ve çocukları seven bir hayat arkadaşı Taliplerimi bekliyorum 21 yasindayim 1.78 boy 73 kilo bıyıklı biriyim (bıyıklarıma karışmayan şimdi aklıma geldi)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 48

• Olgun, ağırbaşlı ve zeki birini hak ettiğimi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Zeki eğlenceli ve anlayışlı

0|1
    0|0
  • Birini hak ettiğimi düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Benim için akıllı olması yeterli yeterince zeki olan bir adam hiçbir detayı atlamaz partnerinin artı taraflarını görmemezlikten gelmez akıllı adam elindekinin kıymetini bilir seven kadını kaçırmaz ayrıca iyi sevisirler

0|1
    0|0
  • Çalışkan bi' adamı hakediyorum.
    Pratik zekası , iş bitiriciliği , tüm bunları yaparken takındığı keskin, kararlı duruşu... diye devam ederken iştahım açıldı.
    Bide leziz yemekler yapabilsin.

1|1
    0|0
  • Ne istersen iste davul bile dengi dengıne, muhakkak tencere kapak olacağın biri ile birlikte oluyorsun

0|2
    0|0
  • Zeki birini aşşağısı kurtarmıyor
    Yani bana göre
    #BirKezbanınSeyirDefteri

0|2
    0|0
    • Sen kendini ne kadar zeki görüyorsun ki yanlış anlama her insan kendini zeki görür bu göreceli bir bakış açısıdır unutma kendini vazgeçilmez ve benci olma derim yanlış anlama sadece bir tavsiye 🙂

• @Özgüvensorunu buldum zaten

• Tebrik etmek düşer banada mutlu huzurlu ve birbirinize duyduğunuz güveni hiç kaybetmeyin derim sadece bu çok önemli dış görünüş para vs bunlar inan ki geçici durumlar seni sevmesi yeter de artar değerini anladığında

• İlk önce merhametli olmalı, sonra zeka
    Zekası olsun aklı olsun onu da kullanmayı bilsin

1|1
    0|0
  • Kendim gibi birini hakediyorum sanırım ama bu iyi mi kötü mü bilemedim simdi 😒

1|0
    0|0
  • İmanı yüksek allah korkusu olan Allah’ın emanetine sahip çıkan başını secdeden kaldırmayan ve harama Bulaşmamaya çalışan bir eşim olsun isterdim

0|1
    0|1
  • Güzel seven canımı manevi açıdan yakmayacak ailem olmayı isteyecek biri çünkü ben tam da öyle seviyorum hak ediyorum bunu

0|1
    0|0
  • Yakışıklı uzun boylu zengin genç kaslı nazik kibar bir beyefendiyi hakediyorum kesinlikle xxnx

0|1
    0|0
  • Kadınlığı en güzel şekilde tattıran Seksi bir erkek

0|2
    0|0
  • Çok acı çektiğimden dolayı, birini hak ettiğimi ve mutlu olmayı hak ettiğimi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • herkes içten içe kusursuzu hakettiğini düşünür ben kim benim seviyemdeyse onu haketmişimdir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yaşça olgun ve olgun düşünceli bir adamı hakkediyorum 😊

0|0
    0|0
  • Zeki cirkin, sempatik.

0|1
    0|0
  • ya ben kimim ki biberileta.

0|1
    0|0
  • sen ne hakediyorsun baba

0|1
    0|0
  • yakışıklı ve aptal olsun.😂

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 33

• Özgür ruhlu, sadık, gerçekten seven, ilgi gösteren, mantığı ile hareket eden biri.

0|0
    0|0
  • Aptal olmalı xd

0|0
    0|0
  • Beni hak edecek biri yok

0|0
    0|0
  • Kimse hak ettiğini yaşamaz her zaman her konuda olacaksa benim gibi biri olsun ne eksik ne fazla

0|1
    0|0
  • Çok akıllı olması gerekmiyor patavatsız olmasın ve harbiden sevsin yeter

0|0
    0|0
  • Küçük memeli geniş kalçalı beyaz tenli doktordan temiz az kullanılmış

0|1
    0|0
  • Sadakati nirvanada yaşayan birini istiyorum, ama hak etme konusunda tereddütlerim var etsem şimdiye gelirdi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Duyarsız olmasın merhametli olsun sadık da olursa gerisi fizik zaten

0|1
    0|0
  • Birini hakettigimi dusunmuyorm ucunu besini falan desene

0|1
    0|0
  • ben onu bunu geçtim kim beni hak ediyor ona bakıyorum

0|0
    0|0
  • Mevzu hak etmek değil benim payıma düşen sadece yalnızlıktır. 😒

0|0
    0|0
  • Orta güzellikte merhametli son derece sadık ve saygılı bir eş hak ettigimi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Güzel olmasa da olur, akıllı olsun 😊

0|1
    0|0
  • Sadık olsun ve sevdin de gerisi önemli değil

0|1
    0|0
  • Iyi kalpli birini

0|1
    0|0
  • Sessiz birini.