Türk kızının evlenmek için bulduğu garip sebepler nelerdir?

Evleniyoruz ama ne için? Türkler neden evlenir?
#Meczup

• Çeyizlikler boşa gitmesin diye.
    A seç
  • Çocuk için.
    B seç
  • Arkadaşlarından geri kalmamak için.
    C seç
  • Kendi düzenini kurmak için
    D seç
  • Yalnız kalmamak için.
    E seç
  • Diğer (Belirtiniz)
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3
134116

En İyi Erkek Görüşü

• Ne için olacak eğer eğitimli ve akıllı biriyse zaten aceleci davranmaz ama kadınların geneli daha 18 yaşında evlilik de evlilik evlilik de evlilik sanki yangından mal kaçırır gibi birini bulup evlenme modunda sonra da pişman olmalar aldatmalar şiddetli geçimsizlikler herşey oluyor en az 4 mevsimi geçirmeden devam ve düzenli şekilde 1 yıl geçirmeden asla ve asla evlenilmemelidir

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• büyük çoğunluk çocuk için :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 115

• Her kadın amatörlük liginden sıyrılıp profesyonel evlilik liginde top koşturmak istiyor. :):

4|1
    3|1
  • Geneli çocuk icin evleniyor bir kismida arkadaslar evlendi ben neden bekarim. havasinda :)

3|0
    1|0
  • Kendi düzenini kurmak için

0|0
    0|0
  • Bir aile kurup hayatını eşi ve çocukları ile mutlu yaşamak için elbette çoğunluk olarak.. Ama bunun yanında para ve güç için evlenen de oldukça fazla tabi ki..

2|0
    0|0
  • Dogu avrupalilar da merakli aslinda evlenmeye.

Eski sevgiliniz size 'Ben gencligimin en guzel yillarini sana verdim' edebiyati cekebiliyor.

Tabii ote yandan orda evlilik pek buyuk bir olay da degil bizdeki gibi

1|0
    0|0
  • Adres belli olsun diye.

2|0
    0|0
  • Erkeğin ömrünü yeyip bitirmek için 😂😂😂😂

2|1
    0|0
  • en önemli sebep , çevresindekilerin evlenip kendinin bunlardan geri kalması.. yine kıskançlık yani : )

2|0
    1|0
  • Bu seçeneklere ek olarak aile baskısından dolayı.

2|1
    0|0
  • F) Erkeğin parasını yemek için

1|3
    2|0
  • Hayvanlardan fakımızın olması için

3|0
    0|0
  • Yazık cidden. Evlenmek için aşkının değilde lanet olası saçma yalnızlık hislerinin ve özentiliğinin peşinden gider olmuş insanoğlu.

Böyle olacaksa evlenmeyin mümkünse sonra etrafta depresyonda olan çocuklar, kekolar, serseriler, fame or*spuları, bozulmuş ahlak ve din anlayışına sahip kişilikler, psikopatlar yetişmesin.

Benim bir sözüm vardır bu konuda: Çocuk yapmayı bilmeyen evlenmesin.

Sonra etrafta hamburger ve tablet çocuklar çoğalmasın. Çocuğunuzun geleceğini düşünmüyorsanız bizim geleceğimizi düşünün. Asalak sadece tüketen insanların bu ülkeye faydası yok. Aksine zararları var. Böyle insanların dırdırıyla, salaklığıyla uğraşmak zorunda değiliz.

0|0
    0|0
  • Aile baskısından kurtulmak İçin evlenmek için evleniyor çoğu..

4|0
    0|0
  • Aslında saymış olduğunuz bütün nedenler şu an mevcut bir kategoride hepsi uygulanıyor hemen hemen yanlızlığın Hayatımızda bir Eş ile sonlanmasını isteriz karşı cins ile olağan üstü bir bağ oluşturmak bizim temel bağlarımızdan birisidir aslında bunun bir düzen ile alakası yok çünkü beynimiz bizi istediğimiz bütün isteklerimize yönlendirmek ile meşgul beyin iste ve bizede uygulamak düşer. Yeterli azim olduktan sonra bunların hiç biri önemli değil. Kendi kendine istediğimiz zaman oluşabilecek Türden kavramlardır genel olarak düşündüğüm zaman ruhların birleşmesi benim için ilk Sırada durmaktadır hassasiyet gerektiren bir durum yeterli imkanlar oluştuktan sonra bu yazdığın seçeneklerin hepsi devreye girer diğer seçeneklere gelince bunları zaman belirler umarım herkes hayatındaki ruh ikizini bulur

1|0
    0|0
  • Çok sebebi var gösteriş iç. in evlenenler bile var ama en çok yalnız kalmamak için. Artık evlilikte gerçek aşk bitti yalnız kalmayayım düşüncesi en başta

0|0
    0|0
  • Maalesef arkadaşlarından geri kalmamak için evlenen çok var. Aile baskısı, etrafındakilerin yaşın geldi geçiyor muhabbeti bu durumda çok etkili.

3|0
    0|0
  • Evlenmek için sevdigin adam olmalı öncelikle. onunla yaşlanmak onunla nefes almak onunla dünyayı gezmek ondan bir meyveniz olmasi vs. gibi güzel duyguları yasamk için.

2|0
    0|0
  • Gözüm dışarda olmaması için evlenirdim

2|0
    0|0
  • İçgüdüsel ve topluma uyum sağlamak için. Hormonlar zorluyor. Bir de seks olayını rahat gerçekleştirebilmek için.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından geri kalmamak için. :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    95

Kızlar Ne Diyor 133

• Sadece aşk için evlenirim ❤️

1|0
    0|0
  • İttirilmiş bir zihniyet.. Birilerine ebediyen hizmet etme isteği, kocişli hayatlar.

5|0
    9|8
    • Ataerkil kafada bir erkekle evlenirseniz hizmet kacinilmaz olacaktır zaten 😂

• @Chicco12 heh bu yüzden bunlara eğitim şart. Eksicilerin çeyizi de benden hdhjg

• kaç bakalım nerye kadar ...

• Çocuk için..

2|2
    0|0
  • Evlenecem vermezlerse gacacam

2|0
    0|0
  • Kendine baktiracak enayi bulmak icin..

1|4
    0|0
  • Yalnız kalmamak icin çocuğum olsun diye. Zira Türk ırkı sürmeli. Azınlıkta kalmamalı. Sırf bu yüzden evlenmek istiyorum

1|2
    0|0
  • Böyle de sığsınız işte. Sevdiği insanla yepyeni bir aile kurma amacı aklınıza dahi gelmemiş. Bu kadar sığ olup yaşamaya devam edip üstüne bir de kadın olup hala Türk kadınına çamur atmaya çalışan zihniyet sadece acınası.

1|1
    0|0
  • -Aşık oldukları için
    -Koca parası yemek için
    -Çocuk için

1|3
    0|0
  • Sevdiğim adamla bir ömür birlikte olmak, kendi yuvamı kurup anne olmak istiyorum :)

1|1
    0|0
  • 1. Si ALLAHIN EMRI OLDUGU ICIN BLUE CAGINA ERMIS HERKES EVLENMEKLEE YUKUMLUDUR EGER DURUMUN YOKSA YUVA KURMAYA ORUC TUTUNUZ DIYE BUYURMUS EFENDIMIZZ (SAV)
    Bu dedigim sadece RABBIM EMRII ILK ONU BELIRTMEK ISTEDIM
    2. Yanlizlik cidden kotuu ya insan sevmek sevilmek istiyor bide cocuk sahibi olmak icin tabi

0|1
    0|0
  • Herkes hala evlenmiyormusun dediği için bence toplum gereksinimi "evlen artık bak arkadaslarin çoluk çocuğa karıştı "demeleri😊😊😂

1|1
    0|0
  • Genelde ergen kafasından çıkamayıp anne babadan kurtulmak isterler sonra da anne evini özlerler. Herşeyin bedavadan yapılıyor neyini beğenmiyorsun anne babayla tartışıyorsun yok yere. Evlenince kocayı çekiyn, çocuk peşinde koşuyn, o ikisi evin içine ederken uğraşıyn düzenlemek için ama köpek evi gibi oluyor yine de

0|0
    0|0
  • İslamiyetin hakim olduğu ülkelerde evlilik çoğunlukla cinselliği legalleştirmek adına, üremek için ve anaç ruhlu kadınlarımızın kendini yeterki hissetmesi, akranlarından geri kalmaması için yapılıyor.
    Evlenmeyi bir an bile düşünmedim.

1|0
    0|0
  • Sevdiği için niye olamıyor. Saçmalık yukardakilerin hepsi. Garip insanlarla doldu memleket. Hep bir menfaat mi olması gerekiyor ikili ilişkilerde.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim adamla Mutlu bir yuva için istiyorum

0|2
    0|0
  • ben bir şeylerden kaçmak için ama bu ailem degil beni sevebilicek ve isteyebilicek birinin olucagını düşünmüyorum yani masallarla kendimi avutmaya gerek Yok biri vardı ben sevmiyodum onu ama o seviyo gibiydi ben de mutlu edicegini düşündüm falan filan tabi sonrası malum evde kaldım yanı

0|0
    1|0
  • bak şu namus ve guven meselesi olmasa kimse evlenmez aynı evde yasardi kimse kimseye guvenmediginden ve namus kavrami denilen sey oldugundan herkes evlenior aile kurmak falan yalan bence

2|0
    0|0
  • Evde kalmış muamelesi görmemek için genellikle özenti mutlu olacağım hayallerim hayatım değişecek inancıyla evleniyorlar saflar 😁

0|0
    0|0
  • Bir kısmı, kendi ailesini, kendi düzenini kurabilmek için, diğer kısmı ise, yaşım ilerledi, çevre ne der ya da arkadaşları arasında evde kaldın diye adlandırılmamak için, evlenmek istediklerini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aşık olduğumuz icn

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    113
Yükleniyor... ;