Sevdiğinize sıkılan kurşuna siper olur musunuz?

Sevdiğinize Sıkılan Kurşuna Siper Olur musunuz ?

Sevdiğinize Sıkılan Kurşuna Siper Olur musunuz?

1|3
4140

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette olurum sevdiğim için canımı bile gerçekten veririm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Olurdum sanırım. Öyle anlarda insan aklıyla değil duygularıyla iç güdüleriyle hareket ediyor.
    Mesela o an aklım başım yerinde olsa kıza siper olacağıma adamın üstüne çullanırım taş atarım gıdıklarım hedefi şaşırtırım asj.

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmeden...

1|0
    0|0
  • Hiç zannetmiyorum her durumda mantığı kullanırım ben atlasam ne olcak benden iki sn sonra sevdiğim ölecek... o tetiğe basmaya cesaret eden kişinin kundaktaki bebesinden yatalak dedesine sülalesini kurutur sonra onun canını alırım benim sevdiğime hele ki aileme böyle bir kalkismada bulunacak kişinin planını yapıp önce beni öldürmesi gerekir aksi taktirde aptal duygularım kör nefsimle hareket etmem soyunu kuruturum

1|0
    0|0
  • Yorumlara baktım da ne kadar boş yapan olmuş Ulan ilk tartışmada terk edip gidenler siz değil misiniz hepiniz olurum demişsiniz y******** olursunuz. Akşam akşam beni gerdi ikiyüzlü p********** Yalancıyı s s********* ya sallayın

1|0
    0|0
  • Elbette olurum hayattaki en büyük korkularımdan birisi boşuna ölmek zaten :D bir anlamı olur ölmemin

2|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı silahın onunede atlayabilrim ayaklarım kicima dege dege kacadabilirim

1|0
    0|0
  • Seviyorsam sevdiğim olmuştur hatta çoğul olarak düşünürsem eğer sevdiklerime siper olurum sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • Eger seviyorsam karimsa olurum. Atlarim önüne bizde bir kere sevilir ve onunla ölünür kardes

1|0
    0|0
  • Seni öldürdükten sonra da sevdiğini öldürür. oldurmese iki gün sonra başkasını bulur. niyazi olursun yani

1|0
    0|0
  • Kimsenin canı sizinkinden tatlı değil hayatta kalma içgüdüsü yaptırmaz onu

1|0
    0|0
  • o anlık mallıktan dolayı olabilirim heralde ama mantıken olmamak gerek aslında..

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir gerçek ten seviyorsam hiç yeretdüt etmeden atlarım önüne

1|0
    0|0
  • Evet olurum onun için canımı bile veririm ama o kışı yok hayatımda Şu an

1|0
    0|0
  • düşünmem bile abicim..

1|0
    0|0
  • Olurum tabıkı canı gönülden

1|0
    0|0
  • Hayır olmam kimse değmez bunun için ailem disinda

1|0
    0|0
  • sevgiliye degilde
    sevdiğime siper olurum

1|0
    0|0
  • Sevgilim Uğruna kurşun yedim şu an başkasıyla evli

1|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsam olurum.

1|0
    0|0
  • Aşıksam düşünmem bile.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 40

• Olurum sanırım ama ondan cok kendimi dusundugumden ona birsey olursa ben bu acıyla nasıl yaşarım ama bana birsey olursa ben bu kızın sevgisini anlayamadım onu üzdum o benim için canını ortaya koydu diye vicdan yapar belki..

1|0
    0|0
  • Ben ölecem onun için o arkamdan iki hafta sonra yeni karı bulacak gününü gün edecek oldu başka 😀
    Hiçbir erkek için böyle bir şeye değmez.

3|0
    0|0
  • Ve her insan bir şekilde birilerine güvenir. İşte o anda bir mermi çıkarır cebinden ve karşısındakine verir.
    Herkese mermi ona papatya açar yüreğim. Gerekirse ona yönelen mermıye hedef olurum, yeter ki canını sevdiğimin canı yanmasın

1|0
    0|0
  • Olurum ama üzücü olanda bu ya zaten.. bana kötülük yaptığı halde yinede siper olurum.. sevmek bu herhalde

1|0
    0|0
  • Evet, bir an düşünmem bile. Ama yine de Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın inşallah. 🙏

2|0
    0|0
  • Hayir belki esim olursa siper olurum ama sevgiliye olunmaz

1|0
    0|0
  • Eşim değil.. kimse kimse ye kahramanlık yapmasin şimdi can tatlı

1|0
    0|0
  • Olurum olmasınada değermi bilmem şu an öyle biri yok.

1|0
    0|0
  • Ikimize birden sıksınlar ne oyle biri haytta biri ölmüş 😜

1|0
    0|0
  • böyle kilt sorular sorup insanlarin psikolojisini bozmayin 😂

1|0
    0|0
  • Hayır o kurşun onun nasibi karışmam

1|0
    0|0
  • Tabii ki de evet.