Kapat

Sevgiliniz ile haftanın her günü görüşmek ister misiniz, yoksa bu sizi sıkar mı?

Sevgiliniz ile haftanın her günü görüşmek ister misiniz, yoksa bu sizi sıkar mı?Sevgiliniz ile haftanın her günü görüşmek ister misiniz, yoksa bu sizi sıkar mı?

0|2
3248

En İyi Erkek Görüşü

• İsterim ama bunu karşı tarafta ister mi? istese de bünyesi kaldırır mı? Bunlar çok önemli şeyler aslında ama bence her gün görüşmek ilişkinin sağlığı için hiç iyi olmaz.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Ille de her gun sart degil. Ama olsa fena olmaz. Gorusemedigim zaman mutlaka rara konusurum zaten. Ben sevdigime sevildigini bir an bile unutturmak istemem.

1|0
    0|0
  • Aynı şeylerin monotonluğu sıkıyor beni şahsen. Buluşunca her gün farklı seyler yapabiliyorsak sorun yok ama aynı olgular tekrarlanıyorsa sıkılırım.

1|0
    0|0
  • Sıkar

1|0
    0|0
  • Çok bunaltmıyorsa olabilir.

1|0
    0|0
  • adi üstünde sevgilim insan sevdigini yaninda ister eger sıkılıyorsa sevmiyordur. Şahsen ben gögsünde 60 yıl uyuyabilirim. Sen kalkmişsin sıkılırmısın diye soruyorsun böyle seven sıkılırmı kardes

1|0
    0|0
  • Bir insana sevgilim diyorsam o insanın varlığı beni sıkmaz her günde bulusurum ama imkan meselesi biraz bu

1|0
    0|0
  • He he her gün her saat her dakika yan yana ol, ol da iki hafta sonra bahane aramaya başla.

1|0
    0|0
  • Tabi ki sıkar. Evli çiftlerin bile zaman zaman kendilerince takılmaları lazım bence.

1|0
    0|0
  • Bu sevgiliye ve ilişkiye bağlı.
    Ama çoğu insanı sıkmaz ama yapacak 1 şey bulamıyorsalar o zaman sıkabılır belki..

1|0
    0|0
  • Sık sık görüşmeyelim, biraz hasret kalalım, değer bilelim isterim.

1|0
    0|0
  • Sıkmaz hergün farklı yerlere gider iz farklı şeyler yaparız. Mutlu oluruz. Karı koca gibi oluruz.

1|0
    0|0
  • Belli başlı aynı şeyleri yapmak sıkar yoksa neden insan sevdiği insanla bersber olmaktan sıkılsın

1|0
    0|0
  • Fazla muhabbet tez ayrılık getirir. Çok sık görüşmek konuşmak insanı sıkar, sevmem öyle.

1|0
    0|0
  • Tabi gorusmek isterdimde kendisi istermi 😂 O ayri mesele😂

1|0
    0|0
  • Her gün lahmacun yiyebilirim, evet.

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün yeterli bence

1|0
    0|0
  • yok yaa sanmam sıkacağını

1|0
    0|0
  • 2-3 gün yeter fazlası sıkar iki tarafıda

1|0
    0|0
  • yok istemezdim sıkılırım

1|0
    0|0
  • beni sıkar ya soğurum git gide

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 31

• Isterim evlenemezler hergun birbirini görmüyor mu sanki

1|0
    0|0
  • Her gün buluşmak nedir ya? Evli insanlar bile ayrı ayrı planlar yapıyorlar biraz farklılık olsun birbirlerini özlesinler diye. Tüm aktiviteleri sevgililik döneminde yaparsak evliliğin ne anlamı kalacak?

1|0
    0|0
  • Çok muhabbet tez ayrılık getirir hesabı suyunu çıkarmamak lazım aradabir ozlemek iyidir

1|0
    0|0
  • Bilmem arada mesafe olmalı bence sıkılırım sanırım😅

1|0
    0|0
  • İnsan kendine de zaman ayırmalı o yüzden her gün görüşmek istemezdim sanırım.

1|0
    0|0
  • Bana göre en sağlıklı olanı ayda 1 defa görüşmek. Herşeyin bir dozu var, tadında bırakmak lazım

1|0
    0|0
  • 3-4 gün ara iyi bence çünkü bir zamandan sonra sıkıyor

1|0
    0|0
  • İsterim niye sıksın

2|0
    0|0
  • Sevdigim insani heran gormek isterdim.

2|1
    0|0
  • Sıkar

1|0
    0|0
  • Her hafta sonu olur ama hergün olmaz sıkılırım

1|0
    0|0
  • Her gün her gün , gereksiz.

1|0
    0|0
  • Sıkar tabiki arada özlem olsun ki baglilik artsin